Varikosel Reflü Ameliyatı / Sonuçlar Kötü Çıktı

Başlatan umut vardır, 28 Aralık , 2010, 23:28:45

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: umut vardır - 03 Mayıs , 2011, 12:19:54
eşimin ameliyatından 3 buçuk ay geçti.dün test yapıldı.sadece sayıda etkili oldu.28 milyondu,38 milyona çıkmış.hareketlilik yine sıfır.hiç yok canlı sperm yani işe yaramamış.biraz daha beklememiz gerek dedi doktor.hastanede zor tuttum kendimi aglamamak için.ne yapcaz ne olcak bilmiyorum.eşim çok üzüldü.çocukları o kadar çok seviyor ki bu ona agır geliyor.bende belli etmiyorum ona ama bende çok üzülüyorum.allahım bizlere yardım et.dualarımızı kabul et.

bak tatlım aynı yollardan bisde geçtik.seni çok ii anlıyorum.eşimin doktoru %5 gebelik ihtimali verdi.dölleme yeteneği hareket canlılık sayı herşey çok kötüydü.ama ameliyat oldu.ameliyattan 12 gün sonra hamile kaldım. :) :) :) :) yani ameliyatın etkisi başlamadan ben hamile kaldım.ama çok dua ettim.sende sakın duanı ihmal etme.bizim ameliyat 2.bebekler için olmuş oldu.allah yardımcın olsun tatlım.ama sakın üzüldüğünün eşine belli etme.onlar dayha kötü oluyor.keçiboynuzu kürü,pekmezi ne bulursan yedir içir.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

umut vardır

haklısınız eşimin yanında üzülemiyorm.zaten eşim testti eline aldıgında kendi hayatına bak benden fayda yok.gidebilirsn dedi.çocuksz kalma diyor.ama  ona asla seni bırakmam başının belasıyım diyorum.çocuk olsada olmasada yanındayım allah bizi ayırmadıgı sürece diyorum.eşimi çok seviyorum.hergün dua ediyorum.her an aklıma geldikçe hep dua ediyorum.

Dilara Ebrar

aaay canım yaaa .hiç mi hareketli sperm yok şimdi  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

umut vardır

testte %sıfır.başka bi yere daha gidecez.bu ayın sonunda.tekrardan test yaptırcaz.hareketli sperm yok.ameliyat sayıyı yükseltmiş 28 di 38 milyona çıkmş.

°o.O євяυ O.o°

canım benm üzülmee meleğinz siz bi gün tutunacaktr  :opucuk:

emin ol yetrki buna inan ve yürekten iste :amin:

bide cnm bu ameliyat nasıl oluyo ağır bi ameliyat mı

bizim bi tanıdk da bu sorunu yaşıo da söyleyeyimm

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

umut vardır

inş. ağır bir ameliyat degil.15 dakikalık bi ameliyat.3 4 saat hastane kalıyorsun yürüyerek çıktı eşim araba bile kullandı.bir haftada yatttı.ama bizimki pek yatmadı.bir ay ağır bişeyler kaldırmadı.özel bi hastanede oldu.

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: umut vardır - 03 Mayıs , 2011, 13:21:44
inş. ağır bir ameliyat degil.15 dakikalık bi ameliyat.3 4 saat hastane kalıyorsun yürüyerek çıktı eşim araba bile kullandı.bir haftada yatttı.ama bizimki pek yatmadı.bir ay ağır bişeyler kaldırmadı.özel bi hastanede oldu.
canım geçmiş olsun..benim eşimdede sayı azlığından  varikosel vardı 2 ay önce ameliyat oldu..haziranın sonunda tahlil yaptırcak sonuçlar kötü çıkcak diye içim gidiyor..siz nerde oturuyorsunuz?

__nil__

bizimde varikoselden sonra değerlerinde hiç değişme olmamıştı doktor %80 düzelir dediler ama bie o % 20lik kısım denk geldi sanırım..göçmen54 umarım sizin değerler güzel çıkar  :amin: :amin:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: umut vardır - 03 Mayıs , 2011, 13:21:44

bizimki dehasateneden çıkışta arabayı kendi kullandı.2 gün sonrada işe gitti.hiç yatmadı sayılır.allahım herkese şifalar versin.işallah ii olur sonuçlar.

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Mayıs , 2011, 15:09:00
bizimde varikoselden sonra değerlerinde hiç değişme olmamıştı doktor %80 düzelir dediler ama bie o % 20lik kısım denk geldi sanırım..göçmen54 umarım sizin değerler güzel çıkar  :amin: :amin:

nillllllllll noldu tatlım tedavi başka uygulandımı  :dontknow: :dontknow:

__nil__

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 03 Mayıs , 2011, 15:11:30

canım işte varikoselde sonuçlar kötü çıkınca zaten aşılama yaptrmıştık ya şimdide tüp bebek için gidicez yarın bi tüp bebek merkezine...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Mayıs , 2011, 15:26:45
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 03 Mayıs , 2011, 15:11:30

canım işte varikoselde sonuçlar kötü çıkınca zaten aşılama yaptrmıştık ya şimdide tüp bebek için gidicez yarın bi tüp bebek merkezine...

allah yardımcın olsun canım yaaaa.allahım gönlünüse göre versin işallah

ツgöçmen_54 ツ

inşallah nil inşallah düzelmiştir.yoksa eşim resmen yıkılır.zaten hala kabullenebilmiş deyil bu sorunu kendinde çok büyük kusur görüyor :-\

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 03 Mayıs , 2011, 15:32:40
inşallah nil inşallah düzelmiştir.yoksa eşim resmen yıkılır.zaten hala kabullenebilmiş deyil bu sorunu kendinde çok büyük kusur görüyor :-\

evet erkekler çok büyütüyor .canım yaaaaaaa :y25: :y25:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 03 Mayıs , 2011, 15:35:03
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 03 Mayıs , 2011, 15:32:40

evet erkekler çok büyütüyor .canım yaaaaaaa :y25: :y25:
evet canım aynen öyle.yaşım 22 olmasına rağmen bu sorunları öğreneli sanki yaşlandım  :k06: