İnternet Faturanız Ne Kadar Geliyor?

Başlatan hüzünden_gelme, 18 Ocak , 2011, 23:54:55

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

ben gündüz çok sık girmiyorum malum çocuktan

işim bitincede pc yi açık bırakmıyorum beklemeye alıyorum

derbeder

bizim pc 7-24 acik valla ne yalan soyleyim, elektrik faturasindanda hic bahsetmeyelim   :sad1:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

inanain ne faturadan haberim var nede biseyden  :k06:

esimin suratindan anliyorum yuksek geldigini zatenm bi fatura geldi diyor

bide yatti diyor .. ama kac yatiyor bilmiyorum  :ehi: :ehi:

derbeder

faturalari genelde ben odedigim icin biliyorum canim, bi gun hepsini bende esime devretmeyi bekliyorum. evde genelde kagit kurek ve fatura islerini ben hallederim, malum titizlik var asiri derecede. esime guvenmiyorum bu konularda  :ehi:

ama sen sen ol edacim esinin cebine ne giriyor ne cikiyor bil hayatim, sana benden bir tavsiye.

valla bi tanidigin kocasi karisini yillarca ise gidiyorum diye kirigina gidip durmus aldatmis. kadininda hic bir naneden haberi yok..halbuki kadin para hesaplarini yapsaydi ve bilseydi herife derdi "lan herif, sen onca saat ise gidiyon, ama hani senin maas kagidin, hani senin paralar" yaneh saf kalmayalim diyorum, kontrol bizde olsun  ;D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: {narin} - 03 Mart , 2011, 00:04:14
faturalari genelde ben odedigim icin biliyorum canim, bi gun hepsini bende esime devretmeyi bekliyorum. evde genelde kagit kurek ve fatura islerini ben hallederim, malum titizlik var asiri derecede. esime guvenmiyorum bu konularda  :ehi:

ama sen sen ol edacim esinin cebine ne giriyor ne cikiyor bil hayatim, sana benden bir tavsiye.

valla bi tanidigin kocasi karisini yillarca ise gidiyorum diye kirigina gidip durmus aldatmis. kadininda hic bir naneden haberi yok..halbuki kadin para hesaplarini yapsaydi ve bilseydi herife derdi "lan herif, sen onca saat ise gidiyon, ama hani senin maas kagidin, hani senin paralar" yaneh saf kalmayalim diyorum, kontrol bizde olsun  ;D
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yok kiz o kadarda degil bi tek faturadan haberim olmaz

yoksa geri kalani surdan aldim suraya verdim soyler  :k06: