28 Nisan , 2024, 04:26:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yemek Yarışması :)

Başlatan hüzünden_gelme, 10 Ocak , 2011, 17:34:48

« önceki - sonraki »

fıstık

HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN SİZE

TADINA BAKSAYDIK İYİYDİ AMA NEYSEEEEEE :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: fıstık - 10 Ocak , 2011, 18:19:33
HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN SİZE

TADINA BAKSAYDIK İYİYDİ AMA NEYSEEEEEE :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

katılırsan kargoyla yollarım :ehi: :ehi:

Balböceği

Ben hala dusunuyorum  :ehi: :ehi:

yapmak degilde bizde pek abur cubur yiyen olmaz boyle

pasta borek vs.. ama haftada bir iki kere olsa tamam derim  :laughing7: :laughing7:

Katilan hergunmu yapacak  :icon_scratch: aman ozgecim ya kurallari soylesene  :toothy10:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 10 Ocak , 2011, 18:29:47
Ben hala dusunuyorum  :ehi: :ehi:

yapmak degilde bizde pek abur cubur yiyen olmaz boyle

pasta borek vs.. ama haftada bir iki kere olsa tamam derim  :laughing7: :laughing7:

Katilan hergunmu yapacak  :icon_scratch: aman ozgecim ya kurallari soylesene  :toothy10:

o kadar düşünme sen evet de yeterki :k06:

anacım hergun yemek yapılmıcak yarısma başladıgında: katagorı belırlıcez hep birlikte örneğin kek , pasta ,kurabıye vs vs
diyelım kek tarıfı cıktı belırledıgımız katagorıden onunla ılgılı hunerlerınızı sergılıceksınız sonra bu yarısmamız bıtıcek tekrardan katagorı secıp diğer yemeklerımızle başlıcaz yarısmasya eğer anlasılmayan bırsey varsa tekrardan anlatabılırım :opucuk:

asya81

SAOL CANIM GÜZEL DÜŞÜNMÜŞSÜN HOŞ BİR PAYLAŞIMDA OLUR BU.YAPIM AŞAMALARINI TEK TEK FOTOĞRAFLANCAKMI PEKİ

hüzünden_gelme

isteyen aşama aşama çker isteyen tek resım koyar orası farketmıyor canlar  :opucuk:

мiŁenα.

Kızlar altı üstü brşey yapıp fotosunu eklcez tabki tadını bilemeyeceğz.

Onun için görüntü sunum önemli olcak.

:love9: :love7: :love9:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 10 Ocak , 2011, 22:04:01
Kızlar altı üstü brşey yapıp fotosunu eklcez tabki tadını bilemeyeceğz.

Onun için görüntü sunum önemli olcak.

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

derbeder

güzel dusunmussun tatlim, lakin arkadas olanlar birbirine oy verir boylecede isterse berbat goruntusu olsun hic hak etmeyen biri bile kazanabilir  :ehi: gerci maksat eglenmek amacliysa boyle olmamasi gerek. yarismacilara basarilar diliyorum simdiden
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hüzünden_gelme

orasına birşey diyemem ama oylamalar en adıl bır sekilde olursa daha heyecanlı ve eğlencelı olacagını umuyorum ben :love9: :love9:

yönetıcılerde onayladıktan sonra başlamak istiyorum ben yarısmaya start verelım bır an önce :occasion14: :occasion14: :occasion14:

βαlκιz

bendemi katılsam napsam :toothy10:
yok yok ben katılmim yaptıklarımızı yemek var bide okadar kilo verdim geri alamam :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

valla  gülşah sen hepimizi es geçersinn alırsın butun oyları benden söylemesı :k06:
bence katıl.. hepsini sen yemıceksın ki zaten eşine ve çoçukların yer sen sadece yap cek gönder :k06:

βαlκιz

bilmem yani şöylemi olcak bu hafta kek yapılcak
haftaya börek
öylemi olucak :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 10 Ocak , 2011, 23:39:31
bilmem yani şöylemi olcak bu hafta kek yapılcak
haftaya börek
öylemi olucak :k06:

aynen öyle şekerim :opucuk:
tabi bu yemek kategorisini yine sizler secıceksınız ben oylamaya sunucam sizde hangı yemekler yarısmak istersenız onunla başlıcaz :opucuk:

fıstık

BENDE KATILCAMMM SİMGE GİBİ CANLI CANLI İSTAKOZ YAPICAM

İÇİNE ŞEKER KOYMADAN KEK YAPICAM

PUDRA ŞEKERLİ PİLAV YAPICAM

NEDE OLSA ÖNEMLİ OLAN GÖRÜNTÜSÜ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: