04 Mayıs , 2024, 07:01:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğin ikiz oldugu ne zaman anlasılır

Başlatan HASRET!M S@N@, 20 Ocak , 2011, 13:40:03

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

sitemizde 3 tane ikiz annesi var ama belki baskalarıda bu konuda fikir sahibidir

dilara ışık

canım ben bende iki tane ikiz düşük yaptım... çok çabuk biliniyo diye biliyorum... mesela benim kandaki bhcg de ilkinde değilde ikincisinde belli oldu... artış çok oluyo.... tabi arkasından düşük olduğu için daha iyibildik... bünyeden bünye ye değişirmi bilgim yok.... hayırlısı olsun.. inşallah nasip olur bana ve isteyen herkese...

HASRET!M S@N@

benim hep hayalim ama allah hakkımda hayırlısını versin tabi

dilara ışık

amin canım ben hiç düşünmemiştim... heleki ilk bebeğimi kaybettikten sonra aklımda bile yoktu ikiz bebek.... rabbim nasip etsin isteyene....

suzannn

ULTRASON MUAYENESİNDE İKİZ OLDUĞU BELLİ OLUR

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bence kalp atislarini ögrenmeye gidince ögrenilir  :binkybaby: :binkybaby: bende cok isterim ikizim olsun biri kiz biri erkek  :binkybaby: :binkybaby: hayirlisi olsun   :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

βαlκιz

ben kan tahlili yaptırmamıştım degerim kaçtı bilmiyorum
ama 3 aylıktım ögrendigimde belki cinsiyeti ögreniriz diye düşünüyordum
ikiz oldugunu ögrendik çift yumurta hemen belli oluyo diye biliyorum
ama benimkler tek yumurtaydı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 20 Ocak , 2011, 21:49:18
ben kan tahlili yaptırmamıştım degerim kaçtı bilmiyorum
ama 3 aylıktım ögrendigimde belki cinsiyeti ögreniriz diye düşünüyordum
ikiz oldugunu ögrendik çift yumurta hemen belli oluyo diye biliyorum
ama benimkler tek yumurtaydı

seninkiler saklanmis desene  :k06: :k06: sagliklan büyüt yavrularini  :amin: :amin: :nazar:

βαlκιz

:k06: saklanmış valla
sağol amin darısı isteyenlerin başına
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

suzannn

ne kadar sanslısın balkız bende tek yumurta ıkızım olsun ısterdım

βαlκιz

ben hiç düşünmüyodum ikiz aklıma gelmezdi hiç :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

βαlκιz

halamın varmış ama biri ölmüş
bide teyze kızımın var

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

benım kan tahlılımden doktorum anlamısdı kan degerım cok yuksekdı ve ultrasyondada cıkdı 6 haftada ama cıft yumurtaydı :) :)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

iki ayrı kesemi görüktü utrasonda canım
bebekler şimdi nekadarlık oldu  :opucuk: :nazar: