29 Mart , 2024, 01:55:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nasıl bir Evlilik Teklifi Aldınız

Başlatan hüzünden_gelme, 03 Ocak , 2011, 15:18:09

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 09 Şubat , 2011, 17:47:26
BAK O KONUDA COK HAKLISIN BENDE RİMEL VARKEN KENDİMİ SIKARIM AGLAMAMAK İÇİN   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi
filimlerde bolca surerler ya nasil akar siyah cesme gibi  :igrenc: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

HASRET!M S@N@

EVET YA AMA ÖYLE DAHA KOLAY OLUYORDUR AGLATMAK HEMEN BELLİ OLUYOR AGLADIGI İŞTE COK ZAHMET CEKMİYORLAR

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 09 Şubat , 2011, 17:49:41
EVET YA AMA ÖYLE DAHA KOLAY OLUYORDUR AGLATMAK HEMEN BELLİ OLUYOR AGLADIGI İŞTE COK ZAHMET CEKMİYORLAR
:laughing7: ama onlar ole aglayinca bana ters etki yapiyo aglicagima guluyom  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay en son ne zaman sürdüm hatırlamyorum rimel
namz kılınca hiç makyajda yapılmıyo
genelde adet olunca pırıl pırıl makyaj yapardım evde
7 aydır adette olmuyorum
ama zaten güzelim beeee :ehi:

FeHi

:love9:Teklif etmedi direk nikah masasına oturduk :love9: :love3: :love8:

rümeysaa

29 Kasım , 2012, 23:10:00 #50 Son düzenlenme: 30 Kasım , 2012, 02:30:41 rümeysaa
sözüm olmaya yakındı beni yemeğe götürdü yemeği yedik bitirdik muhabbet ediyoduk ben hiç bişe anlamadım
ceketin cebine sığsın diye bi tane gül almış bide yüzük tabiki..çıkardı birden evlilik teklifi etti bende kabul ettim tabii ;) klasik bi teklifti ama hiç teklif almamaktan iyidir.. :)düşünmesi yeter canım kocişimin.. :love7:
bide o anı kaydetmek için peçetenin üstüne tarihi ve içinden geçenleri yazdı bana verdi hala saklıyorum..  :love3:

°•.ℓανιηуα.•°

hepsini okudum gerçekten de çok güzel romantik teklifler var. ben de anlatayım.

eşimle o zamanlar çıkıyoduk ve fingir fingir geçiyodu günler  :ehi: :ehi: :ehi: her şey öyle güzeldi ki haturlayınca bile kımıl kımıl oluyo içim  :love9: mesela bana anneler gününde kendi elleriyle beşik yapmış. üzerine de öznur yazmış. öyle zor ki onu yapmak. kıl testereyle falan nerdeyse 1 ay uğraşmış... neyse..

soğuk karlı bir erzurum günüydü. ben hastaydım. grip olmuştum. yatak döşek yatıyodum. eşim bize geldi. bana tarhana çorbası ve ıhlamur yaptı. ıhlamuru kupada getirdi başucuma koydu. sonra kanepenin yanına oturdu. neler yaşadığımızı,neler hissettiğini böööyle film şeridi gibi anlattı. sen benim dişi vücutta bir yansımamsın dedi. hayatımın geri kalan her saniyesini seninle geçirmek,seninle yaşlanıp ölmek istiyorum dedi. sen de istiyor musun dedi. tabi salya sümük hönk hönk ağlayan ben eveeet deyşp atladım boynuna. bana atasaydan tek taş almış. elmas falan değil ama beyaz altın  :tongue3: olsun  :ehi: :ehi: çıkardı kutudan taktı parmağıma.

şimdi klavyede yazarken gözüm o yüzüğe takıldı. duygulandım....inşallah bi ömür takılı kalacak o yüzük  :love9: :love9: :love9:

...ŞehzadEfe...

:love9: :love9: :love9: oyyy ne güzel eşleriniz cestler yapmış sizee benimkide hödüktür mödüktür ama yaptı bişeyler  :k06: :k06: işyerimde merdivenlerinin altında çiçekle kolye ve tek taşla  :k06: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ormantikkk yaaa canım eşim  :toothy10: :toothy10:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

sukeyna

30 Kasım , 2012, 14:33:13 #53 Son düzenlenme: 30 Kasım , 2012, 14:45:55 sukeyna
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 30 Kasım , 2012, 13:45:05

eşimle o zamanlar çıkıyoduk ve fingir fingir geçiyodu günler  :ehi: :ehi: :ehi: her şey öyle güzeldi ki haturlayınca bile kımıl kımıl oluyo içim  :love9: mesela bana anneler gününde kendi elleriyle beşik yapmış. üzerine de öznur yazmış. öyle zor ki onu yapmak. kıl testereyle falan nerdeyse 1 ay uğraşmış... neyse..

soğuk karlı bir erzurum günüydü. ben hastaydım. grip olmuştum. yatak döşek yatıyodum. eşim bize geldi. bana tarhana çorbası ve ıhlamur yaptı. ıhlamuru kupada getirdi başucuma koydu. sonra kanepenin yanına oturdu. neler yaşadığımızı,neler hissettiğini böööyle film şeridi gibi anlattı. sen benim dişi vücutta bir yansımamsın dedi. hayatımın geri kalan her saniyesini seninle geçirmek,seninle yaşlanıp ölmek istiyorum dedi. sen de istiyor musun dedi. tabi salya sümük hönk hönk ağlayan ben eveeet deyşp atladım boynuna. bana atasaydan tek taş almış. elmas falan değil ama beyaz altın  :tongue3: olsun  :ehi: :ehi: çıkardı kutudan taktı parmağıma.

şimdi klavyede yazarken gözüm o yüzüğe takıldı. duygulandım....inşallah bi ömür takılı kalacak o yüzük  :love9: :love9: :love9:

Canım tek taş pırlanta olur zaten, elmas olmaz kii  :k06:

huzur

Alıntı yapılan: sukeyna - 30 Kasım , 2012, 14:33:13
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 30 Kasım , 2012, 13:45:05

Canım tek taş pırlanta olur zaten, elmaz olmaz kii  :k06:

pırlanta olmayan tek taşlarda varya ondan bahsetmiş sanırım..

olsun önemli olan o yüzüğü sunuç bçimi.. tebrik ederim walla. bende pırlanta var ama evlilik teklifi etmemişti :violent1: :violent1:

sukeyna

Hiç duymadım valla canım, pırlanta olmayanlar cam oluyor  ;D

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nelere takılmışsın sukeyna  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ilahi. niye olmasın elmas yüzük.daha değerli hem  :icon_thumright:

°•.ℓανιηуα.•°

nazlıyarim

beni bi dövmediği kalmıştı kızlar böyle bi teklif olamaz  :-ooo otur şuraya şimdi bana bak bana dinle sus susta dinle benimle evllenmeni istiyorum aman ya rabbim kutu eşşek kadar içinden çıkan yüzük ama taşı görmek için mikroskop lazım.bende askerden sonra evet dedim adam şok oldu dahada heyecanlandı konuşamadı çayını içemedi...
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Emine

Manzaralı güzel bir restoranta gittik ben çocukluk anılarımdan bahsediyordum kötü bir çocukluk yaşadım ağlıyordum. Bırak şimdi geçmişini seninle bir oyun oynayalım dedi. Sana bazı sorular soracağım hiç düşünmeden evet ya da hayır diyeceksin hızlı hızlı dedi. Sonra sormaya başladı "Kediler miyavlar mı?  Kar beyaz mıdır? " ben evet hayır diyorum arka arkaya sonra "Benimle Evlenir misin? " dedi. Birden evet dedim :) Düşününce de kararım değişmedi  :k06: