ÖRGÜLERİM NASIL

Başlatan asya81, 10 Ocak , 2011, 16:11:13

« önceki - sonraki »

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

ablacım ellerine meğine sağılık çok güzel olmuş hepsi inşallah Rabbim tez zamanda bi beiş versinde cicişlerini giydirirsin yavruna :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

asya81

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 11 Ocak , 2011, 12:49:59
ablacım ellerine meğine sağılık çok güzel olmuş hepsi inşallah Rabbim tez zamanda bi beiş versinde cicişlerini giydirirsin yavruna :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:
İNŞALLAH ABLACIM :amin: :amin: :opucuk:

ayla89

harika olmuş eline koluna sağlık benimde annem çok yapar bana ama hala bebiş yok  :y25:kırmızı yeleğin ynısından anneme yaptırıcam :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok güzeller özellikle pembe beyaz elbise... keşke ben de yapabilsem

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ASYACIM ÇOK GÜZEL ELLERİNE SAGLIK  :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

banu_fth

ay asyaaaaaaa süperler bunlar .. bunları görünce benim bahsettiğim süveter sanırım biz 4 yaşa kadar kullanırız  :ehi: :ehi: :ehi:

ay minik minik modeller de bi harikaaaa  :love9: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar:

asya81

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 23 Ağustos , 2011, 17:00:09
ay asyaaaaaaa süperler bunlar .. bunları görünce benim bahsettiğim süveter sanırım biz 4 yaşa kadar kullanırız  :ehi: :ehi: :ehi:

ay minik minik modeller de bi harikaaaa  :love9: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar:
bende büyük yapamıom hep minyatür  :toothy10: :toothy10:

aydinays

Canım bu konuyu aştığında prensesten habersizdin. bak şimdi kendi bebeğin için yapıyorsun ne güzel. :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Ağustos , 2011, 11:24:49
Canım bu konuyu aştığında prensesten habersizdin. bak şimdi kendi bebeğin için yapıyorsun ne güzel. :love9: :love9: :love9: :love9:
evet canım şimdi ona kısmet olcaaak :hello2: :hello2:

asya81

kızlar elbiseyi demin yaptım bluzumdu beğenmiodum kestim bunu yaptım :toothy10: :toothy10: çok feminen oldu :toothy10:

aydinays

Maşallah canım elinden her iş geliyor. Çok feminen olmuş.  :binkybaby: :binkybaby:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

<<<betty>>>

ayyy süper yaa, ne güzel olmuş  :nazar:
dediğin gibi biraz feminen ama özel günlerde falan giyer işte, hem de değişik, süper valla, eline sağlık   :love9: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Ağustos , 2011, 11:56:31
Maşallah canım elinden her iş geliyor. Çok feminen olmuş.  :binkybaby: :binkybaby:
saol canım evet çok feminen babası giydirirmi bilmem bide böyle leopar kürk var ondanda bolero yaparım :toothy10: :toothy10:

asya81

:
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 24 Ağustos , 2011, 11:58:37
ayyy süper yaa, ne güzel olmuş  :nazar:
dediğin gibi biraz feminen ama özel günlerde falan giyer işte, hem de değişik, süper valla, eline sağlık   :love9: :nazar:
:opucuk: :opucuk: