28 Mart , 2024, 17:17:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2011 Armine Eşarp Modelleri

Başlatan hüzünden_gelme, 13 Ocak , 2011, 11:48:10

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Haziran , 2011, 13:00:53
kızlar böyle şeyler herkesin kendi takdiri. herkesin içindekini en iyi Allah biliyor. gösteriş içinse kafasına 10 tane eşarbı üst üste taksın, Allah katında kıymeti yoktur. ama gerçekten dini hassasiyetle takıyorsa isterse o eşarp 10 kuruşluk olsun

yani tabikide öyle.ama hep gösteriş için yapanlar var aramızda bu yüzdende genelleme yapıyorlar.insan ona üzülüyor.bu konudaki hassasiyet bu yüzden bence.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

elif35

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 16 Haziran , 2011, 13:02:31
kızlar böyle şeyler herkesin kendi takdiri. herkesin içindekini en iyi Allah biliyor. gösteriş içinse kafasına 10 tane eşarbı üst üste taksın, Allah katında kıymeti yoktur. ama gerçekten dini hassasiyetle takıyorsa isterse o eşarp 10 kuruşluk olsun

yani tabikide öyle.ama hep gösteriş için yapanlar var aramızda bu yüzdende genelleme yapıyorlar.insan ona üzülüyor.bu konudaki hassasiyet bu yüzden bence.

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

sonunda anlayan biri çıktı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

--elif--

Alıntı yapılan: elif35 - 16 Haziran , 2011, 13:07:24
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 16 Haziran , 2011, 13:02:31

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

sonunda anlayan biri çıktı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
evet arkadaşım doğru anlamış  :)
bu arada özgeninde konusunun içine mıçtıkk  :ehi:  :ehi:  :ehi:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Dilara Ebrar

zayıfa %80 ne giyse yakışıyor yaaaa  :caca: :caca: :caca: :caca:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

derbeder

sadece zayiflik degil, yuz guzelligide 10 numerooo  :love9:  :nazar:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: derbeder - 16 Haziran , 2011, 14:16:02
sadece zayiflik degil, yuz guzelligide 10 numerooo  :love9:  :nazar:

tabi mutlaka oda var  :icon_thumright: :icon_thumright:

hüzünden_gelme

bu elbiseye bıttım ya harıka bısı :alkış: :alkış:

βαlκιz

ilk resimdeki eşarp ve sondaki pardesü harikaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

ayırt edemıyorum valla bu yaz dusunuyorum bende bır pardesu bakalım :amin:

βαlκιz

pardesü giyiyormusun yenimi giymeye başlıycn
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

yenı gıymeye baslıcam nasıpse çok ıstıyorum aslında :amin: :amin:

βαlκιz

giyersin inşallah
bende aldım birtane bazen kap bazen onu giyiyorum

Balböceği

Esarplarin bi kacini begendim  :)

6. siradaki cok guzel  ;)

keyameya

valla eşarpların da mankenlerin de hepsi çok güzeller ;D ama ne yalan sölim ben bu armine nin eşarplarını bi türlü yapamıyorum :dontknow: avatardaki fotoğrafımda başımdaki eşarpta armine nin.ama görüldüğü gibi iğrenç duruyo ;D onu yapabilmek için bile yaklaşık 40 dk civarı aynanın karşısından ayrılamadım desem bilmem inanırmısınız? ::) normalde 5 yada en fazla 10 dk da herkesin çok beğendiği şekilde eşarp yaparım.ama ne yazıkki armine deki durum bu