27 Nisan , 2024, 20:54:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÖRGÜLERİM NASIL

Başlatan asya81, 10 Ocak , 2011, 16:11:13

« önceki - sonraki »

suzannn

ELLERİNE SAĞLIK ASYA GERÇEKTEN HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL GÜLE GÜLE GİYDİRMEK NASİP OLSUN İNŞALLAH

aydinays

Alıntı yapılan: asya81 - 24 Ağustos , 2011, 11:59:18
Alıntı yapılan: aydinays - 24 Ağustos , 2011, 11:56:31
Maşallah canım elinden her iş geliyor. Çok feminen olmuş.  :binkybaby: :binkybaby:
saol canım evet çok feminen babası giydirirmi bilmem bide böyle leopar kürk var ondanda bolero yaparım :toothy10: :toothy10:

Giydirir giydirir canım. Ahh kız kıyafetlerine özeniyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 24 Ağustos , 2011, 12:03:08
ELLERİNE SAĞLIK ASYA GERÇEKTEN HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL GÜLE GÜLE GİYDİRMEK NASİP OLSUN İNŞALLAH
saol canım benim allahım sanada nasip etsin daha güsellerini sen giydirirsin inşallah :amin: :amin: :amin:

doğangüneş

ÇOK GÜZEL OLMUŞ CNM ELLERİNE SAĞLIK.. GÜZEL GÜNLERDE GİYSİN İNŞ. MELEĞİN.. AYRICA ÖRGÜLERİNİDE YENİ GÖRDÜM ONLARDA ÇOKK GÜZEL.. CİDDEN ÇOK MARİFETLİ HATINMUŞSUN  BAYILDIM... :love9:

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Ağustos , 2011, 12:07:10
Alıntı yapılan: asya81 - 24 Ağustos , 2011, 11:59:18
Alıntı yapılan: aydinays - 24 Ağustos , 2011, 11:56:31
Maşallah canım elinden her iş geliyor. Çok feminen olmuş.  :binkybaby: :binkybaby:
saol canım evet çok feminen babası giydirirmi bilmem bide böyle leopar kürk var ondanda bolero yaparım :toothy10: :toothy10:

Giydirir giydirir canım. Ahh kız kıyafetlerine özeniyorum.
canım benim alalhın izniyle kısmetse bi bakarsın 2.kız olur  :amin:

asya81

Alıntı yapılan: doğangüneş - 24 Ağustos , 2011, 12:08:21
ÇOK GÜZEL OLMUŞ CNM ELLERİNE SAĞLIK.. GÜZEL GÜNLERDE GİYSİN İNŞ. MELEĞİN.. AYRICA ÖRGÜLERİNİDE YENİ GÖRDÜM ONLARDA ÇOKK GÜZEL.. CİDDEN ÇOK MARİFETLİ HATINMUŞSUN  BAYILDIM... :love9:
saol canım  :opucuk: :opucuk: amin cümlemizinki inşallahh :amin: :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: asya81 - 24 Ağustos , 2011, 12:08:08
Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 24 Ağustos , 2011, 12:03:08
saol canım benim allahım sanada nasip etsin daha güsellerini sen giydirirsin inşallah :amin: :amin: :amin:
AMİN İNŞALLAH

asya81

polardan yaptım :laughing7:

bunuda bir lif örneğinden yaptım battaniye

asya81

paylaşmışken bu yaptıklarımıda paylaşıyım dedim :hello2: :hello2:

suzannn

ELLERİNE SAĞLIK ÇOK GÜZELLER

asya81

aydinays

Maşallah canım çok hamaratsın. Bende özeniyorum böyle şeyler yapmaya ama bilen birisi olması lazım yanımda. Bilmeyince sadece özenmeyle kalıyorum işte
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Ağustos , 2011, 13:58:15
Maşallah canım çok hamaratsın. Bende özeniyorum böyle şeyler yapmaya ama bilen birisi olması lazım yanımda. Bilmeyince sadece özenmeyle kalıyorum işte
benimde bildiğimden değilki uyduruyorum kafadan bazılarını ben kol beceremem söküp tekrar yapa yapa öğrendim kendi başıma

asya81

bunuda bi saat önce yaptım  :hello2: :hello2:

aydinays

Alıntı yapılan: asya81 - 24 Ağustos , 2011, 16:38:36

bunuda bi saat önce yaptım  :hello2: :hello2:

Asyacım maşallah kızın çok şanslı olucak. Hep kendinin elbiseleri farklı olacak.  :k06: :k06: :k06: