Eşinizi Canlı Sohbet Sitelerinde Yakalarsanız Ne Yaparsınız?

Başlatan gülfer, 31 Aralık , 2010, 19:02:29

« önceki - sonraki »

fıstık

CANIM DOĞUMDAN SONRA İSTEKSİZ OLMAN ÇOK NORMAL

BEN İSTEĞİM GELSİN DİYE O SİTELERİ AÇAR İZLERDİM HEPTEN MİDEM BULANIRDI

BENCE EŞİN SADECE BAKMAKLA YETİNMİŞTİR O CANLI SOHBET YAZAN ŞEYLER NERDEYSE HER SİTEDE ÇIKIYOR

EŞİNE GÜVEN BENCE VE İSTEKLERİNE CEVAP VERMEYE BAK BİKAÇ SEFERDEN SONRA SENDE ESKİ HALİNE DÖNERSİN

ERKEKLERLE KADINLAR ÇOK FARKLI MAALESEF BU KONUDA

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

31 Aralık , 2010, 23:08:26 #16 Son düzenlenme: 01 Ocak , 2011, 07:52:09 ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥
cnm bence de arkadaşların dediği gibi o gördüklerin her sitede çıkıyo.
yapmamıştır eşin. sen bence o çıkan şeyleri görmüşsündür. erkek bunlar bakarlar eminim. ama sohbet etmiyodur.
bak yemin etmiş adam.
sen güven eşine. küs oturma. ev huzursuzluğu çok kötü ben çok iyi bilirim. çok küs kaldık biz. sadece yıpranıyosun  :y25: :y25:

bak yemin etmiş kur'anın üstüne. yalan değildir  :icon_thumright:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: ♥♥♥ gulsah23 ♥♥♥ - 31 Aralık , 2010, 23:08:26
cnm bence de arkadaşların dediği gibi o gördüklerin her sitede çıkıyo.
yapmamıştır eşin. sen bence o çıkan şeyleri görmüşsündür. erkek bunlar bakarlar eminim. ama sohbet etmiyodur.
bak yemin etmiş adam.
sen güven eşine. küs oturma. ev huzursuzluğu çok kötü ben çok iyi bilirim. çok küs kaldık biz. sadece yıpranıyosun  :y25: :y25:

bak yemin etmiş ku'anın üstüne. yalan değildir  :icon_thumright:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

derbeder

insani suphe yer bitirir ama birde gercekten dogru soyluyorsa hakkina girmis olursun esinin. sinirli davranma, belkide gercekten yanlis anlasilma vardir.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

esma...

DOGUMDAN SONRA OLUYO BOYLE VAKALAR SENIN EN YAKIN ZAMANDA KENDINI TOPARLAMAN LAZIM

MESELA GIT KENDINE GUZEL DEGISIK GECELIKLER  AL ,KAFANI DAGIT,BAKTIN OLMADI EN KISA ZAMANDA BI DR BASVUR,AMA BU ISTEKSIZLIK HEPIMIZIN BASINDAN GECTI TEK DEGILSIN BU KONUDA ,KENDINI KISITLAMA UZAKDA DURMA ESINDEN ,ESININ ISTEKLERINI YERINE GETIRMEYE CALIS KI MUTLU OLASINIZ :icon_thumright:

Balböceği

Alıntı yapılan: fıstık - 31 Aralık , 2010, 22:42:17
CANIM DOĞUMDAN SONRA İSTEKSİZ OLMAN ÇOK NORMAL

BEN İSTEĞİM GELSİN DİYE O SİTELERİ AÇAR İZLERDİM HEPTEN MİDEM BULANIRDI

BENCE EŞİN SADECE BAKMAKLA YETİNMİŞTİR O CANLI SOHBET YAZAN ŞEYLER NERDEYSE HER SİTEDE ÇIKIYOR

EŞİNE GÜVEN BENCE VE İSTEKLERİNE CEVAP VERMEYE BAK BİKAÇ SEFERDEN SONRA SENDE ESKİ HALİNE DÖNERSİN

ERKEKLERLE KADINLAR ÇOK FARKLI MAALESEF BU KONUDA
bENcede  :icon_thumright:

gülfer

sağolun arkadaşlar söyledikleriniz beni rahatlattı haklısınız kendimi cinsel konuda toparlamam lazım

lazımda nasıl gerçekten hiç istemiyorum eşim istemese aklıma bile gelmez neyse çok şükür rahatladım

SİZLERİN SAYESİNDE 
  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kordiba

neden böyle bişeye kalkıştığının mantıklı  bir cevabını isterdim

SiRiNe

durun kizlar

ne kapiya koymasi

annesinden emdigi sutleri haram etmeler

surundurmeler  ;D

sakin olun,

bence esinle konus bunu, cogu normal sesli sohbet ortamlarinda hatta normal sitelerin kenarinda sex reklamlari ciplak kadinlar cikiyor

esin yapmadim diyorsa yapmamistir bakmamistir belkide, esini bizden cok taniyan sensin

umarim bu sorun cözulur

gülfer

çok şükür bir sorun kalmadı çünkü eşim yalan söyleyecek bir değil ama ne biliyim

bi an çok fazla kızdım  yaptı sandım ama sonra yemin edince inandım

o an çılgına döndüm ne yapacağımı şaşırdım hiç yapmadığı birşeyi yaptı sandım

ama yanılmışım

tabi neden öyle yerler baktığının hesabını sordum

birdaha asla bakmayacağına söz verdi   :love8:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gülfercim ben sana dedim adam yemin etmiş, sen ona güven diye  :aferin: :aferin: :icon_thumright:
iyi çok sevindim valla  :D
aman Allah kimsenin evinin huzurunun bozulmasına izin vermesin  :amin: :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Aytii

arkadaşlar bence empati kurmak lazım birazda ;) sonuçta erkeklerin BİR NEFİSLERİ var ve buda cinsel istek

yaradılışları gereği öyleler buna yapabilecek bişey yok neyazıkki ve bence sitelere bakması gidip bi kadınla gerçekten beraber olmasından iyidir  :icon_thumright: benim başıma gelmedi yani hiç görmedim ve şuanda hamileyim bunun doğumu ve sonrasıda var tabiki ama Allah korusun demekten başka bişey demiyorum yani aldatma konusunda tabiki ama sitelerde gezinmesinin pekte bir zararı yok aslında bana göre sonuçta onlarada yazık ne bileyim  :dontknow:

hümeyra_t_e

ben izlediğini görsemçok soğurum heralde ama büyükde konuşmamak lazım ben şimdi hamileyim hiç isteğim yok offf hamileyken de böle oluyomu

Aytii

Alıntı yapılan: afra024 - 05 Ocak , 2011, 14:31:14
ben izlediğini görsemçok soğurum heralde ama büyükde konuşmamak lazım ben şimdi hamileyim hiç isteğim yok offf hamileyken de böle oluyomu

hamileyken istekli olunur diye duymuştum ama doktorum bana ilk zamanlar kesinlikle yasakladı ve eşimde diyo ben bebek olduğunu bile bile sana o şekilde yaklaşamam bende bişey demiyorum ona  ::)