2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KASIM ANNELERİ EYLUL ANNELERİ EKİM ANNELERİ NİYE GELMİYOSUNUZ BURAYA HİÇ YA  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: BURDADA SOHBET EDELİM SAYFAMIZ DOLSUN

doğangüneş

hoşgeldin cnm.. hayırlı olsun bebişin..sağlıklı kolay bir hamilelik geçiririz inş. hep birlikte..bende kimsenin olmamasından şikayetçiyim  :cussing: kendimden bahsedeyim biraz.. g. antepten ayşe.. 29 yaşında 9 yıllık evli,10 haftalık hamileyim.. :k06: bizim için sürpriz oldu bu hamilelik..2 oğlum var..2.oğlum daha 1.5 yaşında..zorlu bi maraton beni bekliyor anlayacağın..rabbim kolaylıştırsın inş. cümlemizinkinide..evimizin sürpriz yumurtası o  :love9:

sende bahset kendinden tanışalım kaynaşalım inş. cnm :flowers:

yellowrose

ben de buralardayım kızlar:)) kısmetse eylül annesi olucam ben de. yasemin benim ismim de, 6 aydır batman'da yaşıyoruz eşimin işi dolayısıyla. inşallah oğluşum olacakmış,doktorumuzun dediğine göre son anda bize sürpriz yapmazsa :) bakalım hayırlısı. bundan önce eylülde bi tane bebişimi kaybetmiştim:( inşallah Allah bana ve herkese sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip eder :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

selam bende ekim annesi olacam kismetse  :k06:
adim aynur iki bucuk yillik evliyim bir kizim var 11 aylik ve iki aylik hamisim yurtdisinda yasiyorum yalnizim  :icon_scratch: :k06: :k06:
cok zor ve guzel gunler beni bekliyo  :k06: ikinci hamileligim oldugu icin tecrubeli ve sakinim gayet  ;) herkese guzel hamislikler kolay dogumlar saglikli bebisler dilerim  :k06: :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doğangüneş - 06 Mart , 2011, 11:04:11
hoşgeldin cnm.. hayırlı olsun bebişin..sağlıklı kolay bir hamilelik geçiririz inş. hep birlikte..bende kimsenin olmamasından şikayetçiyim  :cussing: kendimden bahsedeyim biraz.. g. antepten ayşe.. 29 yaşında 9 yıllık evli,10 haftalık hamileyim.. :k06: bizim için sürpriz oldu bu hamilelik..2 oğlum var..2.oğlum daha 1.5 yaşında..zorlu bi maraton beni bekliyor anlayacağın..rabbim kolaylıştırsın inş. cümlemizinkinide..evimizin sürpriz yumurtası o  :love9:

sende bahset kendinden tanışalım kaynaşalım inş. cnm :flowers:
:opucuk: :opucuk: CANIM RABBİM HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN BENDE KEVSER 2,5YILDIR BEBİŞ İSTİYORDUK VE ALLAHA SÜKÜRLER OLSUN RABBİM VERDİ 2TANE KİMYASAL GEBELİK YASAMIŞTIM DAHA ÖNCEDEN BÖLE ANKARADAYIM EV HANIMIYIM  :nazar: :hello2: :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kevsercim umarim saglikli guzel bir gebelik gecirirsin canim hepimiz insallah  :amin: :amin: :amin:
ben kizim dolayisiyla fazla giremiyorum umarim girdikce yazarim buraya  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 06 Mart , 2011, 21:41:38
kevsercim umarim saglikli guzel bir gebelik gecirirsin canim hepimiz insallah  :amin: :amin: :amin:
ben kizim dolayisiyla fazla giremiyorum umarim girdikce yazarim buraya  :k06:
:opucuk:

ayysnn

mrb arkadaşlar bnde kısmetse ekim annesi olucam.
bu bnim ilk gebeliğim ve zaten çok yeni daha 5+ haftalık.daha kalp atışlarını dahi duymadım inş. 23 martta randevumuz var o zman duyucaz.
bnde kendimden bahsedeyim.denizlide yaşıorum muhasebeciyim.  26 yaşındayım 3 senelik evliyim ve 2 senedir bebek istioduk.çok şükür Allah yüzümüze güldü inş. yavrumuzu bize bağışlar hayırlısı ile sağlıklı sıhatlı ailemize katılır bebeğim. Allah herkesin gönlüne göre versin hayırlısını versin inş.

yellowrose

teyzeleri istanbulda yaptırdığımız 2'li testimizin sonucu temiz çıktı çok şükür:)) darısı hepinizin başına inşallah, Allah hepimize sağlıklı, sıhhatli, hayırlı evlat versin. ayysnn sende aramıza hşgeldin, sağlıklı bi hamilelik geçirirsin inşallah arkadaşım...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yellowrose - 07 Mart , 2011, 18:24:24
teyzeleri istanbulda yaptırdığımız 2'li testimizin sonucu temiz çıktı çok şükür:)) darısı hepinizin başına inşallah, Allah hepimize sağlıklı, sıhhatli, hayırlı evlat versin. ayysnn sende aramıza hşgeldin, sağlıklı bi hamilelik geçirirsin inşallah arkadaşım...
:hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: ŞÜKÜR CANIM HADİ DARISI BİZİM BASIMIZA  :occasion5:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

EnDuruYanım

Bende Kasım olacağım heralde, dün akşam öğrendim, bugün muayeneden geldim. Herhangi bir sıkıntı yok şimdilik, Allah yaşatmasın inş,

Ben de İstanbulda avrupa yakası , Bilişim Firmasında Çalışıyorum 2 yıllık evliyim. Düzceliyim.. :)

Memnun oldum arkadaşlar şimdiden.:)

yellowrose

[/quote] :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: ŞÜKÜR CANIM HADİ DARISI BİZİM BASIMIZA  :occasion5:
[/quote]
amin canım hayırlısıyla sizinde güel haberlerinizi bekliyorum inşallah....