qonca Arkadaşımız Bebeğini Kaybetmiş

Başlatan HASRET!M S@N@, 12 Ocak , 2011, 15:26:43

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

KIZLAR SUAN COK KÖTÜYÜM VALLA AGLIYORUM ÖYLE ARADIM GONCAYI MALESEF BEBĞİNİ KAYBETMİŞ DÜŞÜK YAPMIS KIZLAR

izemsevi

allah yar ve yardımcısı olsun onu ve bebeğini korusun

izemsevi

allah sabır versin inşallah bu duyguyu yeniden yaşar

HASRET!M S@N@

CANIM BU ÜÇÜNCÜ  DÜŞÜĞÜ YAAAAA NEYE RABBİM SABRINI BOL VERSİN

__nil__

çok üzüldüm ya peki düşüklerinin nedeni araştırılmamış mı doktoru hiç önlem almamış mı sonuçta gonca daha öncede 2düşük yaşamış.inşş en kısa zzamanda  sağlıklı bir  hamilelik geçirir.

KasrıCinan

hasretimsana bizim de ona dua ettiğimizi söyle rabbim sabrını versin üzülmesin nolur yasadığı acıyı çok iyi biliyorum atlatır en kısı zamanda insallah

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

HASRET!M S@N@

İNŞALLAH BİTANEM NİLCİM ARASTIRMA YAPILDI KAN PIHTILASMASI VARMIS ÖĞRENDİĞİNDEN BERİ İĞNE VURULUYORDU SÜREKLİ BİRSÜRÜ İLAÇ KULLANIYORDU CANIM YA
BEBĞİM DÜŞTÜ DİYE AGLŞAYINCA NE DİYECEĞİMİ BİLEMEDİM Kİ KIZLAR GECMİŞ OLSUN CANIM KENDİNE COK İYİ BAK BEN SENİ YİNE ARARIM ÖPTÜM DİYEBİLDİM ANCAK

KasrıCinan

öyle canım böyle birseye diyecek söz bulamıyor insan.rabbim ona peygamben sabrı versin insallah.gönülden dua ediyorum gonca sana.bu acıyı bi daha yasama insallah.rabbim sana öyle bi evlat nasip etsin ki bu acılar hiç aklına gelmesin

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

CNM HAYIRLISI DEĞİLMİŞ DEMEK ALLAHIM İNŞ TEKRARDAN EN KISA ZAMANDA ANNE OLMAYI NASİP EDER ONA
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ORNA

aynen hayırlısı canım inş. bidahaki bebeğine sağlıkla kavuşur verende Allah alanda Allah napalım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: herkesin başına gelebilir Allahım sen koru hepimizi :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

12 Ocak , 2011, 16:51:40 #25 Son düzenlenme: 12 Ocak , 2011, 17:32:59 இܓPẪЯiSS இܓ
Alıntı yapılan: hasretimsana - 12 Ocak , 2011, 15:59:49
KIZLAR SUAN COK KÖTÜYÜM VALLA AGLIYORUM ÖYLE ARADIM GONCAYI MALESEF BEBĞİNİ KAYBETMİŞ DÜŞÜK YAPMIS KIZLAR
çok geçmiş olsun allah sabır versın  :amin: :amin:  3 kere dusuk olmuş bunun sebebı araştırılmalı patolojıye parcasını gonderseydı doktoru  :'( :'( :'( 

KONYALI

allah yardımcısı olsun,3.cü olması gerçekten cok zor bır durum ama sibele katılıyorum,araştırılması şart...
allah sabır versın goncacım...

nihal_ela

Şu anda şoktayım ve işyerinde ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. Allah bidaha yaşatmaz inşallah gonca arkadaşımıza bu acıyı. Çok üzüldüm. İnsan kendini onun yerine koyunca ne düşüneceğini ne söyleyeceğini bilemiyor. Allah goncaya ve eşine sabır versin...

HASRET!M S@N@

canım arsatırıldı kan pıhtılasması varmıs iğne vuruyordu kendine günde birkez ve birürü ilaç kullanıyordu inanın bende cok kötüyüm suanda ilk duydugumda cok sevinmiştim hamile olduguna iki haftayıda atlatmıstı ama kısmnet değilmiş rabbim sabrını bol verin konusamadım telde hemen kapattım dayanamadım yaa

Shadowqueen

Daha konuyu yeni gördüm ve çok ama çok üzüldüm,resmen içimden bir parça koptu. Allah'ım ona acil şifalar versin ve tez zamanda problemlerini atlatıp tekrar annelik duygusunu tattırsın inş. Böyle durumlarda kelimeler kifayetsiz kalıyor inanın.Daha karnımızdayken onları bu kadar çok seviyoruz ve vazgeçmek zor oluyor ilerisini düşünemiyorum. Demek ki annelik bu yüzden çok kutsal. Rabbim hamilelere bebeklerini bağışlasın, bebek isteyenlere de tez zamanda sağlıkla nasip etsin
:amin: