27 Nisan , 2024, 14:10:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yemek Takımları

Başlatan hüzünden_gelme, 15 Ocak , 2011, 23:17:08

« önceki - sonraki »

KONYALI

Alıntı yapılan: hüzünden_gelme - 17 Ocak , 2011, 00:28:18
annemle bakmaya gıttık zaten de başka yerlerdende bakıyoruz sımdı..
senın dedıgını uygulayacagım :opucuk: birdahakı alısverısımızde öyle yapayım bakayım bırde sen hangı marka aldın

valla cnm markasını bılmıyorum desem :k06:
ev kur mağazasından almıştım...kaliteli olsun ama sade ve şık olsun...
gunluk kullanım içinde mudo,narin,esse buralara bakabilirsin cnm,çok şık şeyler var...zaten bır kızın çeyızının en buyuk kısmını mutfak esyaları kaldırıyor..gerısı kolay...ama allah yardımcın olsun,benım ıamnım gevremıstı ceyız yapacam dıye :-ooo

hüzünden_gelme

sağolasın canımm anneme söyleyeyım bir oralara bakalım

ayy valla hiç sorma ben bu sene başladım ceyızee sımdıden oda fılan oldum :k06: ama tatlı yorgunluk yaa bır yandanda çok hoşuma gıdıyor :love9: :love9:

KONYALI

ya tabiki gitmezmi bir kız için kendi eşyası,kendi evinin hayali,gelinliğin hayali hayatta bir kere olan şeyler..çok ıyı anlayabılıyorum senı,ama evlendıkten sonrada dıyordunkı bekarlık sultanlıkmıs ne gerek varmıs sımdı böyle bişeye :k06: :k06:

hüzünden_gelme

:k06: :k06: annemde öyle dıyorr alışverıs yaptıgımız zaman :k06: :k06:

KONYALI

:laughing7: :laughing7: :laughing7:
bizede cok sölediler ama...........şöyle bir gerçekte varki insanın kocası canının yarısı...
güzel yanlarıda çok...

KONYALI

neyse canım ban yatıyorum,eşim çoktan uyudu..bende yatsam ıyı olcak sanırım..iyi geceler allah rahatlık versin

asuman1981

CANIM BENİM İKİ KÜTAHYA 12 KİŞİLİK 1DE 6 KİŞİLİK ŞEFIR BEN İLEDE KÜTAHYA DİYENLERDEYİM GRÇEKTEN ÇOK GÜZELSETLERİ VAR BEN 5 YIL ÖNCE NİŞANLIYKEN ALDIM AMA HER GEÇEN GÜN DAHA GÜZELLERİ ÇIKIYOR BAHANE ARIYOM YENİLERDEN ALAYIM DİYE BAKALIM

hüzünden_gelme

Kütahya Porselen Yemek Takımları

βαlκιz

5. sıradaki çokk güzel alırsam öyle alabilirim siyah kırmızı harika
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

KARE ŞEKLİNDEKİ TAKIMLAR BULAŞIK MAKİNESİNDE HİÇ RAHAT YIKANMIYOR BENDEN SÖYLEMESİ :icon_thumright:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: fıstık - 18 Ocak , 2011, 02:19:45
KARE ŞEKLİNDEKİ TAKIMLAR BULAŞIK MAKİNESİNDE HİÇ RAHAT YIKANMIYOR BENDEN SÖYLEMESİ :icon_thumright:
kesınlıkle katılıyorum  :icon_thumright:

pertelote

valla bende yemek takımı almamıştım.temmuzda evlendim. geçen hafta çarşamba eşimin arkadaşları gelmek istediler. 20 kişi falan. benimde sadece günlük kullanım için 6 kişilik sıradan bir takımım vardı. pazartesi okul çıkışı eşimle ile kadar gidip aldık bir takım. kütahya porselen benim ki. bu arada renkli takımlarda uyum sağlamak zor. sade takımlar masa örtüsü ve çatal kaşık bıçak takımına uyum sağlıyor. sorun yaşamıyorsunuz. zaten bende sadeliği sevenlerdenim.benim aldığım ALYA SN: CRN85YT9013886

Balböceği

Alıntı yapılan: `»HicЯet GeLini«´ - 17 Ocak , 2011, 12:21:31
Kütahya Porselen Yemek Takımları

bi kac tanesi haric hepsi guzel  8)

asya81

GÜZEL TAKIMLARMIŞ.BEN GÜNLÜK KULLANIMI KÜTAHYA PORSELENDEN ALMIŞTIM.SAOLSUN BABAM EVLENECEĞİNİZ ZAMAN YAPARIS DEDİ HERŞEYİNİZİ ZAMANLA ALMADIK HİÇBİRŞEYİ ÇÜNKÜ NE ZAMAN EVLENİLECEĞİ BELLİ OLMAZ ALDIĞIIN ŞEYİN MODASIDA GEÇMİŞ OLABİLİYOR.BEN HERŞEYİMİ EVLENMEDEN 20GÜN ÖNCE HALLKETTİM MUTFAK EŞYALARIMI 1GÜNDE ALDIM  :toothy10: :toothy10: :toothy10: HIZLI BİR BEĞENMEYDİ :toothy10:

derbeder

Alıntı yapılan: asya81 - 27 Ocak , 2011, 10:24:18
GÜZEL TAKIMLARMIŞ.BEN GÜNLÜK KULLANIMI KÜTAHYA PORSELENDEN ALMIŞTIM.SAOLSUN BABAM EVLENECEĞİNİZ ZAMAN YAPARIS DEDİ HERŞEYİNİZİ ZAMANLA ALMADIK HİÇBİRŞEYİ ÇÜNKÜ NE ZAMAN EVLENİLECEĞİ BELLİ OLMAZ ALDIĞIIN ŞEYİN MODASIDA GEÇMİŞ OLABİLİYOR.BEN HERŞEYİMİ EVLENMEDEN 20GÜN ÖNCE HALLKETTİM MUTFAK EŞYALARIMI 1GÜNDE ALDIM  :toothy10: :toothy10: :toothy10: HIZLI BİR BEĞENMEYDİ :toothy10:
hihi  ;D katiliyorum kesinlikle. evlendikten sonra nasilsa paran varsa en guzelinden alabilirsin. onceden hem kalabalik yapiyorsun hemde gore gore zaten bikiyorsun sanki  :sad1:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!