28 Mart , 2024, 22:11:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ütü öneriniz?

Başlatan Emine, 18 Ocak , 2011, 20:13:37

« önceki - sonraki »

Emine

08 Ağustos , 2011, 15:59:19 #60 Son düzenlenme: 08 Ağustos , 2011, 16:08:24 Emine
Alıntı yapılan: g10ca - 03 Ağustos , 2011, 18:03:18
Alıntı yapılan: Emine - 18 Ocak , 2011, 22:48:05
Fikirler için teşekkür ederim herkese  :flowers:

Philips 4870 iyonik buharlıya karar verdim sabaha kadar fikrim değişmezse yarın bundan alıcam  :icon_thumright:

Emine bu ütüyü aldın mı sen , memnun musun  :icon_scratch:

Evet canım aldım . Yeni gördüm bayağı geç bir cevap oldu ama  :) Memnunum canım ben fazla yer kaplamasını istemedim kazanlı çok hantal taşı getir götür ben hemen hemen her gün ütü yapan biri olarak daha hafif bir şey olsun istedim. Daral geliyor küçük odada ütü yapamıyorum salona taşıyorum yapacağım zaman. Su bittikçe hemen dolduruyorsun beklemek gerekmiyor suyu koyup hemen devam ediyorsun. Ütülediğin yerden tekrar tekrar geçmen gerekmiyor. Damacana suyu koymama rağmen bir tuşu var basıyorsun kireçler boşalıyor takır takır. Bazen su damlatıyor tek şikayet ettiğim yer. O da ayarlarını tam yapmamış olabilirim şu kumaşta şu buhar seviyesi falan. İyonik buharlı. Kardeşimin kazanlı vardı onda ütü yapmışlığım var foşur foşur buhar fışkırıyor ter içinde kalıyorsun onunla ütü yaparken. Bu daha pratik yani benim ihtiyaçlarıma göre iyi bir tercih yapmışım.

http://www.philips.com.tr/c/uetueler/azur-ionic-iyonik-derin-buhar-gc4870_02/prd/ aldığım ütü

ponçik

benim cevap da epey bi geç olacak  :laughing7:
güle güle kullan ütünü canım

ben de geçen haftasonu şarjlı süpürgem bozulduğu için yenisini almaya gittim , şarjlı süpürge yerine buhar kazanlı ütü alıp çıktım  :toothy10:  :toothy10:

media mrkt'ta kampanya vardı, 200 taneden 4 tane kalmıştı ben de kaçırmayayım dedim
iyi ki de almışım valla yıllardır ütü yapmıyormuşum resmen işkence çekiyormuşum
1 saatte yaptığım ütüyü 15 dk.da bitirdim  :muzz:  :muzz:
kazanlı ütülerde, ütünün içine su konulmadığı için su damlatma olayı olmuyor, en çok ona sevindim
sadece Eminecim dediğin gibi çok fazla buhar olduğu için kışın çok cazip de , yazın naparım onu bilmiyorum  ;D

aldığım ütü de bu arkadaşlar

http://www.bimeks.com.tr/urun/118677/delonghi-vvx810-buhar-kazanli-utu.aspx#photos

derbeder

gule gule kullan goncacim  :opucuk:

peki kazanli oldugundan mi buhari vs o kadar etkili?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ponçik

sanırım evet, kazandan ütüye bağlatı kalın bir kablo aracılığıyla oluyor
kablo içinden geçen su buharı direkt ütünün altında çıkıyor, istersen buharsız olarak a kullanılabiliyormuş
buharın seviyesi ayarlanabiliyor, ben bir gömleği 7-8 dk.da ütülüyordum bununla 2 dk.ütüleniyor
gömlek askıdayken bile ütülüyor  :laughing7:
yani benim diye demiyorum ama çok memnun kaldım inşallah uzun ömürlü olur  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

güle güle kullanın arkadaşlar. benimkisi buhar kazanlı değil ama markası tefal. ben ne varsa tefalde var diyorum...  :k06: çok ama çok memnunum  :icon_thumright:

muhribe

nükü konu başlığı tam senlik  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

_inci_tanem_

sohbete dahil olamıyorum ama başlığı görünce benimde aklıma aynu muhabbet geldi  :k06: :k06:  :k06:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

@Melek Yüzlüm@

ana ciddi ciddi gerçek ütü burasııı :ehi: :ehi: :ehi: