Dünyalar Başıma Yıkıldı Kızımın Kalbi Delikmiş

Başlatan selmay, 17 Ocak , 2011, 23:17:58

« önceki - sonraki »

selmay

DÜNYALAR BASIMA YIKILDI!!!!!!Bugün kizimin kalbinin delik oldugunu ögrendim :(:crybaby2: doktorumuz 6 ay sonra tekrar bakilcak dedi eger bi gelisme gözukmezse kalp ameliyyati olucakmis  ya :((  coooooooooook üzülüyorum elimden biisi gelmiyooo,napicam yaaa kimselere diyemiomm,,,allahim sifa verr,kizimi  kurtarrr icim yaniyoooooo :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

βαlκιz

canım ya gözlerim yaşardı okurken çok üzüldüm
canım inşallah ameliyata gerek kalmaz minicik daha o :sad1:
çokkk geçmiş olsun
nasıl belli oldu peki daha önce neden belli olmadı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gülay t.

Selmaycım çok geçmiş olsun. Herhangi bir sorunu varmı bebişinin.?  Şimdiden sıkma canını bu kadar Rabbim büyük inşallah 6 aya kadar güzel gelişmeler olur. Hem bir başka doktora daha gösterin isterseniz doktorlar bazen öyle vahim hatalar yapıyorlar ki teşhis koyarken, inşallah yanılmıştır. :amin:

AککORTįє

ah canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm ya inş gerek kalmaz inş

Rabbim şifasını versin yavruma  :amin: :amin: :amin:

) SaMiRa (

canım çok geçmiş olsun rabbim şif aversin inş kendiliğinden kapanırda ameliyata gerek kalmaz :amin:
başka bi doktora da götür canım o ne dicek bakalım

selmay

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:cok saol cnm benim,hic bisisi yok tu  melegiminnya...  :crybaby2: :crybaby2:cocuk doktoru kalb atisinda bises duydum  :sad1:demesiyle bu kaniya varildi daha sonra kardilogiye gönderdi bizi bugun bakildi ekg ve rltrason da cikti  :sad1: :sad1: :sad1:insan evladi cin böle bsi duymasi cok acii yaa ...mahvoldum ya basima yikildi hastanee ..maaleseef hastalik yasli genc bebek dinlemio insallah  kapanir  :amin: :amin:cok uzgunum cokkk :y25: :y25: :y25:

selmay

Alıntı yapılan: AکORTį - 17 Ocak , 2011, 23:25:39
ah canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm ya inş gerek kalmaz inş

Rabbim şifasını versin yavruma  :amin: :amin: :amin:

ins cok sagol cnm allahim sifa verirse ins gerek kalamaz   dua etmkden baska carem yok sizlerde sagolun
:amin: :amin:

selmay

Alıntı yapılan: gülay t. - 17 Ocak , 2011, 23:24:43
Selmaycım çok geçmiş olsun. Herhangi bir sorunu varmı bebişinin.?  Şimdiden sıkma canını bu kadar Rabbim büyük inşallah 6 aya kadar güzel gelişmeler olur. Hem bir başka doktora daha gösterin isterseniz doktorlar bazen öyle vahim hatalar yapıyorlar ki teşhis koyarken, inşallah yanılmıştır. :amin:
cok sagol cnm  ins  gecer dua etmekden baska bisi elimden gelmioo,beklemekteyiz ama  beklemek cok zor alahim sifa versin her bekleyene ,, :amin: :amin:

Demet_dk

ÇOK ÜZÜLDÜM GERÇEKTEN
ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN  :amin:
İNŞALLAH AMELİYATA GEREK KALMAZ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım rabbım melegıne şifa versın  :amin: :amin: :amin:
kuzenımın bebegınde de vardı daha 3 gunluk bebegını amelıyat ettıler masallah şimdı çok ıyı 5 yaşında kuzenımın oglu sadece annesı çok ustune dustugu ıçın yaramaz ..olsun saglıklıya onemlı olan bu  :nazar: :nazar: ..ınsalllah senın melegınede amelıyata gerek kalmadan duzelır  :amin: :amin: :amin: kendını hırpalama canım çaresı var allaha sukur kı  :amin: :amin:

selmay

Alıntı yapılan: Demet_dk - 17 Ocak , 2011, 23:39:54
ÇOK ÜZÜLDÜM GERÇEKTEN
ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN  :amin:
İNŞALLAH AMELİYATA GEREK KALMAZ
ins cok tesekkur ederim sagolun allah razi olsun  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun insallah ameliyata kalmadan düzelir  :amin: :amin: masallah cok tatli bebek  :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

gülay t.

Amin canım, tahmin edebiliyorum yaşadığın üzüntüyü. Ama zamanla sıkıntın azalır inşallah. İlk duyduğun günün sıkıntısı ilerleyen günlerde kalmaz , zaman alıştırıyor her şeye.  Duaya devam et canım en kolay şekilde atlatırsınız inşallah. :amin:

ırmak184

canım cok gecmiş olsun cok üzüldüm allah sifa versin  :amin: bizim bir akrabanın kızındada olmuştu ameliyata gerek kalmadan düzelmişti..inşallah seninde öyle olur  :amin:

dilengisk

cnmmmmm rabbim acil sifalar versin inşallah bu altı ay kendiliginden kapanır gerek kalmaz ameliyata :amin: :amin: :amin: :amin: ama sen guclu ve kuvvetli durmalısın ki bebegine guc veresin sakın kendini yıpratma rabbine sıgın :love9: :love9: :love9: