7 yaşındaki kıza tecavüz

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 08 Ocak , 2011, 04:05:27

« önceki - sonraki »

AککORTįє

aynen bu tip durumların kesin çözümü HADIM

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

asuman1981

TECEVÜZ CÜLERİN HEPSİNİ HADIM ETSELER NE GÜZEL OLURDU  ALLAH TOPUNUN BELASINI VERSİN

yasmin24

Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 08 Ocak , 2011, 14:02:10
böylelerine aynısını anasına bacısına karısına yapacaksın kı anlasınlar serefsizler :caca: :caca: :caca: :caca:

allah ıslah eylesın böyle pisliklere ne midesiz erkekler varyaaaa :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
kız yazık onların analarının bacılarının suçu ne böylerini direk hadım etcen kökten kescen sonra dolaşsınlar bakalım erkeğim die  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

yasmin24

şerefsiz bide türkmüş Allah cezasını versin

Mine'l Aşk

Allah ıslah etsin, 9,5 yıl ne ömür boyu hücreye kapatmalı bunların hepsini..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Nezo

Şerefsiz. İdam Cezası Kalkmasaydı Keşke Diyorum Böyle Haberleri Okuyunca.!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: yasmin24 - 29 Mart , 2011, 12:41:40
Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 08 Ocak , 2011, 14:02:10
böylelerine aynısını anasına bacısına karısına yapacaksın kı anlasınlar serefsizler :caca: :caca: :caca: :caca:

allah ıslah eylesın böyle pisliklere ne midesiz erkekler varyaaaa :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
kız yazık onların analarının bacılarının suçu ne böylerini direk hadım etcen kökten kescen sonra dolaşsınlar bakalım erkeğim die  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
bencede ailesinin suçu yok
3 çocuğu öldüren pisliğin anneside utanıyorum diyomuş ne bilsin öyle bir evlat için yıllarca emek verdiğini kadın