Victoria’s Secret 2011 Yaz Bikini Modelleri

Başlatan hüzünden_gelme, 17 Ocak , 2011, 17:18:17

« önceki - sonraki »

Pınar86

Alıntı yapılan: DER!N - 27 Şubat , 2011, 23:41:17
Alıntı yapılan: Pınar86 - 27 Şubat , 2011, 23:29:31
Yazın en sevdiğim güzellikleri deniz kum :( ama malesef artık bana haram sanırım, karnım çok çatladı vücudum çok deforme oldu :(
bunları görünce moralim bozuldu

Moralini bozma çatlaklar bir süre sonra renk değiştiriyor hafifletici ürünler de var bazı insanlarda tamamen yok ediyormuş düzenli kullanımda olmadı çok şık mayokiniler var.

ya bana mayokiniler çok itici geliyor ne bilim :dontknow: evet zaten çatlaklarım ilk zamanlar mor kırmızı falandı şimdi biraz daha beyaz oluyor ama sonuçta belli oluyor artık annemin eski kızı değilim :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

DER!N

Ama annen de artık annane  :k06:

Güneşlenme adına evet kullanışlı olmayabilir (kadın kadına olunca üstsüz bile kalınabiliyor) de yüzerken çok farketmiyor.

Pınar86

Alıntı yapılan: DER!N - 27 Şubat , 2011, 23:51:02
Ama annen de artık annane  :k06:

Güneşlenme adına evet kullanışlı olmayabilir (kadın kadına olunca üstsüz bile kalınabiliyor) de yüzerken çok farketmiyor.

ooo kızgın kumlara yatacaksın o kızgın güneş tam göbeğe vuracak nar gibi kızaracaksın :) of of  :D işte yazın keyfi :)

artık evdeyken bile eşime göbeğim görünsün istemiyorum iggg  :D

βαlκιz

çok kötüyse bi lazer falan halledilir canım  ;)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Pınar86

Allah nasip ederse şu ikinci bebişide yapalımda eşim istersen gönderirim diyorda o zamana zaten 30 40 olacam daha neyime :D

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ırmak184

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

vavvvvvvvv cok guzeller  :icon_thumright: erkeklerin gozu bayram edecek desenize bu yil  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: