2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

susanna

ozgecim kucakta bebislerle girmek zor oluyo tatlim insallah tez zamanda hayirla seninde girmeme bahanen ayni olur canim  :opucuk:

Aytii

selam kızlar nasılsınız bebişler nasıl  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

slm annişlerr nasılsınız biz artık zorlanıyoruz ve yarın son ittire kaktıra bugune kadar geldik çok şükür yarından sonra evimizdeyiz cuma günü kont. var inş herşey yolundadır karnım acıyor artık sancılarım hala devam ediyor  :y25:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

susanna

Alıntı yapılan: nagihannn - 19 Ekim , 2011, 11:50:27
slm annişlerr nasılsınız biz artık zorlanıyoruz ve yarın son ittire kaktıra bugune kadar geldik çok şükür yarından sonra evimizdeyiz cuma günü kont. var inş herşey yolundadır karnım acıyor artık sancılarım hala devam ediyor  :y25:
:nazar: :nazar: :nazar: massallah sana arkadasim bukadar calismana bukadar dayanmana massallah
dahadami olmasin be tatlim nerdeyse dogurdun dogurucan son haftalarinda dinlenirken bile yoruluyo insan  :dontknow:

susanna

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 19 Ekim , 2011, 11:41:31
selam kızlar nasılsınız bebişler nasıl  :opucuk:
iyilik saglik hamdolsun sen nasilsin aytencim isirilasi oglusun nasil annesi  :love7:

Aytii

çok şükür iyiyiz bizde  :nazar:

minik kızını yerim ben  :nazar: :love9: maşallah çok tatlı  :nazar:

Nagişim sık  dişini canım az kaldı  :opucuk:

susanna

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 19 Ekim , 2011, 12:02:36
çok şükür iyiyiz bizde  :nazar:

minik kızını yerim ben  :nazar: :love9: maşallah çok tatlı  :nazar:

Nagişim sık  dişini canım az kaldı  :opucuk:

sagol canim rabbim baht guzelligi versin insallah
saka maka 3 aylik oldunuz nerdeyse ayten emmesi uykusu nasil oguzhanin ???

Aytii

Oğuzhan değil  :k06: Oğuz  :love9:

canım uyku düzeni yok hiç  :-\ emmeside düzene girmedi

bazen bi bakıyosun çok istekli bazende bağıra bağıra hal oluyo  :sad1:

yakındada işe başlıcam ne olacak böyle bilmem  :dontknow:

...ŞehzadEfe...

aynen oyle yolda doğurucan diye eşim çemkiriyor devamlı  :k06: :k06: az kaldı artık ben de doğurayımda emzirme muhabbettine giricem sizlerle  :k06: neyse cuma günü 36 haftalık olucaz bundan sonra korkmama gerek yok sanırım  :icon_scratch:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

asya81

SELAMLAR HERKESE SEZEN HOŞGELDİN NASILSIN KUZU NASIL :love7: BİZDE DEMİN GELDİK DOKTORDAN NST YE GİRİOS SÜREKLİ :cildir: KORDONUMUZ BOYNUMUZDA HALA BAKALIM NORMAL DOĞURCAM KISMETSE

susanna

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 19 Ekim , 2011, 12:11:52
Oğuzhan değil  :k06: Oğuz  :love9:

canım uyku düzeni yok hiç  :-\ emmeside düzene girmedi

bazen bi bakıyosun çok istekli bazende bağıra bağıra hal oluyo  :sad1:

yakındada işe başlıcam ne olacak böyle bilmem  :dontknow:

nurhaninkiyle karistirdim isimleri  :k06:
yerim ben o kuzuyu yaa  :aferin: gazi oldugunda da emmek istermis bebekler rahatlamak icin ne oldugunu anlayamiyolar daha bicareler  :'( hayirlisi canim meraklanma duzelir yakinda

susanna

Alıntı yapılan: asya81 - 19 Ekim , 2011, 12:17:33
SELAMLAR HERKESE SEZEN HOŞGELDİN NASILSIN KUZU NASIL :love7: BİZDE DEMİN GELDİK DOKTORDAN NST YE GİRİOS SÜREKLİ :cildir: KORDONUMUZ BOYNUMUZDA HALA BAKALIM NORMAL DOĞURCAM KISMETSE
hosgeldin canim iyiyiz hamdolsun kuzum uyuyo  :nazar: birazdan emikli memik yapicaz  :ehi: sonrada bici bici  :binkybaby:
hiicc meraklanma canim biliyosun bende 3 tur sarilmisti kordon bebegime ama dogum zamani hic bisicik kalmamisti hatta ayik sezeryan oldugumdan doktorum ameliyat sirasinda soyledi kordon mordonda dolanmis degil diye kurtulmus kuzucum hepsinden

doktor kontrollerini neyle yapiyo doplerle bakiyo dimi kordona  :icon_scratch:

asya81

Alıntı yapılan: susanna - 19 Ekim , 2011, 12:33:29
Alıntı yapılan: asya81 - 19 Ekim , 2011, 12:17:33
hosgeldin canim iyiyiz hamdolsun kuzum uyuyo  :nazar: birazdan emikli memik yapicaz  :ehi: sonrada bici bici  :binkybaby:
hiicc meraklanma canim biliyosun bende 3 tur sarilmisti kordon bebegime ama dogum zamani hic bisicik kalmamisti hatta ayik sezeryan oldugumdan doktorum ameliyat sirasinda soyledi kordon mordonda dolanmis degil diye kurtulmus kuzucum hepsinden

doktor kontrollerini neyle yapiyo doplerle bakiyo dimi kordona  :icon_scratch:
YERİM MİS KIZINI :opucuk: :opucuk:  :love7: :love7: PAMUK OLUR ŞİMDİ O :love9: :love9: BENDE SIKMIYORUM KENDİMİCANIM ALLAHA EMANETİZ HAMİLE KALMAK BAŞLI BAŞINA HER ŞEKİLDE RİSK ZATEN HAYIRLISI OLSUN HAKKIMIZDA.MAŞALLAH SENİN KIS HEPSİNDEN SIYRILMIŞ BİSİMKİDE KURTULUR İNŞALLAH RENKLİDOPPERLE BAKIO .SUYUNADA DİKKAT EDİO BUGUN GİTTİK PAZARTESİ YİNE GİTCES

tulayysl

slm kızlar. kızımı uyutup ben de geldiim

aydinays

Slmm kızlar bugünde bizim son iş günümüz. Yarın kontorlümüz var. Cuma günü 37. haftamız bitecek  :k06: :k06: :k06: Son 23 günümüz kaldı. Sezenim tülay hoş geldiniz. maşallah kızlarınızı büyütüyorsunuz bizde çıkmaları için gün sayıyoruz hala :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.