29 Mart , 2024, 01:16:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2011 Armine Eşarp Modelleri

Başlatan hüzünden_gelme, 13 Ocak , 2011, 11:48:10

« önceki - sonraki »

derbeder

bende armineyi cok begeniyorum, hatta aker'den veya vakkodan filan cok cok daha fazla begeniyorum. reklamlarida cok hos oluyor ve reklam iyi para kazandirir musteri toplar. ayrica urunleride cok kaliteli. giyinmek güzeldir.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

fıstık

beyazlı siyahlı modellerin hepsi güzelmiş

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

esarp tarzli sallara bayilyiorum....

bende armine ve vakkoyu begeniyorum veya pierre cardin ....

akerin esarplarini hic sevmiyorum cok karisik gelyior renkleri banaa

Lă_Tăhzen!

23 Şubat , 2011, 14:28:15 #34 Son düzenlenme: 23 Şubat , 2011, 14:30:46 Ahde_VeFa
İLK RESMDEKİ ESARBIN AYNISINDAN VAR BENIM TEK FARK PAZARDAN VE 5 LİRAYA ALDIM :)

derbeder

nurcum pazardan aldigin benzeyebilir ama asla orjinali gibi degildir bence.

Lă_Tăhzen!

e herhalde orası tartıslmaz bile ama ben esarba okadar para vermeyı sevmıyorum tabi tercih meselesi ipek esarpları kullanan digerleini asla kullanamıyormuş  alıstıkları için bende aksine ipek kullanamıyorum hosuma gttimi hepsini takarım ki esarplerim da hep begenilir parası degil guzelliği önemli olan  ;)

derbeder

23 Şubat , 2011, 14:42:34 #37 Son düzenlenme: 23 Şubat , 2011, 14:45:14 {narin}
tabiiki canim herkes rahat ettigini takar. ipek takan digerini takamaz diye birsey yok..her duruma gidecek esarplar sallar var. her esarbinda pahali olacak ya da ipek olacak diye birseyde yok. ama soylede birsey var..ipek esarp her zaman pahali olmuyor. ipek olup markasiz olanlar oluyor cok daha uygun oluyor. birde yerini bildigin zaman cok ucuza alabiliyorsun. ama iyi bir markayi ve ayni sezonun esarplarini ucuz almak imkansiz. bende ipek esarbi digerlerine gore tercih ediyorum ve en cok esarba para yatiriyorum. cunku cok daha uzun ömürlü oluyor ve en cok ipekleri seviyorum. ama bu benim görüsüm tabiiki  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

tandıgım bir çok kişi ipek esarplara ve kaliteye alısınca digerlerini kullanamıyoruz dediklerini duymustum ona dayanarak söylemiştim

ucuza ipek de nekadar ipek bilemicem  :-\

derbeder

%100 ipek olanlar var canim, ama tabiiki her saticiya güven olmaz bu konuda. bi keresinde bana % 55 ipek ürünü yutturmaya çalisti kadin. ben fiyatindan ve esarba dokundugumda süphelendim ve etiketine baktim hemen. kadina dedim bana neden tam ipek olmayan bir mali ipek diye yutturmaya calisiyorsun? iste kem küm. bilinçli tüketiciyi kesinlikle sevmiyorlar, bu da bi gerçek  ;D

esma...

esarplarr harıkaaaa .bu hafta ınsallah eyup e armınenın fabrıka satıs magazasına gıdıcem almasam catlarım bu esarplardan :muzz: :muzz:

esra18

ben acıgım ama inanın bu resımlerı gordukce kapanasım gelıor yakın bı zamanda yapcak gıbıym cok heveslendım..hele o etolle yapılan modellere bayılıorum cok guzelleeeeerr :hello2:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

genelde armine kullanıyorum güzel oluyo modeller ama en çok bu modeline bayıldımm...

AYNISINI DEİL AMA VİŞNEÇÜRÜGÜNÜ ALDIM ÇOK GÜZEL...

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 10 Mayıs , 2011, 17:28:36
genelde armine kullanıyorum güzel oluyo modeller ama en çok bu modeline bayıldımm...

AYNISINI DEİL AMA VİŞNEÇÜRÜGÜNÜ ALDIM ÇOK GÜZEL...

ÇOKKK GUZELLL BU 2011 DEMİ YANI BULABILIRIM YAZIN ÇOK HOSUMA GİTTİ BENDE COK SEVERİM SİYAH BEYAZ