2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 14 Ekim , 2011, 17:19:52
Alıntı yapılan: aydinays - 14 Ekim , 2011, 17:12:03
Alıntı yapılan: karapnr - 14 Ekim , 2011, 17:05:09
Alıntı yapılan: aydinays - 14 Ekim , 2011, 16:59:39
Alıntı yapılan: karapnr - 14 Ekim , 2011, 16:53:29
merhabalar bayanlarrr  :-* :-*

bizim de kontrolümüz yarın  :icon_pale:

Alıntı yapılan: asya81 - 14 Ekim , 2011, 16:08:13
kızlar demin hastaneden geldik nstmiz iiy çoktı fakat kızım 1haftada 50grcım almış :cildir: :cildir: kordonuda boynuna dolanmış inşallah sorun çıkmas  :amin:

kurtulur inşallah canım , bir de kilo alımı bazen yavaşlayabiliyor , pekmez ye bebişin kilo alsın diye ben yiyorum farkediyor kilo alımı  :icon_thumright:

Efet ya ben kan ilacıma hiç dikkat etmiyorum sanırım o fark etti. Bende kan ilacıma dikkat edicem pekmez yiyeceğim bende. :amin: :amin: :amin:

ben bir ara hergün uyanınca birkaç kaşık pekmez yiyodum aksatmadan 2 haftada 450-500 gram almıştı  :nazar: ama şu aralar gene dikkat etmiyorum yediğime içtiğime  :BangHead: kesin yine çok kilo almamış olucak  :'( 3 kilo alsa bari , yarın öğrenicez bakalım ..

canım en son kaç gramdı ki ???

2 hafta önce işte 36+0 iken 2600 dü canım

Canım normal benimkide 36+0 bugün 2700 dü. Doktorum normal dedi. Ortalaması böyleymiş.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

benim bebişim 1 hafta gerideydi yeni toparladı işte canım  :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 14 Ekim , 2011, 17:29:05
benim bebişim 1 hafta gerideydi yeni toparladı işte canım  :nazar:

Canım son haftalarda bebekler çok kilo alıyormuş. :nazar: :nazar: Bak hiç belli olmuyor aldıkları kilo. 32+0 haftada 2100 gramdı benimki. 34+0 da haftada 2500 gramdı. 36+0 da 2700 gram olmuş. :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

özgemm

karapnr

saol canım sen nasılsın bebiş nasıl  :opucuk:

aydinays

hoş geldin özgem nasılsın???

özgemm

aydinays

Çok şükür canım şafak sayıyoruz bitmiyor  :k06: :k06: :k06:

özgemm

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Ekim , 2011, 18:00:27
Çok şükür canım şafak sayıyoruz bitmiyor  :k06: :k06: :k06:
ooo daha  dur bakalım :ehi: :ehi: :ehi:

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Ekim , 2011, 16:42:29
Alıntı yapılan: asya81 - 14 Ekim , 2011, 16:30:11
Alıntı yapılan: aydinays - 14 Ekim , 2011, 16:19:19
kızlar demin hastaneden geldik nstmiz iiy çoktı fakat kızım 1haftada 50grcım almış :cildir: :cildir: kordonuda boynuna dolanmış inşallah sorun çıkmas  :amin:

Hoş gelmişsiniz canım benim oğlumda 2 haftada 200 gram almış. :binkybaby: :cildir: :cildir: Kardonu kaç kez dolanmış canım. Ne dedi doğum şekli için???
canım bir kes dolamış 38.haftaya kadar durursa eğer sunni sancıyla normal doğum denicem dedi eğer bbek sıkıntıya girerse sezeryan yaparıs dedi :cildir: :cildir:

Birkez dolanmışken normal doğum mu yaptıracak. Canım benim hayırlı doğumların olsun inşallah. Seninde çok az kaldı :nazar: :nazar:
canım acil çıktm cvp veremedim özür.evet kordon varkende normal doğumn olurmuş ama bebek sıkıntıya girerse sezeryana alıcakmış.eğer okadar çekip sezeryan olursam üzülürüm.o yüsden başta aslında neyse öyle yapılsa son aylar çok zormuş inan yürüyemiorum bile sünnetliler gibiyim

asya81

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Ekim , 2011, 16:44:41

canım inş bişey olmaz içini ferah tut

ayşecim senin için ne dedi doktor kontrolunuz vardı sizinde
saol canım yapcak bişeyim yok alaha emanet bebeğim allah hepimisin bebeğine sağlık versin :amin:

Dilara Ebrar

kızlaaaaar ben doğuramıyorum yaaaa.40.haftadayıs ama haala bebişimin  kafası kanala girmedi.ben napsam yaaaa. :dontknow: :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

aydinays

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 15 Ekim , 2011, 21:16:56
kızlaaaaar ben doğuramıyorum yaaaa.40.haftadayıs ama haala bebişimin  kafası kanala girmedi.ben napsam yaaaa. :dontknow: :dontknow:

Canım bende seni merak ediyordum. Doktorun ne dedi canım??? Gününü bekletiyor büyük ihtimalle.

SABIRTAŞI

BENDE SALI GÜNÜ DOKTORA GİDECEĞİM DUR BAKALIM BENİM BEBİŞ KAÇ KG ALMIŞ...EN SON BİR AY ÖNCE 1950 GRAMDI.....HERKES MORALİMİ ÇOK BOZUYOR SORUYORLAR KAÇINCI AYINDASIN DİYE BENDE 9. AYIN İÇİNDEYİZ DİYORUM KARNIN HİÇ BÜYÜYMEMİŞ 7 AYLIK GİBİ DİYORLAR....HAYIRLISI BAKALIM.....

asya81

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 16 Ekim , 2011, 12:00:49
BENDE SALI GÜNÜ DOKTORA GİDECEĞİM DUR BAKALIM BENİM BEBİŞ KAÇ KG ALMIŞ...EN SON BİR AY ÖNCE 1950 GRAMDI.....HERKES MORALİMİ ÇOK BOZUYOR SORUYORLAR KAÇINCI AYINDASIN DİYE BENDE 9. AYIN İÇİNDEYİZ DİYORUM KARNIN HİÇ BÜYÜYMEMİŞ 7 AYLIK GİBİ DİYORLAR....HAYIRLISI BAKALIM.....
aman boşver milleti banada öyle diyorlar karnın küçük die napalım yani