Eşlerimizin sözleri

Başlatan hüzünden_gelme, 12 Ocak , 2011, 12:41:30

« önceki - sonraki »

AyNi

Alıntı yapılan: {Asudem} - 17 Ocak , 2011, 16:07:23
hahaha bizimkide askim canim falan filan der genelde, ama iste arada bir geyik yapiyorlar. o da isin espirisi olsun dimi ama  :k06:
zaten bir evlilikte romantizmde olmali bi yani ise kankalik olmali  :ehi: yani ne guzel iste birbirimizle dalga gecebiliyorsak. yoksa bir omur birlikte nasil gecer  ;D

evet çok haklısın... arada olabilir... ama herzaman olupda sonradan gerçekten ortak veya kanka gibi davranmasınlarda  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: இܓPẪЯiSS இܓ - 16 Ocak , 2011, 22:48:42
EŞİM EN SINIRLI ANIMDA KARŞIMA GECER SIRITMAYA BAŞLAR KAŞINI GOZUNU OYNATIR KI BENI GULDURMEYE ÇALIŞIR HER SEFERINDE DE BAŞARILI OLUR  :ehi: :ehi: RAHAT BIRAKMAZ  AZCIK SINIRIMI YAŞAYAYYIM BOYLE YARIM YAMALIK OLMAZ KI  :k06:
aynen canım aynen benmkide öyle sabahtan beri cok sinirliyim içim sıkılıyor gelip gidip komiklik yapıyor güldürüyor ne aglatır nede sinirlendirir beni ya dün ağlıyordum geldi hemen susturdu lafı değiştirdi

Balböceği

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

EŞİM EN SINIRLI ANIMDA KARŞIMA GECER SIRITMAYA BAŞLAR KAŞINI GOZUNU OYNATIR KI BENI GULDURMEYE ÇALIŞIR HER SEFERINDE DE BAŞARILI OLUR  :ehi: :ehi: RAHAT BIRAKMAZ  AZCIK SINIRIMI YAŞAYAYYIM BOYLE YARIM YAMALIK OLMAZ KI  :k06:

Aynen canim  :k06: beni sinir eder, bagirasim geliR  :cildir:
Yüzüne bakinca siritiyo sinirlenmek ne mumkun  :laughing7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

benimkide hep güzeel sözler söyler çiçeğim bebebğim
ama kızdırmak için avrat der,saçlarını yolasım gelir  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

suzannn

Alıntı yapılan: ● GϋŁ ßαКιşŁιм ● - 21 Ocak , 2011, 23:10:51

Aynen canim  :k06: beni sinir eder, bagirasim geliR  :cildir:
Yüzüne bakinca siritiyo sinirlenmek ne mumkun  :laughing7:

aynı beniim eşimde öyle geçiyor karşıma yapmadığı şey kalmıyor gülemeden duramıyorum

DİLVİN

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

EŞİME HADİ KALK GİDELİM DERİM TAMAMM 5 DAKIKA OTURDA DER

HADİ YEMEK HAZIR GEL DERIM 5 DAKIKA BEKLEDE GELİYORUM DER

BEN ONUN 5 DAKIKA DEMESINDEN NEFRET EDİYORUM  :BangHead:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ((selma)) - 22 Ocak , 2011, 11:39:36
  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

EŞİME HADİ KALK GİDELİM DERİM TAMAMM 5 DAKIKA OTURDA DER

HADİ YEMEK HAZIR GEL DERIM 5 DAKIKA BEKLEDE GELİYORUM DER

BEN ONUN 5 DAKIKA DEMESINDEN NEFRET EDİYORUM  :BangHead:

Bizimkide ayni  :violent1: Tamam geliyorum bi dk der, dakikalar gecerrrr :cildir: