Adını Feriha Koydum

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 27 Aralık , 2010, 22:22:34

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 28 Mayıs , 2011, 15:00:14
Alıntı yapılan: asya81 - 28 Mayıs , 2011, 14:57:32
ferihada tam kedi yakalanamıyor  :toothy10: :toothy10: artık sıktı yahu sölesin yada yakalansın artık :toothy10:

hakkat yani sıktı .. heyecanı kalmadı artık  ???
evet nasıl olsa yine sıyrılır diyoruz çünkü  :toothy10: :toothy10: yahu ticari aracı olan nişanlısını bile şöför sandılar ya yok artık :toothy10: :toothy10:

banu_fth

Alıntı yapılan: asya81 - 28 Mayıs , 2011, 15:02:00
Alıntı yapılan: eylül_üm - 28 Mayıs , 2011, 15:00:14
Alıntı yapılan: asya81 - 28 Mayıs , 2011, 14:57:32
ferihada tam kedi yakalanamıyor  :toothy10: :toothy10: artık sıktı yahu sölesin yada yakalansın artık :toothy10:

hakkat yani sıktı .. heyecanı kalmadı artık  ???
evet nasıl olsa yine sıyrılır diyoruz çünkü  :toothy10: :toothy10: yahu ticari aracı olan nişanlısını bile şöför sandılar ya yok artık :toothy10: :toothy10:

yaniiiiiiiiii.. ben de ona şaştım zaten .. doblo ile zengin kızı okula birakıolar ..  :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

izleyemedim yarın tekrarı izlerim inşallah
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

banu_fth

Alıntı yapılan: βαlκιz - 28 Mayıs , 2011, 16:44:25
izleyemedim yarın tekrarı izlerim inşallah

bırakmadı mı bebişler .. izliycktin hani .. bende senden dinlerim diye ümitlendim  :k06:
ben de yarın izliycem  :ehi: :ehi:

Balböceği

Bu dizide bi keman caliyoryaaa  :cildir: :cildir:

acayip sinirimi bozuyorlar  :cildir:

Balböceği

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 29 Mayıs , 2011, 22:31:19
aynen feriha yine 4 ayak üzerine düşüyor
emir le luna park keyifleri vardı bugün
1-2 hafta sonra izlersiniz  ;)
dizinin setinemi denk geldin  :ehi:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 01 Haziran , 2011, 22:18:36
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 29 Mayıs , 2011, 23:55:28
Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 29 Mayıs , 2011, 22:31:19
aynen feriha yine 4 ayak üzerine düşüyor
emir le luna park keyifleri vardı bugün
1-2 hafta sonra izlersiniz  ;)
dizinin setinemi denk geldin  :ehi:
evet cnm hafta sonu gezmeye cıktık kızım lunaparka gitcem diye tuttrdu
eşim götürdü ben bebişle arabadaydım bunlar geri geldi noldu dedim eşime
içerde çekim varmıs almadılar dedi
sonra baktık çıkıyolar feriha yı uzun zannediyodum ben
ne kadar ufacık tefecik bişeymiş  :)

evet ufacik tefecik oldugu icin daha cazibeli biri oynayabilirdi diyor esim gordukce  :ehi: hani feriha ortalama bir kiz olarak guzel, ama emir ona bir beden buyuk gelir  :ehi:

hmmm son bolumde ne olmustuu? evet elinde yomirtalarla birlikte kapiyi acacak ve eminim yumurta bitmis evde, yumurta almaya geldim filan olacaktir  :ehi: :ehi: ulan ferihaaaaa, harbiden gicik olmaya basladim bu kiza..artik soylesin yaa soylesinnnnn  :cildir:
hele birde annesini tanimiyormus gibi yapiyor ya, icim eziliyor oyle sahnelerde, Allahim sen evladinda hayirlisini ver  :amin:

cansu ne kadar sakin bir kiz oldu yaa, boyle sakin durunca yuzune bi nur indi sanki  :ehi:

sanemle arkadasi opustuler  :-ooo :-ooo :-ooo
sanem guzel bir kadin, esiylede yakisiyorlar aslinda...amaaa sanki esi onu ihmal ediyor  :'( sanem gezelim tozalim diyor eside surekli sIkici seyler yapmak istiyor, ya hep otele yemege goturuyor ya da evde belgesel izliyorlar  :ehi: :ehi:
gerci sanemde surekli evde yaptigi pek birsey yok, rahatlik batiyor olmali  :ehi:

suuu memet demiyor mu; ben kim icin ugrasiyorum, annem icin babam icin filan  :ehi: yaw anasiyla babasinin k.ci yirtilcak borcu nasil odeyecez diye dusunmekten...hem suclu hem guclu...

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

off yaaa nolcak acabaaaa
yumurta bitmiş istemeye gelmiş fikri güzel  :ehi: :ehi: :ehi:

yada yumurtalar düşer kırılır feriha onları temizler
anası açar kapıyı

elif35

ne biçim finaldi bee herkes bir yerde kaldı
bence emirin elindeki başka birşey yada en azından bana öyle geliyor  :icon_scratch:
hande'de amma kaşar haa o ne biçim mayokiniydi öylee beee  koray da nasıl saldırdı gözü dönmüş adamın  :k06: :k06:
sanem de istediğini yaptı o güzelim adam bırakılır mı bee  :ehi: :ehi:
halil beni şok etti o mülayim adamın içinden yaratık çıktı valla  :ehi: :ehi:
annesine yazık yaa ne olcak acaba  :crybaby2:

asya81

Alıntı yapılan: elif35 - 25 Haziran , 2011, 11:54:26
ne biçim finaldi bee herkes bir yerde kaldı
bence emirin elindeki başka birşey yada en azından bana öyle geliyor  :icon_scratch:
hande'de amma kaşar haa o ne biçim mayokiniydi öylee beee  koray da nasıl saldırdı gözü dönmüş adamın  :k06: :k06:
sanem de istediğini yaptı o güzelim adam bırakılır mı bee  :ehi: :ehi:
halil beni şok etti o mülayim adamın içinden yaratık çıktı valla  :ehi: :ehi:
annesine yazık yaa ne olcak acaba  :crybaby2:
hakikaten heryerde bi dolap dönüyordu iç içe sokmuşlar tüm vurucu kısımları bir araya getirmek için.hakikaten o nasıl mayokiniydı :igrenc: :igrenc: :igrenc: emirin elindeki bence annesinin yazdığı kanserim mektubu

βαlκιz

oyyyyy halilin içinden valla canavar çıktı heeee
adamın sesiyle dalga geçioruz ama adam polat alemdar gibi herif çıktı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

handeeeeeeeee  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

bide günce mi gülcemi neyse o kızla dalga geçiyolar o kız pazardan giyiniyo ama sizin gibi giyinmiyo hiç olmassa  :igrenc:

emirin annesidemi mektup yazdıki kaçırdım galiba orayı

yaa seviosa aşıksaaa nolursa olsunn bırakmaz zaten ferihayıı görcezz bakalım

Balböceği

Cok sacma bi dizi  :cildir: izlerken bi anlam veremiyorumm  :cildir:

derbeder

handenin uzerindeki sey neydi yaaa  :-ooo hic giymeseydi manyak gadin, bence o haliyle ciplaklar kampina yakisirdi  :ehi: :ehi: :ehi:

oghh bee finalde olsa gercekten emirin artik ogrenmesine cok sevindim. yeter yahu yeter dedirtmisti, lastik gibi sundurduler.

halilde salakmidir nedir kadini niye vurduysa  :ehi:
git emiri vur olmadi ferihayi sonra emiri sonrada kendini vur  :ehi: :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

elif35

annesi fitledi ya halili ferihayı bir adamlagörüyorum anası da biliyor herşeyi o bozdu falan filan diye aklınca ona kinlendi gerüüüü  :caca: