pon pon süsler :)

Başlatan мiŁenα., 31 Aralık , 2010, 22:18:25

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

benimde canım sıkılıyodu...çok güzel olmş canım ellerine sağlık çok hoşuma gitti kartondan küçük bi daire oluşturdum hemen denicem inşll benimkide güzel olur.. denemek maksatlı daireyi küçük yaptım banada iyi iş :icon_thumright: çıktı

@@@gözde@@@

kıslar bitirdim :occasion14: küçük kapı süsünü çoookk tatlı oldu :hello2: :hello2: :hello2:

@@@gözde@@@

@@@gözde@@@

@@@gözde@@@

kıslar geçen gün yaptığım küçük kapı süsümü sizlede paylaşmak istedim  :occasion5:

asya81

çok şirin olmuş eline sağlık canım

@@@gözde@@@

teşekkür ederim asyacım :opucuk:

banu_fth

ay çok tatlı olmuş canım yaa .. beni de heveslendirdin şindi  ::)  :ehi: :ehi: :ehi:

karton alıyım bari kırtasiyeden  :k06: :k06: evde bi sürü renkli yün var ..  değerlendirelim bakalım  :k06:  :love9: :love9: :love9:

bayıldım seninkine ..  :nazar: :nazar: güle güle kullan ..  :flowers:

@@@gözde@@@

sağol eylülcüm  yap valla çok zevkli oluyo yapması bende kardelen azradan esinlenerek yaptım görür görmez çok hoşuma gitti denemek içinde küçük daireden yaptmıştım oda değişik bi model oldu :ehi: acemi işi daire azcık yılık olmuş :k06: inşll ALLAH bebiş nasip ederde kullanma şansım olur :amin: :amin:

@@@gözde@@@

demin mahalleden ablanın biri çok beğendi  güzel olmuş diye yeni bebişi olmuştu 3 aylık bende al senin olsun odasıına takarsın bebeğinin dedim inşll Allah bizede nasip ederde güzel güzel incikli boncuklu harika şeyler hazırlarım bebeğime bebek şekrlerini bile kendi ellerimle hazırlamak istiyorum :love9: eve götürmemiştim daha sonra evde sahipsiz kalmasından korktum kapı süsünün :-\