oglumun tahlil sonucunu ogrendim.. 3.sayfada :|

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 30 Aralık , 2010, 22:03:31

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

30 Aralık , 2010, 22:03:31 Son düzenlenme: 07 Nisan , 2011, 03:55:11 ✿sweet_sweet✿
oglum 9.ayina girecek yakindaa.. yaa bu zamana kadar istah sorunumuz yoktuu..ancak 1 haftadirr fazla birsey yediremiyorum agzini kitliyorr.. acaba dismi cikarticak bilemiyorumm.. yani neden boyle oldu.. o yesin diye yapmadigim maskaralik kalmadi ::) :'( :'( :'( donem donem boyle seyler oluyor sanirim.. yogurdu cokk severdi yavrucum, onuda zor yediriyorum artikk..  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: basima agrilar giriyorr, mahvoldum kac gundur :sad1: :sad1: :sad1:

yani huyumu dedigisiyor bilmiyorumm.. hic boyle yapmazdi oglumm :'( :'( :'(

dusun dusun, ne versem acaba, neyi neyle karistirsamda yedirebilsem :'( :'( ::) ::) ::) ::) ::)

off offffff :-[ :-[ :-[ :-[

) SaMiRa (

al bendende o kadarr canımm
ama allahtan ameliyattan sonra düzeldş çok şükür :nazar: şimdi yiyiyor
senin gibi kırk takla atıyodum kaşık görmek istemiyodu bende çok zorlamıyordum acıkınca yiyiyodu az da olsa
büyüme atağı geçiriyor olabilir(mi)
dişte olabilir ama bizimde dişimiz yok bende hep ona yormuştum da değilmiş :)

✿sweet_sweet✿

ahh sahracimm canimm, inanki bende distendir diyorumm.. bizimde piyasada birsey yokk :D gec cikan saglam dis olur derler, ama birazda belirti verirmis iste istahsizlik vs gibi.. korkuyorum hasta falan olmasin diyee :y25: :y25: :y25: :y25:

sen neler yediriyorsun ogunlerinde, meyva puresi ve brokoli yani aklima gelmiyor aslinda.. neleri yiyorr oglusun daha cokk severekk.. bende denerim belki sever :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

Demet_dk

DUYGUCM BÜYÜK İHTİMALLE DİŞTENDİR
FAZLA ZORLAMA EN SEVDİĞİ ŞEYLERİ VER
UMARIM KOLAY ATLATIRSINIZ
ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM :amin:

SiRiNe

Duygucum distendir

eger istemiyorsa baska zaman tekrar dene emziriyorsan emmek istiyorsa emzir

insaallah kisa zamanda atlatirsiniz

ırmak184

diştendir canım..bizdede diş çıkaracagı zaman hiç iştahı olmuyor zorla yediriyorum  :honk:

) SaMiRa (

AککORTįє

evt duygucum arkadaşlarında dediği gibi yüksek olasılıkla diştir

sevdiği şeyleri vermeye çalış

yada yemediği şeyleri başka bir şeyle karıştır farklı tatlar yarat belkihoşuna gider

ama dönemsel merak etme bi kaç güne eski haline döner  :amin:

✿sweet_sweet✿

sagolun arkadaslar :opucuk:

insallah dediginiz gibi distir, gece burada saat 3 oldu uyutamiyoruz oglumu.. gunlerdir sabah 4te yatiriyorum huzursuz ::) :'( :'( :'( :'( :'( :'( yemek desen acmi tokmu belirsiz :sad1: :sad1:

boyle seyleri hic yoktu okumadigim sey kalmadi.. sonucu hep dise dayaniyor...

Allahim diyorum ya sabir, selamett..  ::) ::) bu gunlerde gecicek umarim ::) ::) ::) :-\ :-\ :-\ :-\

✿sweet_sweet✿

dediginiz gibi birde degisik tatlar denettireyimm yarin olsunda.. sagolun optum hepinizi..

mutlu bir gun gecirmeniz dilegiyle :opucuk: :flowers:

@ssemra@

Canım ya diş çıkarıyordur, yada Allah korusun hasta olacaktır. Endişelenme, dönem dönem oluyor, bi süre sonra normale dönecektir. Ben yeme içme konusunda çok sıkıntı çekenlerdenim, çok ağladığım olmuştur neden yemiyor diye.. Bir dönem bişeyi çok severek yerse bi dönem ağzına bile sürmüyor.. Büyüdükçe damak tadı gelişiyor, bi de biz yerken merak edip yemeye başlıyolar.

DER!N

İştahsızlığı muhtemelen diştendir Duygucum.
Keyfi yerindeyse zannetmiyorum hasta olacak olsun, inş. olmaz ama olacak olsa bile biliyorsun ara sıra hastalanmaları da gerekiyor kendini harap etme.
Büyüme atağı geçiriyor olabilir o dönemlerden sonra alışkanlıkları değişiyor.
Allah c.c. kolaylık versin umarım kısa sürer ve geçici olur.  :amin:

betüs26

bizimde oldu bir dönem diş dedim hala yok 9. aydayız diş falan yok şimdi düzeldi müzikli oyuncaklarla falan oynaya oynaya düzeldi şimdi ben tüm sebzeleri karışrırıp robattan geçiriyorum mecburen yutamıyo yaa sinir oldum artık öğürüyoo alışsın diye veriyorum ama yok borokoli pırasa ıspanak yer elması ne bulursan evde ne varsa biraz pirinç bulgur mercimekte olur yeşil kırmızı hepsinden azar azar çok atınca lapa oluyo3 4 tane at haepsinden zeytin yağ suyunu koyup düdüklüde pişir sonra robottan geçir yiyebiliyoda çatalla ez

betüs26

bide ben kaşıkmamasıda kullanıyorum aptamilin onun içine kuru dut aldım yine robotta iyice  ufaladım mamalarına atıyorum yoğurduna oda yararlıymuş bağışıklık sistemine sonra kuru kayısı güneşte kurutulmuş olanından  incir bunlarıda sıcak suda hoşaf yapar gibi haşla yumuşasın iyice incirin içini mamalara yine kayısıyıda ezip aldığım dut kurularunıda bütün atıp kaynatık yaa suyuda içiriyorum kahvaltıda
   bide fındık badem dönüşümlü atıyorum yaa çok karışık  ı anlattım

✿sweet_sweet✿

moralim cokk bozuk sabah oglum yuzustu dustu, koltuktan digerine gecis yapiyordu, ayaginin altina logo oyuncaklar varya yerdeydi, onlardan gelince pat dustu.. ve ust dudaginin ici kanamaya basladi.. :sad1:  sanirim ust dudagini, alt disleri kesti :crybaby2: :crybaby2: doktoru aramadim bilmiyorum gecer sanirim, acaba tuzlu su felan mi koysam oda yakar aglar daha cok ??? ???

yikadim felan ama dudaklari sisti su anda :sad1: :sad1: :sad1:

dunde kendisini arkaya dogru atinda yere kafasinin arkasini vurdu.. perisan oldum iki gundur ya :y25: :y25: :y25: