29 Nisan , 2024, 01:46:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Neden düşük yaptığımı öğrendim kızlar.....

Başlatan aybenim, 30 Aralık , 2010, 14:47:47

« önceki - sonraki »

Aytii

Çok geçmiş olsun üzüldüm  :-\

nekadarlıktı peki bebeğin

KasrıCinan

canım gecmiş olsun bende 2 hafta sonra öğreneceğim düşük sebebini.insallah bi daha yasamayız.benimki 8+4 tü.3 ay beklemedeyim

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aybenim

Alıntı yapılan: Aytii - 31 Aralık , 2010, 08:43:00
Çok geçmiş olsun üzüldüm  :-\

nekadarlıktı peki bebeğin
3,5 - 4 haftalıktı canım kendiliğinden düşüverdi. tabi o zaman bana göre hiçbi sebep yoktu ama şimdi öğrendim sebebini işte.

aybenim

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 31 Aralık , 2010, 20:27:34
canım gecmiş olsun bende 2 hafta sonra öğreneceğim düşük sebebini.insallah bi daha yasamayız.benimki 8+4 tü.3 ay beklemedeyim
sağol canım benim. inşallah sonraki gebeliklerini etkileyecek bişey çıkmaz. allah hepimizin kucağını sağlıklı bebişlerle doldurur inşallah.

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: aybenim - 30 Aralık , 2010, 14:47:47
cuma günü içimde parça kalıp kalmadığını öğrenmek için kontrole gittim sonuçta bebeğim kendiliğinden düştü kürtaj olmadım. çok şükürki parça kalmamış tamamen temizlenmiş. doktor sonucu 5 gün sonra çıkacak bi kan tahlili istemişti sebebini sorduğumda neden düşük yaptığını araştıralım dedi. anti rubella igG diye bi tahlil. neyse dün sonucunu aldım. ve hamileliğimde kızamıkçık geçirdiğim için bebeğim düşmüş. zaten sadece 1 kez geçiriliyormuş ve vücudum artık bağışıklık kazanmış. ve bi dahaki hamileliğimde sorun olmuycakmış çok şükür.
   Bebek düşünen arkadaşlara tavsiyem daha hamile kalmadan gidip bu tahlili yaptırın. benim yüreğim yandı başka annelerin yüreği yanmasın.eğer daha küçükken bu kızamıkçığı geçirdiyseniz sonuç pozitif çıkıyor.doktorlarınızla konuşup bu tahlili yaptırın lütfen.
AYBENİM ÖNCELİKLE TEKRAR ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. :flowers: RABBİM BİR DAHA YAŞATMASIN AYNI ŞEYLERİ.  :amin:
BU ARADA ADIN AYBENMİ  :)

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

fıstık

cuma günü içimde parça kalıp kalmadığını öğrenmek için kontrole gittim sonuçta bebeğim kendiliğinden düştü kürtaj olmadım. çok şükürki parça kalmamış tamamen temizlenmiş. doktor sonucu 5 gün sonra çıkacak bi kan tahlili istemişti sebebini sorduğumda neden düşük yaptığını araştıralım dedi. anti rubella igG diye bi tahlil. neyse dün sonucunu aldım. ve hamileliğimde kızamıkçık geçirdiğim için bebeğim düşmüş. zaten sadece 1 kez geçiriliyormuş ve vücudum artık bağışıklık kazanmış. ve bi dahaki hamileliğimde sorun olmuycakmış çok şükür.
   Bebek düşünen arkadaşlara tavsiyem daha hamile kalmadan gidip bu tahlili yaptırın. benim yüreğim yandı başka annelerin yüreği yanmasın.eğer daha küçükken bu kızamıkçığı geçirdiyseniz sonuç pozitif çıkıyor.doktorlarınızla konuşup bu tahlili yaptırın lütfen.

CANIM ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN

GEÇEN SENE SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN BU AŞI ÜCRETSİZ OLARAK UYGULANDI SAĞLIK OCAKLARINDA

SEN NEDEN YAPTIRMADIN HABERİN Mİ YOKTU

aybenim

Alıntı yapılan: ◕‿◕ S@rIkız ◕‿◕ - 02 Ocak , 2011, 18:43:52
AYBENİM ÖNCELİKLE TEKRAR ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. :flowers: RABBİM BİR DAHA YAŞATMASIN AYNI ŞEYLERİ.  :amin:
BU ARADA ADIN AYBENMİ  :)

çok sağol canım adım ayben değil elbette. sadece takma adım.

aybenim

Alıntı yapılan: fıstık - 02 Ocak , 2011, 18:50:37
CANIM ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN

GEÇEN SENE SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN BU AŞI ÜCRETSİZ OLARAK UYGULANDI SAĞLIK OCAKLARINDA

SEN NEDEN YAPTIRMADIN HABERİN Mİ YOKTU
hayır canım hiç haberim olmadı olsa yaptırmazmıyım hele ki ben yani herşey için bu kadar titizleniyorum....

dirtymoom

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM İNŞALLAH GUZEL HABERLER ALIRIZ SENDEN :amin:
S&D

aybenim

Alıntı yapılan: dirtymoom - 11 Ocak , 2011, 14:54:41
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM İNŞALLAH GUZEL HABERLER ALIRIZ SENDEN :amin:
sağol canım ocakta hamile kalırım inşallah....