28 Mart , 2024, 14:51:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ankara'daki Hastaneler Hakkında Bilgisi Olanlar ?

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 30 Aralık , 2010, 14:47:15

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

30 Aralık , 2010, 14:47:15 Son düzenlenme: 05 Temmuz , 2011, 18:23:02 g10ca
Arkadaşlr bu hastanede doğum yapan var mı?varsa memnun kaldınız mı . düşüncelerinizi yazarsanız çok sevinirim
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

elif cemre

Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

DİLVİN

Alıntı yapılan: elif cemre - 30 Aralık , 2010, 18:01:58
ankara sincandakinimi soruyorsun arkadasimmm?

bi tanış yapmıştı o memnun ama neden lokman hekım ?????
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

evet kızlar sincandakini soruyorum .hastane olarak oraya gıdıyorum ve doktorumdanda oldukça memnunum ama doğum orda yapan bir tanıdığım yok oyuzden danışmak ve bılgı almak ıstedım

Mine'l Aşk

Canım memnuniyet genel itibariyle aynıdır ama konu doğum sağlık söz konusu olduğunda herkese göre farklılık gösterir...

Benim arkadaşım orda çalıştığı için orda yapmış doğmunu memnunda kalmış...

Sen doktorundan memnunsan endişelenme bence önemli olan o...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

haklısın canım.bende orada yapmayı düşünüyorun nasipse.inşallah hersey yolunda gider :amin:

almra

slm hanımlar öncelikle dk kimdi, hastaneden ve dk memnun kaldınız mı ben şimdilik hastaneden de doktorumdan da memnunum bu arada benim dk Halime hanım ama zaman azaldıkça doğum korkutuyor epiduralli normal doğumu düşünüyorum anestezicileri hakkında bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

FeHi

Allaha lafım çetin gelmesin ama epidural doğum beni daha çok korkutuo zaten hiç güvenim kalmadı doktorlara bide anestezici işinin uzmanı çooook çookk deneyimli olması lasım yoksa töbe Allahıma felç riski beni çok ürkütüo  :(

kimse yokmu arkadaslar bu hastaneye giden yada burada doğum yapmış olan :dontknow:

ilkcemre

benim kuzenimin eşi orda  doğum yaptı. gayet memnudu, doğumdan sonra 1 yıl bebekle de ilgileniyolar her şeyini takip ediyolar düzenli olarak... ama herkesin iyi güzel anlaşıyı değişiktir. doğum için o iyi diye bahsetti ve sanıyorum sincanda en iyi orası doğum için... başka bi yer düşünmüyorsan semt olarak lokman hekim güzel kuzenimin eşinin görüşünü söylüyorum....

Teşekkürler canım cevabın için arkadaslar sincandaki lokman hekime giden varmı acaba hamilelik sürecinde?ben bu forumda kimseyi bulamadımda :dontknow:

Wunsch

Merhaba canım,

Benim bir akrabam dediğin hastanede 2 kez doğum yaptı.
Çok memnunum diyor. Bir daha doğum yapsam gene buraya gelirim diyor.
Çok iyi ilgilenmişler. Doktor da hemşireler de çok iyi davranmışlar. Odaları tek kişilikmiş.
Sen de doktorundan memnunsan zaten inşallah her şey yolunda gider.
Allah bebeğini hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.   :amin:

aminn arkadaşım çok sağol :amin:doktorumdan memnunum çok şükür inşallah hersey yolunda gider Rabbim hayırlı ve kolay bir doğum nasip eder

Wunsch