Kullanıcı Adlarınızın Anlamları...

Başlatan hüzünden_gelme, 16 Ocak , 2011, 23:29:46

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Evet kızlar kullandığımız kullanıcı isimlerimizin anlamlarını , seçim yaparken neden etkilendiğimizi yazalım mı .. :opucuk:

hüzünden_gelme : o anki ruh halımle üye olmustum öyle kala kaldı ama gene ölü gelin yapmayı dusunuyorum :ehi:

βαlκιz

bu konu vardı hatta ben açmıştım  :toothy10: çok geride kaldı o nicklerinizin anlamları neydi adı galiba

benimki balkız-babam hep öyle sever  ozaman üye olurken aklıma o geldi ilk onu yaptım
amannn ölü gelin yapmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

esma...

benımkıde esma sultan dı sımdı esma yaptım.esım bu sekılde seslenırr arada sultı der :laughing7:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ESIM BENI BEKARKEN BIR KARDELENE BENZETIRDI  :love8: KARDELEN HIKAYESINI ANLATIR DURURDU  :love8: COK SEVERDIM BENDE OYUZDEN AKLIMDA KALMISTI NICK ADI YAPTIM  ;D SONRADAN KIZIMIN ADINIDA EKLEDIM  :binkybaby:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

dilengisk

benim 5 yasından beri nickim hep cilektir cunku cok severim cilegi hatta babam ders calış sana 1 kg cilek alcam derdi deli gibi calışırdım universiteyi cilek sayesinde kazandım diyebilirim, zaten adım dilek cilekle uyumlu diye hep oyle devam etti, dovmem var cilek yazıo, kopegim var adı cilek ama farklı olsun diye yazılısını degistirdim chilek seklinde yazdım

✿sweet_sweet✿

huzunden gelme bence nikcini degistirme, yani antipati uyandiriyorsun, hic hos gelmiyor goze diger koyacagin nick..ben olumsuz olan cumleler gordugum zaman okumak dahi istemem, o yuzden bi ara sen diger nickini kullaniyordun , ben senin actigin konulara dahi girmiyordumm oyle bi bunaltici nick  olmazz..  :icon_thumright: kendi adima bu nickin daha guzell :icon_thumright: sanirim bazi arkadaslarimda diger nickini begenmemisti..

tabiki tercih senin.. ben dusuncemi belirttim.. daha cokk gencsin, boyle bir nick bence sana hic yakismaz.. huzunden gelmeyi kullan derim :icon_thumright:

bana gelince forumda 3 adet nickim var.. sweet_sweet, candy ve digeri ise kurabiyem  :k06: :k06: :k06: hepsinin anlami malum seker tatli vs artik bilindik bir anlami var :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

SiRiNe

ilk önce ben Sirine diye uye oldum, cunki bana sirine diye hitap eder cevrem =)

Sonra duygu diye degistirdim kendi ismim Duygu oldugu icin..

Ve sonra kizlarim dogduktan sonra Mother of Twins diye aldim  ingilizce manasi ikiz annesi ))

Veee en son olarak ikiz annesini aldim, ve uzun suredir bu nickleyim degistirmeyi dusunmuyorum  ;D

Hmm neden bu nici aldim , bilmem hosuma gidiyor bana hitab eden bir nick :D

fıstık

BABAM BANA FISTIK DER HALA

İLK ÜYE OLDUĞUMDA BU NİCKLE ÜYE OLDUM HALA ÖYLEYİM

DEĞİŞTİRMEYİ HİÇ DÜŞÜNMEDİM

Aytii

İş arkadaşlarım Ayti derler bana arada :D ismim Ayten olduğu için  ::)

FeHi

HASRET!M S@N@

benimde yıllardır her sitede hasretimsana dır nicklerim hiç değişmedi eskiden nesimin hasretini cektiğim için öyleydi biz severek evlendik oda sırnakta askerlik yapmıstı en kötü zamanlarda sürekli sehit oluyordu sırnakta falan cok zor günlerdi o zamanlar böyle koymustum hasretimsana diye simdide bebek hasreti cektiğim için bebeğime hasretim o yüzden böyle üye oldum

мiŁenα.

Ben şimdi tüm nicklerimi yazarsam oooo çok uzun sürer..

Sıkılgan bir yapım var,ruh halime yada o an ki psikolojimle değiişirim :k06:

Ama tescilli nİckim__Şekeriim dir..

Şeker gibiyim ondan olsa gerek :laughing7:

Ama bu sıra değişebilirim yine :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Doğacak kzıımın adı, ilerde oğlum olursa da onun adı.(yağmur&toprak)
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

bana kocişim aşkımcım diyo bende aşkımcım yaptım  :k06: :k06: :k06: :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

✿گสЯเ_ќĮż✿

KIZ KARDEŞİM VE ANNEM SARIKIZ DİYE SEVERLER  :love9: :love9: BENDE ONDAN ESİNLENEREK KOYMUŞTUM  :laughing7:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?