29 Nisan , 2024, 13:57:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Adını Feriha Koydum

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 27 Aralık , 2010, 22:22:34

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ee nolcak şimdi kızı gördüler çalışırken
napcaklar acaba
hmm ferihanın komşusu olan kadında geliyo kocasıyla oraya bi yaalan atar feoş kurtulur :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

aman Allahim ne bicim bi yerde bitti  :cildir: :cildir:
ne olacak bir dahaki bolum acaba  ;D artik feriha nasil biri oldugunu soylesin ya, ayrica su ferihanin patronuda ne kadar kil bi herif yaa :violent1: :violent1:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bence iyi oldu
kız zenginim diye kasıp duruyo kendini
sırf onun yüzünden orda çalışıyo zaten

derbeder

dogru diyorsun, ya gitti 1000 tl verdi o saçma ayakkabilara  :cildir:
bir an once acikliga kavussa daha fazla rezil etmez kendini. birde yalan yalani doguruyor gercekten.

Emine

Emir komşusunu Ferihanın annesi sanıyor ya bence annesiyle babasının evlilik yıldönümü Ferihayı da garson olup onlara hizmet ederek süpriz yapacağını düşünecekler. Yani komşusunun gelmesiyle bir şekilde kurtulacak ama bakalım. Hep en heyecanlı yerde bitiyor zaten zengin olmadığı anlaşılsa dizi biter  ;D

derbeder

emine aynisini esimde dedi yaa, ama bunun nasil bir kurtulusu olabilirki bilemiyorum..merakla bir sonraki bolumu bekliyorum  :k06:

βαlκιz

Alıntı yapılan: Emine - 27 Şubat , 2011, 12:02:56
Emir komşusunu Ferihanın annesi sanıyor ya bence annesiyle babasının evlilik yıldönümü Ferihayı da garson olup onlara hizmet ederek süpriz yapacağını düşünecekler. Yani komşusunun gelmesiyle bir şekilde kurtulacak ama bakalım. Hep en heyecanlı yerde bitiyor zaten zengin olmadığı anlaşılsa dizi biter  ;D
evet evet öyle olur kesin
:laughing7:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hande uyuzu fragmanlarda dolduruyodu emiri seni kandırdı yalan söyledi diye şu kıza uyuz oluyorum
feriyle emirin aşkına bitiyorum ya emir çççççokk tatlı 8) 8)

βαlκιz

ferihanın annesi nolcak acaba ayy hırsızlıktan suçluyolar yazık yaaa

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ayyy o kadının konuşması beni öldürüyo bazen onun gibi konuşuyorum eşim ölüyo gülmekten :k06:

βαlκιz

derbeder

ya o kadarin öyle olmasa zor idare eder kocasini colugunu cocugunu birde fesat komsularini  ;D

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ama güzel konuşamıyo yapmacıkkkkk

βαlκιz

Uploaded with ImageShack.us

bukadarda tatlı olunmaz yaaahuu 8)

___kıymık___

ya kız iki dizi fılmi cektı ıkısındede yakışıklılarla... bu ne şans :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...