28 Mart , 2024, 15:45:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İKİ ÇOCUKLU YAŞAM?

Başlatan AککORTįє, 13 Ocak , 2011, 12:24:53

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Cok gecmis olsun nagehan

bizde bir haftadir cok zorlandik insaallah kisa zamanda duzelirler

Simdi sallanmaya alistiklarinda acaba bu huylarini birakiyorlarmi diye merak ediyorum

1 haftadir sallamayi kestim onun yerine yanlarina uzaniyorum o sekilde uyuyorlar ama birde bana sorun nasil uyuyorlar  :toothy10:

isilin yanina uzanmayi denesen insaallah duzelirr ya

Simdi Sumeyye ve Rumeysayi yatagimiza aliyorum bende yanlarina uzaniyorum, ama sumeyyyeeee hanim rahat birakmiyor

devamliiiiiiiiii rumeysaya yöneliyor, emzigini aliyor, sacini cekiyor, pijamasini cekistiriyor, onun ustune yatiyor
rumeysada sinir oluyor bagiriyor, hem rumeysayi uyutmaya calis hemde sumeyyeyi uzaklastir rumeysadan allam :toothy10: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ben bir pisikologa gidem :ehi: simdi dunurum diyordur duygu dur daha dur neler görucennnnnnn :laughing7:

fıstık

AYYYYY ONLARI GÖRMEYİ ÇOK İSTERDİM O HALDEYKENN :k06:

UYKUSU GELİNCE HEMEN SALINCAĞINA GİDİYO DUYGUCUM KESİNLİKLE BAŞKA TÜRLÜ UYUMAYI İSTEMİYO

AMA YAZIN SABAHIN KÖRÜNDE GÖTÜRÜCEM PARKA ÖĞLEYİN HARİÇ AKŞAMA KADAR KOŞSUN OYNASIN YORULSUN

BELKİ KENDİLİĞİNDEN UYUR :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

ah ah ben neler çektim uyku yüzünden nasıl ağlıyordum
artık alıştım ozamanlar yoooooook birdaha çocuk yapmam diyordum :ehi:
şimdi alıştım uykusuzluga
dün 4 gibi yattık
sabah 10 da kalktık
akşam 7 de uyudular 7 buçukta uyandılar ama yine gece 4 de uyudular
allah allah benim gözlerim kapanıyodu artık onlar uyumuyo
erkende kaldırsam gece geç yatıyolar
geçde kalksak gece geç yatıyolar  :ehi:
ama yatıyorum ben onlarla ışıgı falan kapatıyorum yatakta karanlıkta 2 saat uyanık kalıyolar hopluyolar zıplıyolar gülüyolar birbirlerine  :k06: en sonunda uyuyolar
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

BAK O ISE YARIYOR, COK ENERJI HARCADIKLARINDA HIC SALLAMADAN PAT DIYE UYUYORLAR HEMDE DELIKSIZ  :laughing7:

KIZLAR BAZEN COK YORULDUKLARINDA HIC SALLAMADAN UYUYORLAR

YAZIN PARKTA ENERJI HARCARLAR AKSAMLARI UYURLAR

HA BAK O ISE YARIYOR GULSAH KENDI HALLERINE BIRAKINCA, AMA BENIMKILER COK UFAK AGLIYORLAR KENDI HALLERINE BIRAKINCA

BIR GUN INAT ETTIK SALLAMICAZ DEDIK ESIMLE, OTURDULAR BIZIMLE FILIME BAKTILAR SABAH 6 YA KADARRRRRRRRRRRR

SONRAAAAAA PAT DIYE UYUDULAR E TABI KENDI HALLERINE BIRAKIRSAM BU SAATE KADAR AYAKTALAR

BU ARADA BU KONUYU ISKAL ETTTIK  :toothy10: NEYSE

fıstık

GÜLŞAH SİZ KALKMIŞSINIZ BİZ YATMIŞIZ DEMEKKİ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

HAKKATEN YA BURANIN KONUSU NEYDİ :icon_scratch: :k06:

SiRiNe

BURANIN KONUSU IKI COCUKLA YASAMDI  :toothy10:

BANA SORUN O YASAMIIIIIIIIII

DURDURUN DUNYAYI BASIM DÖNUYORRRRRRRR :toothy10:

TÖVBE YARABBI  ::)

KIZLAR BEN CIKAYIMM NAGEHANCIM GULSAHCIMMM IYI GECELER  :opucuk:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

İYİGECELER CANIM BENDE KAÇTIM :opucuk: :wave:

βαlκιz

yok dagıtmadık konuyu ya tam adına uygun konuşuyoruz işte
iyigeceler size bende çıkim bari herkez uyudu umut bey hariç beni bekliyo
ıslak mendlleri çıkarmış hep petegin üzerine asmış
kurutmuş hep :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

zelis

selam millet ,
iyi bir konuya deginmissiniz ..
benim oglum 9 yasinda kardesi ile arasinda 8 yas fark var , hicte bir sikayetim yok cok sukur ..
oglum kardesi icin oluyor...

ama ikinciyi dusunenlere tavsiyem , kardes gelecegi zaman bunu cocgunuza soylerken biraz beklemeniz...
cunku ben kizimdan once bi dusuk yapmistim , hamile oldugumu esim duramadi soyldi ogluma , o zaman izindeydik..
ve buraya geldik ben dusuk yaptim  :-\ simdi bu dusuk olayini ogluma nasil soyleyebilirim diye cok zorlandim..
ve bi yalanla atlattik,,,,ogluma '' oglum Turkiyedeki doktorlar yanlis gormusler , karnimda bebek yokmus , cok yemek yedigim icin hamile sanmislar dedim "" ve oglum inanmisti , o zaman 6 yasindaydi...
simdi dusunun dusuk olayini bi cocuk anlayabilirmi ? anne karninda cok istedigi kardesinin olmus oldugunu dusunmesi ne zordur
....

AyNi

ayy benim arkadaşımın daha yaşına bile girmemiş bi oğlu var, şimdi yine hamileymiş  :-ooo :-ooo

ikinci bebek doğduğunda birincisi daha bir bucuk yaşını yeni geçmiş olacak... daha kendi WCye gidemicek, yemeğini yiyemicek... bence çook zor olur yaa.. sanki ilk bebeğe de haksızlık olur gibi geliyor bana... lohusalık dönemindeki hassasiyet filan olacak...   :icon_scratch: :icon_scratch:

herkesin kendi tercihi ama biz en az 3 sene bekleyelim diyorum ikincisi için...

βαlκιz

allah yardım ediyo ya öyle böyle bakılıyo
benim tanıdıgım var kızı 1 yasındayken hamile kaldı ve ikizleri oldu
şimdi kocaman oldular oh ne güzel
arkadasım var yine bebegi 1 yasında bile degil kendi 4 aylık hamile
nolcak bakılır allah yardım eder