2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

nbr kevserr ne zaman gıdıosun doktora :dontknow: :hieyt:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

iim canım salı günü gidiyoruz  :occasion5: :occasion14: :occasion14:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kuzumu görürüm inşallah hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

fırında yemeğim var canım arada bakıyorum eger cevap yazamazsam  :icon_thumright:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hadi hayırlısı inşallahh duyarsınn :nazar: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

*•.¸♥gonca♥¸.•*

bu hafta doktor gelcek canım ne zaman gelcekgı net deil salı yada carsamba gelir heralde inşallahh giderim  :nazar::amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

hım anladım canım cinsiyetini ne zaman ögrencen

*•.¸♥gonca♥¸.•*

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

yellowrose

günaydın hanımlar  :k06:  bugün kontrolüm var, 11:30'da :) oğluşumu görücem inşallah :hieyt:   umarım herşey yolunda gidiyodur, sağlıkla büyüyodur paşam... çok heyecanlanıyorum ben ya her doktora gidişimde; kalpten gitmezsem bu veleti doğurana kadar iyidir ;D hala bi isim bulamadık :-\ , adsız paşam benim...
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

gunaydın canım hadi bakalım iyi saglıklı haberlerle gelin inşallah
yarında biz gidiyoruz dr kalp atısı için bende çok korkuyorum  :honk:  bide heyecanlanıyorum inşallah yavrumun kalbinin atısını hayırlısıyla duyarım  :love9: aminnn :love9: :love9: :amin: :amin:

yellowrose

inşallah canım inşallah duyacaksın kalp atışını hem de öle pıt pıt atmıyolar gümbür gümbür atıyolar sen bile şaşıracaksın o küçücük şeyden çıkan sese ;D  güzel heyecanlar bunlar Allahım sonuna kadar yaşatsın hepimize sağlıkla inşallah...
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yellowrose - 14 Mart , 2011, 10:10:08
inşallah canım inşallah duyacaksın kalp atışını hem de öle pıt pıt atmıyolar gümbür gümbür atıyolar sen bile şaşıracaksın o küçücük şeyden çıkan sese ;D  güzel heyecanlar bunlar Allahım sonuna kadar yaşatsın hepimize sağlıkla inşallah...
:opucuk: :amin: :amin: :amin:

doğangüneş

yellowrose hayırlı güzel haberlerle dönersin inş.cnm  bizide haberdar et gelince..
ismide bulursunuz inş. yaa isimsiz kalmaz merak etme ;) ya ismin neydi kusura bakma ben isim özürlüyüm valla söylediysen bile unutmuşumdur bir kaç aya anca ezberlerim inş. isimlerinizi :k06: :k06:

kevser sen de yarın gidiyorsun dimi dr.a inş. hadi bakalım seninkide hayırlı güzel haberlere vesile olur inş.ittim geniz

bende bu gün kbb'a gittim..geniz akıntı şikayetim için..kendi dr.umda vardı bi şurup bi de toz verdi bakalım kullanıcam inş. şifa olur yaa..geniz akıntısıyla 9  ay geçirmek çok oluyor :crybaby2: :crybaby2: kendi .dr.uma sormayıda unuttum tekrar ne zaman geleyim diye o da söylemeyi unuttu.. tel.açıp sorarım artık ama bu ayın sonuna ancak çağırır diye düşünüyorum.. hepinize sevgiler şimdilik oğlum elimden çekiştiriyor kalk diye :k06: :k06: