Düşük Yaptım

Başlatan suzannn, 11 Ocak , 2011, 20:20:03

« önceki - sonraki »

qonca

__nil__

hayırlısı olsun suzan çokk  sevindimm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: suzannn - 11 Ocak , 2011, 20:20:03
hamileyim ama degerım 8 gunluk gecıkmede 24,09 cıktı bana bısey dıyın gec dollenme olmus olabılırmı

Canım çok sevindim tebrik ederim. Benimde 7 günlük gecikmeye 24.99 çıkmuştı değerim 2 gün sonra ölçtürdüm 130.90 çıktı ve sağlıklı gebelik,umuyorum 2 gün sonra test yaptırdığında seninkide yükselmiş olur gönlünü ferah tut tatlım değerin düşük değil

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:muzz: :muzz:tbr canım artar değerin içini ferah tutttttttttttt
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

suzannn

hepınıze ayrı ayrı tesekkur ederım sızlerı sevıyorum ınsallah hakkımın hayırlısı olur tum ıstenlere allah nasıp eder ınsallah

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

:muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion16: :wav: CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ŞİMDİDEN ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN NİŞALLAH CANINI SIKMA TATLIM ALLAHIN İZNİYLE DEĞERLERİN NORMAL OLUR  :opucuk: :love9:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

xxcansuxx

inş. herşey yolunda gider... şu an hamilesin inş.sağ salim kucağına almak nasip olur arkadaşım  :hello2: :hello2: duaların kabul olur  :amin: darısı bize

KasrıCinan

Alıntı yapılan: suzannn - 12 Ocak , 2011, 13:59:05
hepınıze ayrı ayrı tesekkur ederım sızlerı sevıyorum ınsallah hakkımın hayırlısı olur tum ıstenlere allah nasıp eder ınsallah
ah canım ço sevindim tebrik ederim :flowers: insallah tavan yapar değerlerin üzülme geldi bebeğin bence bu sefer annesi üzülme sevin sevinn :hieyt: :hieyt:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

SUZANCIM TEBRİK EDİYORUM ALLAH SAĞLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm tebrikler kafana da takma cnm degerin düsük diye cikar bak görürsün bi kac güne  :hello2: :hello2: :hello2:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

suzannn

malesef bu seferde olmadı değerim 1 günde 24 ten 29 a çıktı ve kahverengi az miktarda akıntım oldu sanırım dış gebelik geçiriyorum akşam acilden dr. gideceğim hepinizden allah razı olsun

Shadowqueen

Alıntı yapılan: suzannn - 13 Ocak , 2011, 10:34:20
malesef bu seferde olmadı değerim 1 günde 24 ten 29 a çıktı ve kahverengi az miktarda akıntım oldu sanırım dış gebelik geçiriyorum akşam acilden dr. gideceğim hepinizden allah razı olsun

Çok üzüldüm canım umarım öyle birşey yoktur ve bebeğin sana tutunur değerlerin katlar. Hakkında hayırlısı olsun dyecek söz bulamıyorum  :-\

oslemturgay

CANIM BENİMM YAA İNŞALLAH KÖTÜ BİŞİY YOKTUR...NE OLURSA OLSUN HAYIRLISINDAN OLSUN ÜZME YIPRATMA KENDİNİ SAKIN :opucuk:

izemsevi

suzancım allahın izniyle nşallah aklına gelen değildir canım allah seni ve bebğini korusun

suzannn

düşük yaptım dış gebelik değilmiş buna bile sevindim