Yemek Takımları

Başlatan hüzünden_gelme, 15 Ocak , 2011, 23:17:08

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: fıstık - 16 Ocak , 2011, 03:04:11
ÖZGEEEEEEEE :director:

YENİ KONU AÇ

KAÇ TANE YEMEK TAKIMINIZ VAR BİRDE RESİM EKLEYİN DE :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

olurrr hemen açıyorumm şekerımm ;) ;) ;)

esma...

bende kare yemek takımlarını cok begenıyorum ama arada fıyat olarak cok farrk var yuvarlask olanlarla .Allah yardımcın olsun cok para lazım sana ,

yıgenıme ceyız duzuyoruz paralar şakırşakır bosalıyo valla

hüzünden_gelme

ahh ahhh vallaa bütün paralar çeyiizme gıttı hatta dahada eksıklık var yanııı allah çeyız kurunların yardımcıları olsun :k06: :amin: :amin:

βαlκιz

en masrafsız evlilik kaçınca oluyo :ehi: :toothy10: çeyiz falan yok :toothy10:
ama sonradan alıyosun ozaman gidiyo paralar :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 16 Ocak , 2011, 23:19:01
en masrafsız evlilik kaçınca oluyo :ehi: :toothy10: çeyiz falan yok :toothy10:
ama sonradan alıyosun ozaman gidiyo paralar :toothy10:
:ehi: :ehi: aslında öyle mi yapsam nee :ehi: :ehi:

sen kaçarak mı evlendın

βαlκιz

amanın kaçma kız ne gerek var
ben kaçtım evet :laughing7: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

esma...

kacınca baban masraftan kurtuluyo kocan mahvoluyo :toothy10:

hüzünden_gelme

yokk zaten öyle birşey yapmam yaparsamda evlatlıktan reddeder babam çok karsıdır

nasıl bır duygu anlatsana :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: hüzünden_gelme - 16 Ocak , 2011, 23:22:56
yokk zaten öyle birşey yapmam yaparsamda evlatlıktan reddeder babam çok karsıdır

nasıl bır duygu anlatsana :k06:
:aferin: :aferin: BENCEDE YAPMA CANIM ONLARIN DUASIYLA GONUL RIZALIGIYLA OLURSA DAHA IYI OLUR  ;)

hüzünden_gelme

ayyyy sendekıde ne cesarettmişş valla :k06: :k06:
peki kaçtıktan sonra ailenle aran nasıl oldu

hüzünden_gelme

vayyyyy kendım yaşadım gıbı okudumm

17 yasında mı evlendın  :k06: ben o zaman evde kaldım :ehi: :ehi:

KONYALI

bende nacizene bır fıkır vereyım hemen sana..böle takımları misafirden misafire kullanacağın için hiç öle çiçekli böcekli geometrık şekillere falan bakma..sade ve modası geçmeyecek bır takım al, çünkü evlendikten sonra her sene porselen tk yenilemiceksin...ben evlenmeden 3 sene once falan almıstım evlendım 4 sene oldu ve hala cok sık duruyorlar cunku cok sade bır takım...
gunluk kullanım için alacağın takımlarında rengarenk,allı pullu tabaklar olsun derim...
bende zaten tabak bardak çılgınlığı var..eşimle mudoya gireriz, eşim hep baska kadınlar kıyafete bakar bu gidiyor bardak bakıyor dalga geçer benle ama elımde değil...bu kadar meraklısı bırı olarak verdiğim bu fikri yabana etme derim :laughing7: :tongue3:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: KONYALI - 17 Ocak , 2011, 00:22:27
bende nacizene bır fıkır vereyım hemen sana..böle takımları misafirden misafire kullanacağın için hiç öle çiçekli böcekli geometrık şekillere falan bakma..sade ve modası geçmeyecek bır takım al, çünkü evlendikten sonra her sene porselen tk yenilemiceksin...ben evlenmeden 3 sene once falan almıstım evlendım 4 sene oldu ve hala cok sık duruyorlar cunku cok sade bır takım...
gunluk kullanım için alacağın takımlarında rengarenk,allı pullu tabaklar olsun derim...
bende zaten tabak bardak çılgınlığı var..eşimle mudoya gireriz, eşim hep baska kadınlar kıyafete bakar bu gidiyor bardak bakıyor dalga geçer benle ama elımde değil...bu kadar meraklısı bırı olarak verdiğim bu fikri yabana etme derim :laughing7: :tongue3:

güzel fikir aslında haklısında :icon_thumright: :icon_thumright:
çiçeklıler de hoşuma gıdıyor arkadasımda almıs haıka gorunuyorr ordan heves ettım bende
sadelılerıde çok basıt oldugu için sevmıyorum aslında ben sadelıgı severım de böyle seylerde sevmıyorum

KONYALI

ya evlenene kadar fııkrın cok değişecek tabiki..ama dediğim gibi o çiçekli böcekli modellerin gunluk kullanım ıcın olanları var mukemmel tabaklar,rengarenk,çeşit çeşit...bir bak derim canım

hüzünden_gelme

annemle bakmaya gıttık zaten de başka yerlerdende bakıyoruz sımdı..
senın dedıgını uygulayacagım :opucuk: birdahakı alısverısımızde öyle yapayım bakayım bırde sen hangı marka aldın