28 Nisan , 2024, 06:45:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ShowTv Yemekteyiz Yarışma Programı

Başlatan hüzünden_gelme, 12 Ocak , 2011, 11:23:45

« önceki - sonraki »

Balböceği

Gecen hafta hangi sef kazandi ya bakamadim gece  :k06:

hüzünden_gelme

ertl

ASLINDA İZLENECEK BİR PROĞRAM DEĞİL NE TÜRK KÜLTÜRÜNÜ YANSITIYOR NE DE MİSAFİR PERVERLEĞİ

AMA ŞEFLERİN YARIŞTIĞI BAŞKAYDI BENDE İZLEDİM ÇOK BEĞENDİM
AMA DİĞERLERİNİ ANCAK 5 DK İZLEYE BİLİYORUM SONRA SİNİRDEN DEVAM EDEMİYORUM

hüzünden_gelme

yeni şefler yarısıyor bu haftada kızlarr izleyemedım ama netten bakıyorum şimdi

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

şeflermi  :dontknow: ünlüler yarışıyor ben öle biliyorum

hüzünden_gelme

ama nette okudum sefler yarısıyormuss :dontknow:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

07 Şubat , 2011, 21:42:50 #36 Son düzenlenme: 07 Şubat , 2011, 23:27:07 °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ°
ama ben izledim bugün elif güvendik yaptı yemekleri

diğer yarışmacıların içinde bülent sertaç ve buket dereoğlu var  :dontknow:

βαlκιz

önümüzdeki hafta şefler olucak sanırım seda sayan söyledi sabah :ehi: :ehi: :ehi:
bu hafta ünlüler var
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

Tarih: 2011-02-16 TV : SHOW TV Saat: 15:45Tür:Yarışma

YENİ BÖLÜM
YEMEKTEYİZ-ŞEFLER

Türkiye'nin En Ünlü Ahçılarının Düellosu Yemekteyiz'de Yarışıyor...
Genel yönetmenliği Caner Erdem'in yaptığı Show Tv'nin 'efsane'  programı "Yemekteyiz", birbirinden ünlü isimlerin yarışmacı olarak katılacağı "Şefler" bölümüyle Show Tv ekranlarında!

Yemekteyiz-Şefler'in konukları;  executive  şef Burçin Acar  ,  Türkiye Avrasya Aşçılar Birliği yönetim kurulu üyesi executive şef ve aynı zamanda eğitmen şef Muhsin Ertürk, Türkiye Aşçılar Fedarasyonu üyesi ve Akdeniz Profesyonel Aşçılar Birliği  yönetim kurulu eğitmen şefi ve Şefler Platformu yönetim kurulu üyesi Erdem Dırbalı , Türkiye Aşçılar Fedarasyonu üyesi, Euro Türk takım kaptanı ve 2008 Dünya Aşçılar Olimpiyatları A katagorisi dünya üçüncüsü, eğitmen şef Mehmet Yalçınkaya ve Beykent Üniversitesi'ni birincilikle ve bursla bitiren aşçı ve eğitmen şef Mihrap Kızılkaya.

Yemekteyiz-Şefler'de bugün, Türkiye Aşçılar Fedarasyonu üyesi ve Akdeniz Profesyonel Aşçılar Birliği  yönetim kurulu eğitmen şefi ve Şefler Platformu yönetim kurulu üyesi Erdem Dırbalı yarışacak.

Sürprizlerle dolu "Yemekteyiz-Şefler" 16 Şubat Çarşamba günü saat 15.45'te Show Tv ekranlarında sizlerle olacak..

βαlκιz

bugün kim yarıştı izlemedim
ama sarışın kızı sevdim :k06: şişko adama uyuz oldum
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

O sarisin zilliye gicik oldum tv ye cikiyorsun biraz ceki duzen ver sacina basina

dimi yaa one oyle pazara gider gibi giyinmisti bbugun  :cildir:

**yeliz**

bende halk arasında sözde özenle seçilmiş yarışmacılara uyuz oluyorum millet yemek bulup yiyemimiyor çok afedersiniz ama neyse bunlarda yemek beğenmiyor

derbeder

biraz once seflerin yaristigi son bolumu izledim. cok seviyeliler, alisik olmadigimiz bir durum. sefimiz pek hijyenik degildi gerci ama olsun.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

çağınım

kaç senedir sıktı artık bu yarışma çok gereksiz bence ekmek bulamayan insanlar var bunlar birbirlerini senaryo usulude olsa boyna eleştiriyolar

Balböceği