28 Mart , 2024, 11:53:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ütü öneriniz?

Başlatan Emine, 18 Ocak , 2011, 20:13:37

« önceki - sonraki »

Emine

Arkadaşlar yeni ütü alacağım kararsız kaldım birkaç model arasında
Braun TexStyle Control SI 18896
Philips GC4860 Azur Buharlı Ütü
iki seçeneğe indirdim gibi. Kazanlı mı alsam diye düşündüm ama çok yer kaplıyor. Hafif bir ütü istiyorum ayrıca ama hemen suyu bitsin istemiyorum. Kullandığınız ütüler neler? Memnun musunuz?

✿گสЯเ_ќĮż✿

EMİNECİM ANNEMİN ÜTÜSÜ BRAUN ÇOK MEMNUN.TAVSİYE EDERİM  :icon_thumright:
BENİMKİDE ARZUM BENDE ÇOK MEMNUNUM  :icon_thumright: :icon_thumright:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

мiŁenα.

Arzum kullanıyorum memnunum.

Ama kazanlılar başka güzel eminecim.

süper ütülüyorlar,dediğin gibi birazcık büyük su  şeysi var ama,

mükemmel performansı var ..

ben olsaydım kazanlı alırdım ;)

:love9: :love7: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

benimkide philps,çok ahım şahım değil yinede iyi ama sanırım seninkinin modeli başka,

Emine

Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar
http://www.philips.com.tr/c/buharli-uetueler/azur-ionic-iyonik-derin-buhar-gc4870_02/prd/
Philips 4870 modelinde iyonik buhar özelliği varmış katlanmış çarşafları vs ütülüyormuş .
Braun üzerinde daha fazla duruyordum ama safir tabanlı yani çizilmeye 4 kat dayanıklı çelikmiş. Ve parlama yapışma yapmaması için 2 tane ek taban veriyorlar ek tabanları takınca da ısı azalması oluyormuş bu durumda kırışık açmayacak. Philipste steamglide taban varmış. Yani ek tabana gerek olmadan yapışma yapmıyor sanırım. üff aklım karıştı iyice ama iyonik buhar özelliği güzel bir şey.
Braunda kazanlı ütü yok zaten. Philipste de buhar kazanlı olanların iyi özellikte olanları en ucuzu 500 TL o kadar veremem maksimum 300 TL lik bakıyorum. O fiyata olanlarında performansları düşük gibi.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

eminecim bilmiyorum okadar utu seven biri degilim  :laughing7: yani pek beceremem ama braun utu cok guzel modelini bilmiyorum  :dontknow:
ama annem tam bir utu uzmanidir ve herzaman braun kulaniyor  ;)

Emine

Benim de en nefret ettiğim iş ütü o nedenle işimi kolaylaştıracak birşey arıyorum  :) eski ütüm euro professional di . Yanma yapışma yapmaz balona bile değdirince patlatmıyordu. Yün kıyafetleri de ütülüyordum. Çamaşırın üzerinde saatlerce kalıyor yakmıyordu. Bozuldu şimdi 4 yıldır kullanıyorum firma iflas etmiş o nedenle böyle kolaylıkla kullanabileceğim bişey bakıyorum ama onun gibi çamaşırın üzerinde kalıp yakmayan yok herhalde  :laughing7:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:ehi: :ehi: :ehi: benim gibisin desene  :ehi: :ehi: benimde elbise ustunde unuttugum cok olur  :suclu: :suclu:
bu arada avatarina bayiliyorum  :love8: cok sirin  :love9:
sana kolay gelsin zor is ya su utu  :cildir:

beteray

ben bosch kazanlı kullanıyorum süperr çok memnunum teyzem saolsun düğün hediyesi yaptı kendide memnun olduğu için banada almışş

__nil__

philips son modelinden kullanıorum bende sanırım senin dediğinden çok memnunum kesinlikle tavsiyeederim

Emine

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 18 Ocak , 2011, 21:56:12
:ehi: :ehi: :ehi: benim gibisin desene  :ehi: :ehi: benimde elbise ustunde unuttugum cok olur  :suclu: :suclu:
bu arada avatarina bayiliyorum  :love8: cok sirin  :love9:
sana kolay gelsin zor is ya su utu  :cildir:
Teşekker ederim  ;D

Fikirler için teşekkür ederim herkese  :flowers:

Philips 4870 iyonik buharlıya karar verdim sabaha kadar fikrim değişmezse yarın bundan alıcam  :icon_thumright:

esma...

BENIM UTUM DE PHILIPS COK DA MEMNUNUM .KAZANLI OLANLARDAN TEYZEM KULLANDI PEK DE MEMNUN DEGILDI

fıstık

benimkide bosch bende çok memnunum geçen sene aldım

eşimin kırış kırış gömleğini çabucak yeni alınmış gibi yaptı :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benim ütüm kazanli braun cok memnunum ütüyü sevmem ama bunlan ütü yapmak bi zevk esim bile ütülüyebiliyo esyalarini  :laughing7: ama bi kac parca icin kullanisli deil cünkü baya bi kazandaki suyun kaynamasini bekliyosun  ::)
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: