27 Nisan , 2024, 21:46:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yemek Yarışması :)

Başlatan hüzünden_gelme, 10 Ocak , 2011, 17:34:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Emne hanıma söleyelim anket açılımına izin versin katılanların ismi oylansın adil olur.

veyahut ulu orta yazmayalım..gonca ya gönderelim o  açıklasın..

adil olur

:love9: :love7: :love9:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: g10ca - 11 Ocak , 2011, 14:34:13
Tahrik , kışkırtma, art niyet ...vs. olmadıktan sonra herşey mubah   :icon_thumright:

Oylamayı nasıl yapmayı düşünüyorsunuz peki , adil olacağından emin misiniz  ;)

anket açılmasından yanayım ben aslında öyle daha adıl olur ayşenın dedıgı gıbı..
bende o zaman hiçbir sorun kalmaz

fıstık

PINAR HAVUÇLU KEKİ HERKES BİLİYO YA BEN KABAKLI KEK YAPICAM :hungry: :k06:

SİZEDE YEMEK ŞÖLENİ YAŞATICAM KIZLAR :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

anket açıldıgı zaman direk açmayı dusunuyorum ben konuyu..
bırde emıne hanıma söyleleyım bakım

Emine

Anket açabilirsiniz istediğiniz konu hakkında. Güzel paylaşımlar yarışmada bol şans  ;)

fıstık

мiŁenα.

Hadi özge yapakkkk şu seçimii :ehi:

:love9: :love7: :love9:

dilengisk

ayyy bende katılmak istiyorum da dogururmuyum ki yemek yaparken falan :dontknow: :dontknow: :dontknow:

anneme soledim sen ya sokakta ya mutfakta dogurcaksın zaten diyo:) ben cok ama cok seviyorum yemek yapmayı boyle susleyip susleyip sunmayı ayy hadi kızlar bir an once baslasın bende yapiim dogurmadan bişiler :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Hadi bakalim kolay gelsin ..  :ehi: :ehi:

Bir acayip yemek yarismasi banane aman ben anlamam  :toothy10: :toothy10:

hüzünden_gelme

kızlarrr pc bozuktu o yuzden gelemedım bu konuyuda daha yenı goruyorumm ankett açılmısss :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

5 dk ya hazırdırr ilk önce katagorılerı belırleyelım hangı yemekten açılacak bakalım yarısma :opucuk: :opucuk: :opucuk:

teşekkür ederiz emine hanım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hüzünden_gelme

yanlız kızlarrr bırsey sorcam bu anket nasıl açılıyor bulamadım benn :laughing7: