10 Mayıs , 2024, 01:26:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yorgan Sabitleyici???

Başlatan Pınar86, 13 Ocak , 2011, 00:59:15

« önceki - sonraki »

Pınar86

Kızlar kaç gecedir uyku uyuyamıyorum hep aklım oğlumda evdeki battaniyelerimizden birtanesini ikiye katlayıp oğluma yorgan gibi yaptım ağır olmasın diye ama oğlum bir iki haftadır hiç üstünü örtememi istemiyor atar atmaz ayağıyla yorganı itiyor deli oluyorum ben yatağının üstünüde çarşafla kapatıyorum aynı odada olduğumuz için girip çıkarken ışıktan rahatsız olmasın diye ne zaman çarşafı kaldırsam üstünde bişey yok ayakları soğuk :( sıyırıcam kafayı uykularım kaçıyor gecenin bir yarısı kalkıp ona bakma gereksinimi duyuyorum artık alışkanlık oldu oğluma çorapta giydirmiyorum ince tarzda pijamalar giydiriyorum.

netten araştırıp bu tarz uyku tulumu almayı düşündüm;
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bebek-giyim-aksesuar-giyim-bebeklere-uyku-tulumu/detay?

fakat iyice araştırınca bunun çok terletip ilerde sağlık sorunları çıkarabileceğini ve bronşit yapacağını okudum

sonrasında yorgan sabitleyici diye birşey gördüm;
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bebek-guvenlik-yatak-kapi-bariyeri-chicco-yorgan-sabitleyici/detay

bunu aranızda kullanan varmı önerirmisiniz?
sıyırıcam kafayı petekleri çok fazla açınca bu seferde biz çok terliyoruz napıcam şaşırdım kaldım  :dontknow:

cevaplarınızı bekliyorum.
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

βαlκιz

yorgan sabitleyici yeni gördüm
yukardaki uyku tulumundan degilde digerlerinden alsan evde sıcak oluyosa bi battaniye örtersin yeter
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Pınar86

Ya aslında ev soğuk değilde odanın peteği hep açık oda ılık ama ne bilim park yatak bide kenardaki filelerden üşür diye düşünüyorum benim oğlanda doğduğundan beri sürekli hapşırık var korkuyorum bende :sad1:
dün gece yeni bişey denedim üzerine benim çitf kişilik battaniyelerden yatağın bütün heryerini kapattım :) biraz daha iyi oldu sanki :)

Demet_dk

BENİM OĞLUMDA ÜSTÜNÜ ÇOK FAZLA AÇIYO

KALIN PİJAMA GİYDİRİYORUM MUTLAKA ÇORAPLA YATIRIYORUM

ÜSTÜNÜ SIKI SIKIYA KAPATSAM BU SEFERDE HAREKETİNİ ENGELLEMİŞ OLUCAM
RAHAT DÖNEMEYECEK SAĞA SOLA ONUN İÇİN UYANACAK

BENCE EN İYİSİ ÜSTÜNÜ İYİ GİYDİRMEK VE SADECE BATTANİYE ÖRTMEK

BENDE ÖYLEYİM SIKIYA ASLA GELEMEM OĞLUMDA BANA ÇEKMİŞ

SENİN OĞLUNDA BÜYÜDÜ ARTIK SAĞA SOLA DÖNMEK İSTEYECEK O TULUM BENCE KULLANIŞLI OLMAZ
BACAKLARI RAHAT HAREKET ETTİREMEZ

YORGANI SABİTLESEN YİNE SIKILIR UYANIR

BENCE TULUM ŞEKLİNDEKİ UYKU KIYAFETLERİNDEN AL  :icon_thumright:
BEN BUNDAN ALDIM
http://www.civilim.com/?urun-9956-1120-Albimini-Penye-Baskili-Uyku-Tulumu-1-6-Yas.html

Pınar86

Canım bende emin değilm işte çok sıkı giydirmek istemiyorum hele polar tulumlar iyice terletir ve çorapla yatıramam zaten bütün gün külotlu çorapla akşamları çıkarıyorum hemen kokuvermiş paşamın ayakları :) akşam rahat etsin yavrum biraz kalın giydirmeyi önermiyorlar :) sanki yatağın üstünü battaniye örtmek iyi gibi geldi eşimin halasıda çocuklarına hep öyle yapıyormuş bakalım bir süre deneyim böyle :)

) SaMiRa (

14 Ocak , 2011, 23:09:39 #5 Son düzenlenme: 14 Ocak , 2011, 23:11:35 En KıYmEtLiM
pınar yaa nasıl örtüyon battaniyeyi hava alıyormu beşik allah korusun yaa
demetin ki çok kullanışlı canım bizdede var 2.aldık çok rahat sende onlardan alabilirsin bence  :icon_thumright:

мiŁenα.

Merhaba pınar

Benimde oğlum hiç örttürmüyor üstünü,artık çok normal..

Bende ilk gösterdiğin uyku tulumundanda var demetin gösterdiğinden de var ..

Senin gösterdiğini bu havalarda giydirdim kullandım çokta işime yaradı.

Demetin gösterdiğini ise çok soğuk  havada giydirdim,o terletiyor diye alttan ince gydrdim tek kat yani.

Ve üstünü açsada ayağı vücudu sıcaktı. :icon_thumright:

Ve yorgan sabitleyiciyi ilk kez gördüm :icon_scratch:

:love9: :love7: :love9:

Pınar86

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 14 Ocak , 2011, 23:09:39
pınar yaa nasıl örtüyon battaniyeyi hava alıyormu beşik allah korusun yaa
demetin ki çok kullanışlı canım bizdede var 2.aldık çok rahat sende onlardan alabilirsin bence  :icon_thumright:

Sahra'cım bizim yatak park yatak kenarları fileli benden taraf olanı acık bırakıyorum hava alıyor ilk bende korktuğum için kırk kere el lambasını yakıp bakıyordum :)

ayşe bende ilk kez nette gördüm merak ettim siz ne düşünüyorsunuz diye almaktan vazgectim sanırım demet yazmıştı hareketleri kısıtlanır diye almıycam battaniye ile idare ediyorum demek oğlum sıcağı sevmiyor :)