2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

Aytii

*•.¸♥gonca♥¸.•*

saol kuzummmmmmmmmm tombustanımmm gelsin pembiş elbiselerrrrrrrrrrrr :hieyt:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

doğangüneş

cnm yaaa burdan tekrar tebrik edeyim seni..hayırlı güzeller güzeli bi prensesin olacak inş. ne mutlu sana...
darısı bana olur inş. pembiş deyince kalbim hızlı çarpmaya başladı valla :hello2: :hello2:

bu arada rahmicilik oynamışsınız çok güldüm şkerler  :ehi: :ehi: :ehi:

doğangüneş

kevserden haber yok dimi kızlar?? hayırlı haberlerle dönsün inş.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

saol vallaa cok mutluyım inşallahh seninde kız olur saglıklı bi şekildee :k06:  kız kız kız kız  :ehi:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kevserden haber yok ewett daha gelmdeii inşşallah sorun yoktur :amin:

doğangüneş

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 15 Mart , 2011, 16:38:41
saol vallaa cok mutluyım inşallahh seninde kız olur saglıklı bi şekildee :k06:  kız kız kız kız  :ehi:

kırk kere yazmak lazım sanırım 4 kere yetmez  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

doğangüneş

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 15 Mart , 2011, 16:39:53
kevserden haber yok ewett daha gelmdeii inşşallah sorun yoktur :amin:

inş. cnm. pıtpıtlarını duyup alışverişe dalmış olmasın :k06:

Aytii

ne bu kız erkek muhabbeti dondon  :-\ erkek olsaydı sevmeyecekmiydin ben bir erkek anası olarak seni protesto ediyorum  :caca:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 15 Mart , 2011, 16:41:21
ne bu kız erkek muhabbeti dondon  :-\ erkek olsaydı sevmeyecekmiydin ben bir erkek anası olarak seni protesto ediyorum  :caca:
:ehi: :ehi: :ehi: yok kız ayrım yok erkek olsada aynı şekilde sevıncek yine yazcaktım üstteki yazdıgım arkadasın 2 oglu var kız ıstıo bırakta kız olsun artık :ehi: :ehi: hamile şimdi oda erkek olursa evde 4 erkek dusunsene :ehi: kız kız kız kız dememde ondan yane :ehi:

doğangüneş

ben 2 erkek anasıyım benim öldürmem lazım o zaman goncayı :toothy10: :toothy10:

ya annelik böyle bişey işte mesela ben kız istiyorum ama çok istemiyorum valla dövme beni abla :ehi: :ehi: cidden bu sefer bilinçliyim her iki halide çokkk sevimli olacak inşallah diye düşünüyorum... :aferin: rabbim hakkımda en hayırlısı en güzeli hangisiyse onu nasip etsin inş. :amin:

doğangüneş

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 15 Mart , 2011, 16:45:58
:ehi: :ehi: :ehi: yok kız ayrım yok erkek olsada aynı şekilde sevıncek yine yazcaktım üstteki yazdıgım arkadasın 2 oglu var kız ıstıo bırakta kız olsun artık :ehi: :ehi: hamile şimdi oda erkek olursa evde 4 erkek dusunsene :ehi: kız kız kız kız dememde ondan yane :ehi:
4 böcek arasında bi çiçek olurum o zamanda.. solmuş bi çiçek olurum o ayrı  hepsine koşturmaktan  :toothy10: :toothy10:

yellowrose

goncaaaaaaaaaaaaa, sonunda öğrendin ya sen de rahatladın ben de :laughing7:  hayırlı olsun pembe kelebek inşallah canım benim çok sevindim....   gelinim geliyo desene  :toothy10: alcam kızını bak başkalarına söz verme  ;)  rahmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

*•.¸♥gonca♥¸.•*

:ehi:tamam tamam sana vercem kızımıı üzülme senn üzülme aglama sakın  :ehi: :ehi: :ehi:  saol canım ya vallla rahatladım meraktan catlıyodum iyi oldubu :k06:

Aytii

hadi iyisin dondon buldun verecek birini  :ehi: