Yumurtlama Gununde Hergun Bırlıkte Oluyormusunuz Yanı 5gunun 5ındede?

Başlatan esraörs, 17 Ocak , 2011, 22:30:49

« önceki - sonraki »

esraörs

Hergun bırlıkte olmakmı lazım yumurtlama gununde.Sız nasıl bırlıkte olup hamıs kaldınız

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bence bi gün araylan bide duydum yumurtlamadan önce ve yumurtlamadan sonra girilse iyimis
:nazar: :nazar:

esraörs

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ocak , 2011, 22:34:56
bence bi gün araylan bide duydum yumurtlamadan önce ve yumurtlamadan sonra girilse iyimis
ozaman 5gun yumurtlama gununde 3gun bırlıkte olucaz bırgun arayla.ama bu sefer 5gunun 5ındede bırlıkte olmaya calısıyorum esımı bunalttım valla :k06: yorgunum dıyor hayır dıyorum 5gun buseferde boyle yapıcaz belkı tutar.bu seferde boyle denıyelım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: esra_örs - 17 Ocak , 2011, 22:40:20
ozaman 5gun yumurtlama gununde 3gun bırlıkte olucaz bırgun arayla.ama bu sefer 5gunun 5ındede bırlıkte olmaya calısıyorum esımı bunalttım valla :k06: yorgunum dıyor hayır dıyorum 5gun buseferde boyle yapıcaz belkı tutar.bu seferde boyle denıyelım
öyle yap seninki gene iyimis seni yormuyo  :k06: benimki inat cani istedimi yapcak illa  :caca:

beteray

yumurta 2 gün canlı kalıyo eee haliyle 2 günde bi yeterli ve zaten sperm kalitesi iki günde bir daha yüksek hergüne göre

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

o dönemde bir kere bile yetiyor aslında yeterki tutsun yani 5 gün boyunca yaparsın tutmaz bir kere yaparsın tutar kısmet  :dontknow:

yıldızz

biz 2 günde bir yaptık 1 senede tuttu. ama malesef dış gebelik oldum. doktorum hergün yapmanın hiç faydası yok dedi. çünkü sperm kalitesi düşüyormuş.  biliyorum bizim için çok zor beklemek allahım tez zamanda hepimize sağlıkla nasip etsin inşallah.. :amin: :amin: :amin:

__nil__

doktor bize ister hergün beraber olun ister 1gün arayla farketmez dedi.biz nerdeyse ay boyunca her gün çalışıoz çok nadir 1gün filan ara verioruz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

KONYALI

maşallah nılcım, o zaman en yakın zamanda gelır fazla bekletmez ınsallah bebıs

__nil__

Alıntı yapılan: KONYALI - 18 Ocak , 2011, 12:19:09
maşallah nılcım, o zaman en yakın zamanda gelır fazla bekletmez ınsallah bebıs

:toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :toothy10: :ehi:   ayyy  innşşş canımmm çok çalışıoz die ters tepmesin bide...gerçi bi ay onuda denedik 1gün arayla denedik gene olmadı.amaaann dedik boşver bildiğinden şaşma..een azından böle olunca gün kaçırma derdi yok :ehi: :ehi:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: esra_örs - 17 Ocak , 2011, 22:40:20
alemsin Valla tatlım  İnşallah hayırlı haber veririz bu siteye

Balböceği

bEN IYI hatirliyorum 1 ay boyunca gun asiri yapmistik olmamisti

Hergunde denemistik yine olmamisti...

Ayaklarimi kaldiridim yastik koyardik  :-\ ne gunlerdi

En son hic ugrasmadik o zaman olmustu  :k06:

SeliN59

[/quote]
öyle yap seninki gene iyimis seni yormuyo  :k06: benimki inat cani istedimi yapcak illa  :caca:
[/quote]

:toothy10: :toothy10: :toothy10: aynen hayır deyince küsüyo yani ölede bölede o iş oluyo bende hamile kaldığım ay 1 gün arayla yapmıştık sperm kalitesi düşüyo diye biliyorum hergün

serife26

gün aşırı birliktelik :)) ben ilk ay hergün dönedim o dönemde de tutmadı valla,sonra gün aşırıya döndüm,muvaffak oldum:))arkadaşların dediği gibi hergün olması spermlerin hem kalitesini hem de hızını düşürüyor kızlar,aslında 5 günden ziyada siz öncesinde sonrasında da devam edin bir 7-8 gün çalışın en az derim ben :icon_thumright:
ki olcağı varsa olur,bu çalışmalar neticesinde,önemli olan yumurtlama dönemini bilmek,ben ilk testle öğrenmiştim yumurtlama dönemimi,sonra akıntılarımı inceledim ve gerçekten de ilk ay testle aynı zamanlarda yumurtladım yine :laughing7: gıt gıt gıdak yumurtam sıcak :toothy10:  :toothy10: derken bir de baktım hamişim:)darısı isteyen herkese olsun.