12 Mayıs , 2024, 14:02:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nişanlılık Döneminiz Nasıl Geçti?

Başlatan hüzünden_gelme, 03 Ocak , 2011, 08:46:04

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: pırıl - 03 Ocak , 2011, 10:21:19
3 ay nişanlı kaldık,ilk zamanlar iyiydik düğün yaklaştıkça stres,sorunlar vsler oldu açıkcası ama şükürler olsun geçti.özellikle dış etkenler yüzünden çok tartıştık hatta davetiyeler dağıtılıyor biz ayrılmaya bile kalktık,neyseki geçti şimdi bebişimiz olucak :amin:

aynen bizde bunları yaşadık çeyizler gitti davetiyeler dağıtıldı ve biz neredeyse ayrılıyorduk ama çok şükür düzelttik ;)

duyduğuma göre yuva kurduğumuz için şeytan ayırmak için uğraşırmış  :-\

ilkcemre

5 sene sevgiliydik 1 ay niaşnlı kaldık ve hemen evlendik ....

çıkma dönemimiz de nişanlılık dönemimizde süperdii... bazen özlem duyuyorum ama evlilik baöbaşka bişi paylaşımlar arttıkça insan daha çok aşık oluyo... her gün yeni bi özelliğini öğreniyosun her gün yen,den aşık oluyosun... hepsi ayrı tatda... seviyorum ben kocişimi yaaa  :k06: :k06:

ayla89

1 yıl nişanlı kaldım çok güzeldi şimdide çok güzel Rabim korusun herkesin yuvasını

**Gül**

Nisanliligimiz sadece 13 saat surdu  :-ooo :-ooo :-ooo
Soz olayindan 30 saat sonra nisan Nisandan 13 saat sonra nikahimiz oldu. Biraz hizliydik galiba  :k06: :k06: :k06:
Sevgili Nikah memurumuza kalsa nisan gunu eve gelip kiyacakti nikahimizi ama ben istemedim. Ayri ayri tadini cikaralim diye  :k06: :k06: :k06:
Ama nikahtan 3 gun sonra esim gitti ve dugune kadar 4.5 ay ayri kaldik. Iste o donem zordu ikimiz icinde. Hergun mesaj telefon ve internet yoluyla gorustuk ama ben nerde elele bir cift gorsem burnumun diregi sizlardi  :y25: :y25: :y25:
Nisanlilik donemini evlendikten sonra yasadik. 2.5 yil olacak halada devam ediyor  :love3: :love3: :love3: :love3:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Shadowqueen

10 Şubat 2007 de sözlendik,14 Temmuz 2007 de nişanlandık eşim Ağustosta uzun dönem askere gitti 15 ay yolunu bekledim Şırnağa düştü 1 sene yüzünü bile göremedim çok zordu benim için. Askerden geldi biraz gezip tozduk nişanlılığın tadını çıkardık tam 2 sene doldu 19 Temmuz 2009 da evlendik. Ama şimdi keşke diyorum o dönemler daha uzun olsaydı, her şey evlenmeden önce daha romantik ve daha güzeldi neden derseniz o zaman kaybetme duygusu vardı eşimde sanırım hep süprizler yapardı ya şimdi  :ehi: :ehi: işten eve evden işe yüzünü gören cennetlik, çok çalışıyor garibim ama Allah'ıma şükür çok mutluyuz aşkımız ilk günkü gibi.9 Şubatta ilişkimizin 6.cı yılına gireceğiz inş. :love9: :love9: :love9: :love9:

fıstık

10 AY NİŞANLI KALDIK AMA NİŞANDAN 14 GÜN SONRA EŞİM ASKERE GİTTİ 6 AY KISA DÖNEMDİ ALLAHTAN

GELDİ EVDİ EŞYAYDI DÜĞÜNDÜ DERKEN BİŞİ ANLAMADIK

BİZDE EVLİYKEN NİŞANLILIK DÖNEMİ YAŞADIK :k06:

SiRiNe

Ben nisanli kalmadim

söz kesildi nisan gibi diyeyim...

3 hafta sonra evlendik
:love3: :love3:

bebeğimmm

3 ay nişanlılık dönemimiz oldu ama ne ben nede eşim  bişey anlayamadık şehirlerimiz birbirine çok uzaktı.şimdi birarada yaşıyoruz nişanlılık ve evliliği

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

4ay nisanli kaldik  :love3: cok güzeldi o günler halada güzel ama o günler baskaydi gezerdik hep  :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

biz bir yıl üç ay nişanlı kaldık... nişandan bir ay sonra askere gitti askerden geldikten üç ay sonra evlendik

çağınım

biz 9 ay nişanlı kaldık genelde hep beraberdik özellikle hafta sonları yani değişik geçmedi pek ama yinede güzeldi tabiki yaşadım nişanlılığımı  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bizde eşimle tanıştık
6 ay sonra nişanlandık
4ay sonrada evlendik,zaten eşim istanbulda görev yapıyodu ben konyadaydım,3-4kez görüştük ama çok güzeldi
insanın nasılda içi titriyor o zamanlar
hala cicim aylarımız bitmedi ama duygusal olarak en güzel dönem nişanlılıkta :love9: :love9: :love9:

Lă_Tăhzen!

3.5 AY NİŞANLI KALDIM EŞİM BURDAYDI BEN TURKIYEDE PEK BİŞEY ANLAMADIM TELEFONDA  GORUSUYODUK SADECE

Demet_dk

ARALIKTA TANIŞTIK, NİSANDA NİŞANLANDIK, TEMMUZDA NİKAH, EYLÜLDE DÜĞÜN  :love9:
5 AY NİŞANLI KALDIK HERŞEY ÇOK GÜZELDİ HAZIRLIKLAR VS ÇOK HEYECANLIYDI

AMA Bİ DEFA ÇOK ŞİDDETLİ KAVGA ETTİK NİKAHIMIZDA KIYILMIŞTI AMA DÜĞÜNE ZAMAN VARDI
AYRILMA AŞAMASINA GELDİK 1 GÜN SONRA HERŞEY DÜZELDİ  :ehi: :ehi:

ÇOK İNİŞLİ ÇIKIŞLI Bİ DÖNEM  :icon_thumright:

βαlκιz

2 gün nişanlı kaldık süperdi :ehi:
kınam yakılmadan önce nişan yaptık
sonra kına yaktık :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: