Düşük Yaptım

Başlatan suzannn, 11 Ocak , 2011, 20:20:03

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

canım cok gecmiş olsun bitanem inş allah bidaha verir ve bu sefer tutunur sana canım benm

suzannn

Alıntı yapılan: hasretimsana - 17 Ocak , 2011, 16:47:14
canım cok gecmiş olsun bitanem inş allah bidaha verir ve bu sefer tutunur sana canım benm
İNŞALLAH CANIM KISMET ALLAH HEPİMİZE SAĞLIKLI HAYIRLI EVLATLAR VERSİN

HASRET!M S@N@

amin canım inş buda bir sınav tatlım inş gecicek bu günler bitanem sen hiç üzülme rabbim bir kapıyı kaparsa diğerini acar mutlaka

Shadowqueen

Geçmiş olsun Suzancım, Rabbim tekrar aynı acıları yaşatmadan sağlıklı evlatlar nasip eder inş.  :amin:

rusta

geçmiş olsun canm bebek olabilioya ona bakalım allah en kısa zamnda tekrar nasip etsn inş. :amin:

"<<<ZEHRA>>>

geçmiş olsun tatlım çok üzüldüm ama hayırlısı tabiii.Rabbim en kısa zamanda nasip etsin

Balböceği

Meraba canim gecmis olsun  :(

Bende tebrik mesaji yazmistim ama maalesef kaybetmissin..
Nasip degilmis insALLAH tekrar hamile kalirsin  :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: CatWoman - 20 Ocak , 2011, 21:58:21

cok sagol cnm evet kaybettım nasıp degılmıs ınsallah bundan sonrakınde boyle olmaz sızlet gıbı annelık duygusunu bızede yasamak nasıp olur ınsallah

Balböceği

Alıntı yapılan: ERSUU - 20 Ocak , 2011, 22:02:15
Alıntı yapılan: CatWoman - 20 Ocak , 2011, 21:58:21

cok sagol cnm evet kaybettım nasıp degılmıs ınsallah bundan sonrakınde boyle olmaz sızlet gıbı annelık duygusunu bızede yasamak nasıp olur ınsallah
Amin canim insALLAH  :amin: :amin:

SeliN59

geçmiş olsun canımm maalesef beta değeri düşük olduğu zaman düşük oluyo benimde  günüm 1 hafta geçikti 140 çıktı bir hafta geçti üzerinden tekrar gittim 175  olmuş sonuç dış gebelikti Allah sanada banada bidaha yaşatmasın

aybenim

Alıntı yapılan: kumsal59 - 20 Ocak , 2011, 23:45:03
geçmiş olsun canımm maalesef beta değeri düşük olduğu zaman düşük oluyo benimde  günüm 1 hafta geçikti 140 çıktı bir hafta geçti üzerinden tekrar gittim 175  olmuş sonuç dış gebelikti Allah sanada banada bidaha yaşatmasın
canım çok geçmiş olsun allah kimseye böyle bi acıyı yaşatmasın. inşallah en kısa zamanda bebiş haberleri alırız ve sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder rabbim.

karapnr

çok geçmiş olsun canım Rabbim bir daha yaşatmasın  :amin: hayırlısıyla en yakın zamanda tekrar kavuştursun meleğinle inşallah  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: karapnr - 05 Ekim , 2011, 08:41:43
çok geçmiş olsun canım Rabbim bir daha yaşatmasın  :amin: hayırlısıyla en yakın zamanda tekrar kavuştursun meleğinle inşallah  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

amin geçti allahtan bi daha ne zaman gelir allah bilir inşallah çok bekletmez meleğim

kelebegimm

Alıntı yapılan: Katre-iMatem - 05 Ekim , 2011, 10:03:09
amin geçti allahtan bi daha ne zaman gelir allah bilir inşallah çok bekletmez meleğim
ay canimm basligi ve nickini gorunce aklim cikdi yinemi korundugu halde oldu acaba dedim allah korusunnnn
rabbim bidaha yasatmasin ins. seninde sonuclar cikarda hemen hamis kalirsin  :amin: :amin:

]