ilk gece(gerdek gecesi)hakkında tüm merak edilenler!

Başlatan hüzünden_gelme, 18 Ocak , 2011, 10:47:52

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: elif35 - 27 Temmuz , 2011, 12:55:39
kız özge merak edip araştırıp paylaştığın şeye bak  :ehi: :ehi: :ehi:

gerçi biz de bekarken araştırmışızdır sormuşuzdur bee yapmadığın bişey ilk olucak nasıl olucak nasılbişey diye yani en azından ben hemen hemen herkse sormuşumdur  :k06: :k06: :k06: 3 sene oldu evleneli ilk gecemi hatırlamak dahi istemiyorum çok zordu  :-ooo

özgecim ilk gece zor olsa da korkma sonra yalama oluyor sanırım çok kolay oluyor alışıyorsun  :ehi: :ehi: :ehi:
::) ::) ::) ::) ::)

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥ - 27 Temmuz , 2011, 16:42:56
Alıntı yapılan: elif35 - 27 Temmuz , 2011, 12:55:39
kız özge merak edip araştırıp paylaştığın şeye bak  :ehi: :ehi: :ehi:

gerçi biz de bekarken araştırmışızdır sormuşuzdur bee yapmadığın bişey ilk olucak nasıl olucak nasılbişey diye yani en azından ben hemen hemen herkse sormuşumdur  :k06: :k06: :k06: 3 sene oldu evleneli ilk gecemi hatırlamak dahi istemiyorum çok zordu  :-ooo

özgecim ilk gece zor olsa da korkma sonra yalama oluyor sanırım çok kolay oluyor alışıyorsun  :ehi: :ehi: :ehi:
::) ::) ::) ::) ::)
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hüzünden_gelme

:k06: :k06:

tamam anladım rahat bırakmak kendını kasmamak herseyın akısına bırakmak o anı yaşamak :ehi: :ehi: :ehi:

o gun gelsınde daha detayınıda sorarım :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 27 Temmuz , 2011, 19:31:50
:k06: :k06:

tamam anladım rahat bırakmak kendını kasmamak herseyın akısına bırakmak o anı yaşamak :ehi: :ehi: :ehi:

o gun gelsınde daha detayınıda sorarım :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Bir biliyorsan bir bilene yine soracaksin bu isler boyle  :ehi: :ehi: :ehi:

bak ablalarini nasil guzel anlatmislar  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DoctorGunel

ya canim sen bunlari cok derin dusunme, sadece o ani tadiyla yasamaya bak, dusunme hic bi sey, akisina birak, bi de goruceksinki bitti artik, kurtuldun...ilk gece biraz agri olur, o da kisiden kisiye deyisiyor tabi, sonrada  her gun .......... )))))))))))))
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

Balböceği

ツgöçmen_54 ツ

benimki kadar kötü bir tecrübe yaşayan yoktur heralde :crybaby2:
ilk 3 ay zoraki bişeyler oldu ama tam birleşme olmamıştı.. sonra eşimde sıkılmaya başladı bu durumdan..en sonunda ne olcaksa olsun dedim  :icon_pale: kendimi o kadar kasmışım ki kızlık zarı yırtılması oldu :crybaby2: hastaneye zar zor yetiştirdiler beni  :icon_pale:
kanamdan az daha ölüyodum  :ehi: :ehi:
korktuğumla kaldım kesinlikle korkulcak bişey yokmuş  :toothy10: :toothy10: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 27 Temmuz , 2011, 20:58:58
ilk 3 ay zoraki bişeyler oldu ama tam birleşme olmamıştı.. sonra eşimde sıkılmaya başladı bu durumdan..en sonunda ne olcaksa olsun dedim  :icon_pale: kendimi o kadar kasmışım ki kızlık zarı yırtılması oldu :crybaby2: hastaneye zar zor yetiştirdiler beni  :icon_pale:
korktuğumla kaldım kesinlikle korkulcak bişey yokmuş  :toothy10: :toothy10: :ehi:
aBBoOoOooOwWwWww Tobe bismillah  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

gecmis olsun kizzz  :opucuk:

ツgöçmen_54 ツ

Balböceği

hüzünden_gelme

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

herkesde böle olmaz dımı

ayy çok gecmıs olsun bacım yaa

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 27 Temmuz , 2011, 21:20:32

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

herkesde böle olmaz dımı

ayy çok gecmıs olsun bacım yaa
yok canım sen benim gibi çok korkak olma ve kendini kasma  ;) herşeyi akışına bırak o zaman no problem  8)

Balböceği