20 Nisan , 2024, 05:51:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2011 Armine Eşarp Modelleri

Başlatan hüzünden_gelme, 13 Ocak , 2011, 11:48:10

« önceki - sonraki »

derbeder

keyameya
o zaman sen ipek esarplari yapamiyorsun, yoksa armineyle bir ilgisi yoktur.

alisinca cok kolay oluyor. ben bazen 5 dakikada yaparim bazende evet 10 dk da giyinirim ama 30 dk ayna karisinda esarp yaparim yaneh  :k06: ama nadirdir bu sekilde oldugu zamanlar, genelde acele ettigimde oyle olur.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Esarp yapmak marifet isidir  :)

Aslinda esarbin duzgun durmasi icin  sacinin iyi toplanmasi bonenin guzelce baglanmasi lazim

sizi bilmiyorumda ben tulbentle sararim arkasi cuzel dursun diye  :k06:

derbeder

evet kimisi tulbent filan sariyor topuz olsun diye. ben oyle yapmiyorum yaa. kafami tasidigim yeter bana birde bi ton sey sokuyorlar esarbin icine  :k06:

ben bone veya tulbent ic esarbi takarim. cogu zamanda dedigim gibi guzel olur.

Balböceği

Hani yukarda topuz yapiyorlarya ben ona sinir oluyorum  :cildir: :cildir: :cildir:

hic guzel durmuyor ..

derbeder

hehe :D en guzel topuz su arminenin reklamindaki mankenlerin topuzlari. zaten ortalama sacin varsa o sekilde oluyor.

Balböceği

Bak su 6. resimde gayet guzel duruyor hemen hemen benim topuzda oyle  :k06:

keyameya

valla arkadaşlar benim öyle tülbentle sarmama falan gerek kalmıyo çok şükür.saçlarım çok gür sadece bone kullanmama rağmen bazen kafana tülbentmi sardın, kase mi koydun diye soranlar oluyo :laughing7: hatta kına gecem için kuaförüm başörtümü yaparken "aslında senin başına tülbent sarmaya gerek yok ama arka tarafa vericeğim şekil için biçok iğne kullanmam gerektiğinden mecburen sarmak zorundayım" demişti.ayrıca benim durumum çok farklı.biçok farklı marka ipek eşarbım var hepsini normal şekilde yapabiliyorum.ama nişanımda kullandığım ve yaklaşık 2 ay önce bi düğün için aldığım armine marka 2 eşarbı da yapamıyorum :dontknow: tam 12 yıldır başörtülüyüm.artık bu işin erbabı olduğumu düşünüyodum ama bu armine yüzümü kara çıkardı malesef ;D

Balböceği

Ne guzel saclarin gurmus, benimde saclarim gurde ama ince telli tutmuyor bone falan  :ehi: :ehi: :ehi:

yakinda zaten kel kalacam saclarim dokuluyor  :ehi:

Bende su 6. modeldeki gibi yaparim zaten onden baska bilmiyom  :ehi:

derbeder

11 Temmuz , 2011, 17:07:31 #113 Son düzenlenme: 11 Temmuz , 2011, 17:10:53 derbeder
hehe o zaman sende baska marka alacaksin arkadasim   :k06:

ipek olupta farkli sekillerde islenmis olabiliyorlar esarplar. mesela twill ipek ile parlak ipek ikiside ipek olmasina ragmen cok farklilar ve twill ipek cok daha kolay oluyor.

edos bu mankenlerin uzerindeki cogu modeller birbirine benziyor zaten. bi tanesini yapsan hepsini yaparsin.

ben o kadar cok model biliyorum, ama gunluk hayatta rahat ettiklerimi tercih ediyorum. ha birde kiyafetime uyan modelleri.

Balböceği

Zehra dedigin gibi burdakilerin hepsi birbirine benziyor

baska model bilsem yapmam senin dedigin gibi rahat olani secerim yinede

tulbenti sarinca dediginiz gibi cok agir oluyor ama napim..  :k06:

elif35

Alıntı yapılan: derbeder - 11 Temmuz , 2011, 16:52:21
evet kimisi tulbent filan sariyor topuz olsun diye. ben oyle yapmiyorum yaa. kafami tasidigim yeter bana birde bi ton sey sokuyorlar esarbin icine  :k06:

ben bone veya tulbent ic esarbi takarim. cogu zamanda dedigim gibi guzel olur.

nasıl oluyor o tülbent içi eşarp  :icon_scratch: :icon_scratch:
ben kapanmayı düşünüyorum yavaş yavaş önce hazırlıklarımı yapıcam inş sonra istiyorum gerçekten de bu ne merak ettim benim saçım uzun belimde ne gür ne seyrek topuz gibi yapıp boneyle mi sarmam lazım yoksa o dediğiniz şeyi alıp mı takmam lazım  :icon_scratch:

derbeder

elifcim benim dedigim seyi ozellikle buyuk topuz yapmak isteyenler kullaniyorlar, ben kendim yapmiyorum.

yani sacini normal toplayip bone kullanabilirsin icine ve uzerinede esarp takabilirsin.

zamanla zaten sacini icerden nasil yapman gerektigini kendiliginden ogrenirsin yapa yapa.

elif35

Alıntı yapılan: derbeder - 13 Temmuz , 2011, 13:38:38
elifcim benim dedigim seyi ozellikle buyuk topuz yapmak isteyenler kullaniyorlar, ben kendim yapmiyorum.

yani sacini normal toplayip bone kullanabilirsin icine ve uzerinede esarp takabilirsin.

zamanla zaten sacini icerden nasil yapman gerektigini kendiliginden ogrenirsin yapa yapa.

saol canım çok teşekkür ederim inşallah tez zamanda bende kapanırım çok istiyorum bunu  :love9:

derbeder

Rabbim laikiyla kapanmayi nasib etsin canim  :amin:

ツgöçmen_54 ツ

.bana cami hocası bi aralar çok kızmıştı deve hörgücü gibi yapıyorum diye kendi yaptığı şekli öğretti bana allah razı olsun.eminim herkesin bilmediği bi şekildir çok kullanışlı çok modern ve rahat..keşke burdan gösterme imkanım olsa ve bilmeyenler faydalansa  :k06: