Soğuk Havale Hakkında Bilginiz Var mı?

Başlatan ponçik, 14 Ocak , 2011, 16:34:49

« önceki - sonraki »

ponçik

çok sağolun kızlar  :amin: şimdi aradım yine konuştuk doktor bir sürü sorular sormuş, çok çabuk kendine geldiği için sanslı olduklarını söylemiş , yarın çocuk nöroloji bölümünden randevu aldık, doğuştan gelen bir sorun olabileceği gibi sonrdan oluşmuş birşey de olabilirmiş , ihmal etmeyin mutlaka götürün, bu gece de nöbet tutun birşey olursa acile gösterin demiş

Nesrincim sizin yavrucuğa da çok geçmiş olsun , melekler koruyor onları  :love9:

AکORTį  çok sağol canım :amin:

βαlκιz

çok geçmiş olsun
bilgim yok o konuda
allah birdaha yaşatmasın
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ponçik

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 14 Ocak , 2011, 17:40:27
çok geçmiş olsun
bilgim yok o konuda
allah birdaha yaşatmasın

Sağol Gülşahcım Allah razı olsun :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN GONCACIM  :opucuk:
RABBİM ŞİFA VERSİN  :amin: :amin: :amin:
İLK KEZ DUYUYORUM BÖYLE BİR HAVALEYİ :-\

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ponçik

Çok teşekkür ederim , ben de yani biz de ilk defa duyduk  :dontknow: Allah kimseye dermansız dert vermesin , çocğunu büyütüyorsun ama ne zorluklarla büyütüyorsun , boşuma demiyorlar Cennet Anaların ayakları altındadır  :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

14 Ocak , 2011, 18:41:10 #20 Son düzenlenme: 15 Ocak , 2011, 08:59:58 ❤✿ƈἶցძεო & հმzεl✿❤
gecmis olsun Goncacim  :flowers:
ilk kez duydum
insallah biseyi yoktur bebisin  :amin:
allah korusun oyle bisey olursa ilk mudahaleyi nasil yapcaz ki ???
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

geçmiş olsun g10ca  :flowers:
soğuk havaleyi abimin kızı dda benim kızımda geçirdi
benim kızım üç aylıkken geçirdi hatta burda sayfalrın birinde yazmıştım
ağlyarak morarma vede göz kayması oldu acile gittik
soğuk havale dediler daha öncede ateşli havaleden dört gün hastanede yatmıştı kızım
birsürü kan tahlilleri idrar tahlilleri yapıldı herşey temiz çıktı çok şükür
abiminde kızı 8 9 aylık ken geçirmişti ondada gelip geçici oldu bişi çıkmadı
inşallah sizde birdaha yaşamazsınız kötü oluyor öle olunca insan çok geçmiş olsun

Balböceği

g10ca, cok cok gecmis olsun ALLAH acil sifa versin umarim ciddi bir problemi olmaz  :amin:

ilk kez duydum bende soguk havaleyi  :dontknow:

н∂vv∂ ツ

çok geçmiş olsun
inş önemli bişeyi yoktur
Rabbim bütün bebekleri hastalıklardan korusun

Uploaded with ImageShack.us

) SaMiRa (

geçmiş olsun gonca
inş önemli birşey çıkmaz geçicidir :amin:
havalenin çeşitleri var dr söylemişti bizede ama başımıza gelmedi şükür ki allah kimseye yaşatmasın :amin:

asuman1981

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BENİM KIZIM 1 YAŞINDAYKEN GEÇİRDİ 4 GÜN ATEŞ TEN SONRA KENDİNE GELDİ DK EVE GELDİK SABAH EŞİM İŞE GİTİ KIZIM KAHVALTISINI YAPTI KEYİFLE OYNARKEN KUCAĞIMA GELDİ ANNE DEYİP YIĞILDI KALDI NEFES ALMIYORDU MORARDI BİR ÇIĞLIK DIŞARI FIRLADIM KOMŞU ÖLMÜŞ DEDİ ÖNCE YİNEDE YÜZÜNE AĞZINA SU VERDİ BAŞINAI MUSLUĞA TUTU KENDİNE GELDİ ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN NEYSEKİ HASARSIZ KURTULDUK KENDİNE ÇABUK GELDİĞİ İÇİN İNŞ HERKES BİZİM GİBİ ŞANŞLI OLUR 5 YAŞINA KADAR GÖZLEM ALTINDA TUTMAK GEREKLİ HER ATEŞTE DKTORDAYIZ ALLAH TÜM ÇOCUKLARIMIZI KORUSUN  :amin: :amin:

ponçik

❤✿ƈἶցძεო & հმzεl✿❤, CatWoman, havuç,En KıYmEtLiM,asuman1981,°ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ°

Hepiniz çok sağolun Allah razı olsun , bu sabah nörolojiye gidecekler , tabi bi sürü tahlil vs. ister doktor  , ona göre netice belli olur inşallah dediğiniz gibi geçici bir durumdur , kalıcı hasar bırakmaz inşallah  :amin:

Asuman senin kızına da çok üzüldüm çok geçmiş olsun, okurken tüylerim diken diken oldu  :'( neyseki sağlıkla atlatmışsınız , Rabbim bş daha yaşatmasın  :amin:

°ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° size de çok geçmiş olsun , Allah yaşatmasın hiçbirimize  :amin:

burcum

çok çok geçmiş olsun bir arkadaşımın bebeği geçen hafta geçirdi soğuk havale öldüler öldüler dirildiler 2 gün hastane de yattı kuzum beyin egk miydi neyd o çekildi hasar gözüküyor ama geçebilirmiş 1 ay sonra tekrar çekilicek film isterseniz görüştürürüm sizi

ponçik

Alıntı yapılan: burcum - 16 Ocak , 2011, 16:26:21
çok çok geçmiş olsun bir arkadaşımın bebeği geçen hafta geçirdi soğuk havale öldüler öldüler dirildiler 2 gün hastane de yattı kuzum beyin egk miydi neyd o çekildi hasar gözüküyor ama geçebilirmiş 1 ay sonra tekrar çekilicek film isterseniz görüştürürüm sizi

arkadaşına çok geçmiş olsun  :'( inşallah sorun olmaz hasar kalmaz ileride de tekrarlamaz dilerim  :amin:

yeğenime de beyin ekg çekildi , sonucu yarın alacaklar , insallah onda da bi sorun olmaz
kardeşime bi sorarım ,  görüşmek isterse sana haber veriririm, ilgin için teşekkürler  :flowers:

asuman1981

CANIM BAYGINLIK ÇOK UZUN SÜRMEZSE HASAR BIRAKMIYORMUŞ ALLAHIM HİÇ KİMSEYE YAŞATMASIN GERÇEKTEN ÇOK ZOR Bİ DURUM