2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 15 Mart , 2011, 12:44:17
Alıntı yapılan: yellowrose - 15 Mart , 2011, 12:23:14
goncaaaaaaaaa, kevserrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nerdesiniz kızlar? ikinizden güzel haberler bekliyorum hadi... birinizden pıt pıt atıyor kalbimiz haberi, birinizden de cinsiyet haberi, hayırlısıyla... bugün değil miydi doktor randevularınız?
ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmm :hieyt: ama doktor yokkkkkkkkkkk :caca: gelmiş bu seferde izin almış dışarı çıkmış öğleden sonra gelirse eşim haber vericek bkalımm inşallah gelirrrrrrrrrrrrrrrrr....gelirde 1 ay sonra derseeee  :caca:
ya zaten kaç ay sonra gelmiş, ne iş var dışarda doktrun otursun işini yapsın :caca: valla ben çatladım gonca sen nası sabrediosun :) tebrikler. hoşgeldin bu arada :D
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

*•.¸♥gonca♥¸.•*

sorma sormaa nası dayanıyorumm :k06: beklicez artık belicez yapcak bişi yok beklicezz :ehi: :ehi: rahmi gibi oldum bende artık tırlattım :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 15 Mart , 2011, 12:49:57
sorma sormaa nası dayanıyorumm :k06: beklicez artık belicez yapcak bişi yok beklicezz :ehi: :ehi: rahmi gibi oldum bende artık tırlattım :ehi:
hahahaaaaaaaa :toothy10: rahmi hee çok güldüm yaaaa :ehi:   üzme kendini rahmicim sabreden derviş bekliycen artık nabalım bekliycen di mi bekliycen  :ehi: rahmiii.. sana gel batmana diyom gelmiyon bacım, bak böle doktor keyfi bekliyon :D

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hee gelimde 1 ayda orda bekliim demii olduu :k06: yapamam ben yapamam dayanamam olmaz olmaz :ehi:

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 15 Mart , 2011, 13:03:30
hee gelimde 1 ayda orda bekliim demii olduu :k06: yapamam ben yapamam dayanamam olmaz olmaz :ehi:
hahahhaaaa :toothy10: ay çok güldüm ya hayır olsun :ehi:  kız ne 1 ayı, burda hemen gidiyosun doktora, her taraf hastane, sadece kadın doğum için kocaman bi hastane var, elini sallasan kadın doğumcuya çarpıyo :ehi: rahmiiiiiiiiiii

*•.¸♥gonca♥¸.•*

:ehi: olmaz gidemem ben gidemem kevser naptı acaba duydumki duydumkii pıt pıtı :ehi:

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 15 Mart , 2011, 13:17:27
:ehi: olmaz gidemem ben gidemem kevser naptı acaba duydumki duydumkii pıt pıtı :ehi:
duymuştur o duymuştur, duymuştur pıt pıtı, duymuştur di mi  :toothy10:   rahmiiiiiiiiiii

*•.¸♥gonca♥¸.•*

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 15 Mart , 2011, 13:48:58
:ehi: :ehi: :ehi: hee duymuşturrr
hahahaaaa, senin en kısa zamanda bu doktoru bulman lazım gonca yoksa hiç iyi görmüyo halini bak  :ehi:  bulursun doktoru di mi bulursun bulursun  :ehi:

ayysnn

ayysnn

yellowrose

Aytii

Alıntı yapılan: yellowrose - 15 Mart , 2011, 13:52:25
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 15 Mart , 2011, 13:48:58
:ehi: :ehi: :ehi: hee duymuşturrr
hahahaaaa, senin en kısa zamanda bu doktoru bulman lazım gonca yoksa hiç iyi görmüyo halini bak  :ehi:  bulursun doktoru di mi bulursun bulursun  :ehi:

gitti doktora dondon :D

ayysnn

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :hieyt: :hieyt: kızım olucakmışşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :hieyt: :hieyt: :hieyt: kızzzzzzzzzz :hieyt: