11 Mayıs , 2024, 15:29:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuğu Olamayan Biriyle Evlenir miydiniz?

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Aralık , 2010, 11:21:29

« önceki - sonraki »

KONYALI

Alıntı yapılan: fıstık - 30 Aralık , 2010, 03:35:19
10 tane çocuğunda olsa eninde sonunda yine eşinle kalıyorsun tabiki evlenirdim

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

simass

bunu bide tersten okumak gerek ozaman cevabınız yine hayır olurmuydu..sizin çocuğunuz olmasa ve sevdiiniz insan sırf bu yüzden sizden vazgeçse ne hissederdiniz...Ben gerçek sevginin çok zor yakalandığına inanıyorum o yüzden Rabbim kimseye yaşatmasın ama evlenirdim diye düşünüyorum..bi de belki evlendikten sonra benim de olmayabilir yani bu işler Allahın yazgısı...

мiŁenα.

Alıntı yapılan: simass - 31 Aralık , 2010, 22:32:38
bunu bide tersten okumak gerek ozaman cevabınız yine hayır olurmuydu..sizin çocuğunuz olmasa ve sevdiiniz insan sırf bu yüzden sizden vazgeçse ne hissederdiniz...Ben gerçek sevginin çok zor yakalandığına inanıyorum o yüzden Rabbim kimseye yaşatmasın ama evlenirdim diye düşünüyorum..bi de belki evlendikten sonra benim de olmayabilir yani bu işler Allahın yazgısı...
:icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

Alıntı yapılan: simass - 31 Aralık , 2010, 22:32:38
:icon_thumright: :'(
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Mavikelebek

sevgim için bende evlenirdim hiç tereddüt etmeden :love9:

Lă_Tăhzen!

Aytii

evlenmezdim demem diyemem

benim belki bugün çocuğum oluyor

ya yarın? yarının garantisi varmı?

diyelimki ben o kişiyi red ettim. senin çocuğun olmuyor oyüzden seninle evlenemem dedim

Allah hesabını sormazmı bana? sonuçta Allahtan gelen birşey bu. o kişinin ne suçu var?

başkasıyla evlendim. benimde çocuğum olmuyor. ne olacak ozaman?

bence birşeyin kararını verirken iyi düşünüp kendimizi karşı taraftakinin yerine koymak lazım.

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Şubat , 2012, 08:33:55
evlenmezdim demem diyemem

benim belki bugün çocuğum oluyor

ya yarın? yarının garantisi varmı?

diyelimki ben o kişiyi red ettim. senin çocuğun olmuyor oyüzden seninle evlenemem dedim

Allah hesabını sormazmı bana? sonuçta Allahtan gelen birşey bu. o kişinin ne suçu var?

başkasıyla evlendim. benimde çocuğum olmuyor. ne olacak ozaman?

bence birşeyin kararını verirken iyi düşünüp kendimizi karşı taraftakinin yerine koymak lazım.

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

mutluluk

EĞER BENİM ÇOCUĞUMUN OLMUYACAĞINI BİLSEM KİMSEYLE EVLENMEZDİM AMA KARŞI TARAFIN OLMASA BENİM İÇİN SORUN OLMAZDI EVLENİRDİM.RABBİM BÖYLE UYGUN GÖRMÜŞ DERDİM.

GÜL GÜZELİ

Tıbbın koyduğu tanı Rabbin takdiriyle erir gider..Eğer seviyorsam bırakmazdım asla.Çünkü Yüce Yaradan için imkansız hiçbirşey yok elhamdülillah..Tek bir "KÜN"  emri yeter..

Aytii

Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 27 Şubat , 2012, 10:33:09
Tıbbın koyduğu tanı Rabbin takdiriyle erir gider..Eğer seviyorsam bırakmazdım asla.Çünkü Yüce Yaradan için imkansız hiçbirşey yok elhamdülillah..Tek bir "KÜN"  emri yeter..

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

TABİKİ EVLENİRDİM ALLAH İNANCI OLAN BİRİNİN BU SORUYU DÜŞÜNMESİ BİLE ÇOK SAÇMA BEBEK OLUNCA ALLAHIN TAKDİRİ OLMAYINCA KULUN MU???EĞER SEVİYOSAM SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ...
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

aydinays

Evlat sevgisini tattım çok şükür rabbime nasip etti. Eğer böyle bir şeyi yaşayamayacak olsam evlenirmiydim diye soruyorum efet evlenirdim. Evlat sevgisi bir yana, ama unutmayalım ki evlatlarımızda bize emanet. Allahım isteyen herkese nasip etsin ama evlenirken bizde çocuğumuz olup olmayacağını bilmeden evlendik böyl ebir sorunumuz olsaydı eşimin beni bu nedenle istemese üzülürdüm. Annesiz babasız sevgiye ihtiyaç o kadar çok çocuk varki onlarada ebeyn olabilirdim. Tabiki insanın kendi evladı gibi olmaz ama rabbimin vermediğini kuldan bilmezdim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

Allah evladımın acısını göstermesin ama eşimin yeri bambaşka. değil evladımız yiyecek ekmeğimiz bile olmasaydı eşim yanımda oldukça her şeye katlanırdım

tuana16

tabiki evlenirdim hiç tereddüt etmeden ama benim olmayacağını bilsem evlenmezdim karşımdaki insanı çocuk sevgisinden mahrum etmemek için  :-\
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'