2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım merhaba inş duarız
gecmiş olsun sanada ya aslında çok zorluk cekmiyosan ilacı keske içmesen  :-\

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

*•.¸♥gonca♥¸.•*

slm kızlarrrrrr hadi hayırlı haberlerle gelelim  :k06: doktorum yarın gelcek buyuk ıhtımal bende yarın gıdıcem hem kontrol hem cınsıyet bakalımm :hieyt:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

*•.¸♥gonca♥¸.•*

bilmiorumki tatlım kacta gelcek doktor...doktor hastaneye yeni tayin oldu 4aydır kadın dogumcu yok burda...yarın gelirse öğleden sonra giderim inşallah :nazar: :amin:

doğangüneş

hadi gonca seninde gözün aydın cnm..bi hayırlı güzel haberde senden alırız inş.

ahh kevsercim bir bilsen neler çekiyorum sürekli tükürerek yaşıyorum :crybaby2: yutkunduğum anda kusuyorum..dr.acıdı resmen halime 9 ay geçmez bu şekilde diye.. abartısız söylüyorum hergün bir rulo kağıt havlu bitiriyorum tükürmekten :y25: :y25: rabbim başka dert vermesin ama çok sıkıntı oluyor.. yani ilaç konusunda elim mahkum inş. bi problemı olmaz..ve şifa olur ne diyeyim..

yellowrose

Alıntı yapılan: doğangüneş - 14 Mart , 2011, 12:20:19
yellowrose hayırlı güzel haberlerle dönersin inş.cnm  bizide haberdar et gelince..
ismide bulursunuz inş. yaa isimsiz kalmaz merak etme ;) ya ismin neydi kusura bakma ben isim özürlüyüm valla söylediysen bile unutmuşumdur bir kaç aya anca ezberlerim inş. isimlerinizi :k06: :k06:

kevser sen de yarın gidiyorsun dimi dr.a inş. hadi bakalım seninkide hayırlı güzel haberlere vesile olur inş.ittim geniz

bende bu gün kbb'a gittim..geniz akıntı şikayetim için..kendi dr.umda vardı bi şurup bi de toz verdi bakalım kullanıcam inş. şifa olur yaa..geniz akıntısıyla 9  ay geçirmek çok oluyor :crybaby2: :crybaby2: kendi .dr.uma sormayıda unuttum tekrar ne zaman geleyim diye o da söylemeyi unuttu.. tel.açıp sorarım artık ama bu ayın sonuna ancak çağırır diye düşünüyorum.. hepinize sevgiler şimdilik oğlum elimden çekiştiriyor kalk diye :k06: :k06:
ayşecim benim ismim YASEMİN :) olur öle yavaş yavaş öğrencez hepimiz geçmiş olsun sanada canım, inşallah ilaçlar işe yararda sıkıntı çekmezsin 9 ay:(
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

yellowrose

kızlar döndüm eve sonunda :)) bebişim gayet iyiymiş çok şükür :k06: :nazar:  ama öle bi oynuyo ki içerde doktor bi türlü yakalayamadı görüntüsünü net:D fırfır dönüyo bu içerde, eli ayağı durmuyo; eli bi başında bi kıçında bi sağa dönüyo bi sola diyo doktor, ay çok şekerdi yaaaa canım benim canım :nazar: istanbulda cinsiyetine baktırdığımı sölemedim burdaki doktora sordum cinsiyeti belli mi diye, yok daha belli değil 1 ay sonra anca söleyebilirim dedi.  :toothy10: siz zahmet etmeyin ben söliim size diycektim adama zor tuttum kendimi :ehi: kaç gr olmuş boyu kaç cm diyorum daha gözükmez diyo, ahhhh ahhh nerde istanbuldaki doktor amcamızın ultrasonu:( hiç göremedim tontişim net net bu sefer  üühhüüüüü

doğangüneş

memnun oldum yasemin..kuzunada maşallah yerim ben onun kıpırdak hallerini..şükür herşey yolunda yaa ultrason görüntüsü filan naapıcan olduğu kadar artık.. bu arada demek, önümüzdeki ay öğreneceksin oğluşunun cinsiyetini hadi hayırlısı bakalım  :ehi: :ehi: :ehi:

güzel dileklerin içinde teşekkürler cnm..inş. şifa olur bakalım bekleyip göreceğim..

*•.¸♥gonca♥¸.•*

1ay sonramı dio o benım doktordan daha fenaymış ya....14ile 16.hftarda cinsiyeyt söylenır soylemeyenlerde ya gercktn goremıodur yda deneyimsizdir...arkadsım 10.hfatda ogrendı ve yuzde 90 dedı doktor... :k06:

doğangüneş

offf demek 10.hafta bu kadar erkeninide duymamıştım valla hey maşallah..hoş bende 2.oğlumu 12.haftada öğrendim ama 10.çok iyimiş valla :k06:

bade_01

arkadaşlar tşk ederim ilginize bugün doktorum kesin noktayı koydu.6+3 dedi doktorum kalp atışları herşey normal dedi çok mutluyum .Allah bekleyen herkesi sevindirsin inşallah.
herşey çok güzel olacak biliyorum

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 14 Mart , 2011, 16:46:28
1ay sonramı dio o benım doktordan daha fenaymış ya....14ile 16.hftarda cinsiyeyt söylenır soylemeyenlerde ya gercktn goremıodur yda deneyimsizdir...arkadsım 10.hfatda ogrendı ve yuzde 90 dedı doktor... :k06:
sorma gonca 1 ay sonra sölicek bana oğluşumun cinsiyetini, doktordan zor attık kendimizi dışarı eşimle; bi gülme krizi tuttu bizi  :toothy10:

yellowrose

Alıntı yapılan: bade_01 - 14 Mart , 2011, 19:58:42
arkadaşlar tşk ederim ilginize bugün doktorum kesin noktayı koydu.6+3 dedi doktorum kalp atışları herşey normal dedi çok mutluyum .Allah bekleyen herkesi sevindirsin inşallah.
badecim tebrikler, Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin bebişine inşallah. :nazar: aramıza hoşgeldin ;)

yellowrose

goncaaaaaaaaa, kevserrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nerdesiniz kızlar? ikinizden güzel haberler bekliyorum hadi... birinizden pıt pıt atıyor kalbimiz haberi, birinizden de cinsiyet haberi, hayırlısıyla... bugün değil miydi doktor randevularınız?

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: yellowrose - 15 Mart , 2011, 12:23:14
goncaaaaaaaaa, kevserrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nerdesiniz kızlar? ikinizden güzel haberler bekliyorum hadi... birinizden pıt pıt atıyor kalbimiz haberi, birinizden de cinsiyet haberi, hayırlısıyla... bugün değil miydi doktor randevularınız?
ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmm :hieyt: ama doktor yokkkkkkkkkkk :caca: gelmiş bu seferde izin almış dışarı çıkmış öğleden sonra gelirse eşim haber vericek bkalımm inşallah gelirrrrrrrrrrrrrrrrr....gelirde 1 ay sonra derseeee  :caca: