Eşlerimizin sözleri

Başlatan hüzünden_gelme, 12 Ocak , 2011, 12:41:30

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Evet hanımlar,eşlerinizin hangi sözü şaka da olsa sizi sinir eder ?
Benim erkek arkadasım beni sinir etmek için kızım der ben de deli olurum . :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

Aytii

ne var bunda canım ya bende eşime oğlum derim arada bir  :laughing7:  :ehi:  :k06:

beni sinir eden hiç bir kelime kullanmadı şimdiye kadar  ::)

°o.O євяυ O.o°

eşimm şakasına çok şey der
ama ben sinir olmam gülerim :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

oooooooo Bu konu tam benlik hem cok saka yapar

sakasina herseyi der bazen guluyorum bazen sinir oluyorum  :ehi:

bankacıı

benim eşim şakayı çok sever sinir eden sakaları yok aksine güleriz SENİ ÇOKKK SEVİYORUM BİRİCİĞİMMMMMMMMMMM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

EŞİM EN SINIRLI ANIMDA KARŞIMA GECER SIRITMAYA BAŞLAR KAŞINI GOZUNU OYNATIR KI BENI GULDURMEYE ÇALIŞIR HER SEFERINDE DE BAŞARILI OLUR  :ehi: :ehi: RAHAT BIRAKMAZ  AZCIK SINIRIMI YAŞAYAYYIM BOYLE YARIM YAMALIK OLMAZ KI  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

BENDE AZCIM TIRIP ATIM BIRAKMIYOKI ILLAKI ANINDA GONLUMU ALACAK  :cildir:
:director: :director: KOCACIGIM BIRAK BIRAZ KUS KALALIM YA  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

hüzünden_gelme

en sinir oldugum lafları hımm,iyi,tamam,git,,kime söyluyorum ben, ben zaten tek yurutuyorum bu ılışkıyı sen hiç gayret etme, :caca: :caca:

sırf inadına söylerrr :violent1: :violent1: :violent1:

Aytii

Alıntı yapılan: hüzünden_gelme - 17 Ocak , 2011, 00:30:06
en sinir oldugum lafları hımm,iyi,tamam,git,,kime söyluyorum ben, ben zaten tek yurutuyorum bu ılışkıyı sen hiç gayret etme, :caca: :caca:

sırf inadına söylerrr :violent1: :violent1: :violent1:

sevgililik döneminde erkekler bence otomatiğe bağlıyorlar bu kelimeleri yazık yaahuuu  :k06:

AyNi

benimki bu aralar beni sinir etmek için bana KANKA diyo  :BangHead: :BangHead:  bende her seferinde tabi sinirleniyorum, yani başarıyor  :ehi:

derbeder

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 17 Ocak , 2011, 15:58:12
benimki bu aralar beni sinir etmek için bana KANKA diyo  :BangHead: :BangHead:  bende her seferinde tabi sinirleniyorum, yani başarıyor  :ehi:
benimkide bi yerde birsey okumustu, ondan beri bana ortak diyor arada  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

AyNi

Alıntı yapılan: {Asudem} - 17 Ocak , 2011, 15:59:31
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 17 Ocak , 2011, 15:58:12
benimkide bi yerde birsey okumustu, ondan beri bana ortak diyor arada  :ehi:

:toothy10: :toothy10: ortakda iyimiş... aman benimki duymasın, onuda demeye başlar  :k06: :k06: diyomki, ilk zamanlar aşkım bitanem canımdı, sonra hatun hanım oldu, şimdi kanka olduk... bundan sonrada hooop filan diye çağırırsın herhalde diyom  :k06: :k06:

çokda hakkını yemeyeyim, yinede genelde aşkım bitanem der   :love3: :love3:

derbeder

hahaha bizimkide askim canim falan filan der genelde, ama iste arada bir geyik yapiyorlar. o da isin espirisi olsun dimi ama  :k06:
zaten bir evlilikte romantizmde olmali bi yani ise kankalik olmali  :ehi: yani ne guzel iste birbirimizle dalga gecebiliyorsak. yoksa bir omur birlikte nasil gecer  ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

EŞİMM ORTAĞIMM VE HACI DİYOOO 1 HAFTADIR BANAAA  :caca:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

derbeder

haci kelimesini ben herkese diyom, esimede derim  :ehi: