19 Mart , 2024, 09:14:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kahvaltılık sosisli patates tarifi

Başlatan hüzünden_gelme, 10 Ocak , 2011, 16:55:45

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Malzemeler
  patates
  sosis
  domates
  yeşil biber
  kaşar peyniri
  sıvıyağ
  tuz

Yapılışı
  Patateslerimizi küp küp doğrayıp yağda kızartıyoruz.
Dahasonra sosislerimizi doğrayıp tavaya  azmiktarda sıvıyağ koyup sosisleri ekliyoruz. Sosisler kızarınca içine  yeşil biber ve domatesleri ekleyip pişiriyoruz domatesler suyunu çekince  ocaktan alıyoruz ve patateslerin üzerine yayıyoruz.
Ve üzerine kaşar peynirlerinide rendeliyoruz.  Fırınada üzeri kızaranakadar pişiriyoruz.

Alıntı

Aytii

offf offff acıktım zatiii okudukça ağzımın suları akıyor  :hungry:  :hungry:

teşekkürler paylaşım için  :opucuk:

hüzünden_gelme

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

βαlκιz

ooşş one beee :hungry: harika görüküyooo
eşimi aradım sosis al gelirken dedim :k06: yapıcam çocuklar bayılcak
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

:hungry: :hungry: :hungry: gülsahhh açarmısın kapıyııı misafirin gelıyorr :k06: :k06:

piştikten sonra resımde ıstıyorum ;)

βαlκιz

gel canım  ;) :occasion14:
şimdi sofradan kalktık ama ben biyandan bunuda yapıyorum
eşimde dioki
yemekleri yedir bize
sen orda kendine özel şeyler yap  :ehi:
oda az yemek yedi bundan yesin diye
patatesler kızardı ama ben burdayım birazdan yapıcam daha yeni yemek yedik hemen yapmim
tamam resim eklicem :hieyt:

βαlκιz

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us :hungry:
son hali sobanın üzerinde fırını açmadım soba varken fırına gerek yok :ehi: kaşarlar eridi

derbeder

balkiz senin her tarifi denemene bayiliyorum  :k06: buarada sosis sevmeyen biri olarak benim bile istahim kabardi  :hungry:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

;Dvalla burda görüp beğendigim ne varsa evde malzemesi varsa hemen yapıyorum :k06:
bunuda yaptım şimdi güzel oldu ekmek arası yaptım yiyorum :ehi:

hüzünden_gelme

ohhhh afiyett olsunnnnnnnnnnnnnnn :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: harıka gorunuyprrrrrrrr :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
açtın mı kapıyı gelıyorum bak :k06: :k06:

βαlκιz

sağol canım sen paylaşmasaydın yapamıycaktım :k06:
kapı açık eşim kapıda gel kapatmadan :ehi:

SiRiNe

Harika gözukuyor özgecim  :hungry:

Kalori bombasi ama

Patatesleri kizartmadanda yapilabilinir sanirim fazla yagli yemek istemeyenler icin  :icon_thumright:

Deneyecegim  ::)