29 Mart , 2024, 01:56:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Balböcegi Eda 'nın Bebeği Doğdu

Başlatan derbeder, 27 Aralık , 2010, 17:56:16

« önceki - sonraki »

masalım

sağol canım benim güzel dileklerin çin edacım çok tatlı oğlun ama ya biraz normal doğumdan korkuyorum ama hayırlısı bakalım bol bol dua ediyorum zatenn canım benim

Balböceği

Alıntı yapılan: masalım - 01 Ocak , 2011, 22:33:58
sağol canım benim güzel dileklerin çin edacım çok tatlı oğlun ama ya biraz normal doğumdan korkuyorum ama hayırlısı bakalım bol bol dua ediyorum zatenn canım benim
Korkma kiz valla dogum degilde sancilar insanin canini
yakiyor zaten o anda korku bile gelmiyor akla bir an once bitsin istiyo insan
Bak dusun benim hic bi belirtim yokken Mecburi olarak normal dogum yaptirdilar
sadece pasam normal dogum pozisyondaydi defalarca elleriyle oglanin kafayi yokladilar
:k06: :k06: simdi ben saciya bakiyorum bide beni elleriyle kontrol etmelerini dusunuyorumda
sancilar daha hafif kaliyor  :y25: :y25: tabi dogumdan sonra benim oglan sarilik oldu 2 gun oyle
yattik insan kendi derdini unutuyor sanki hic dogum yapmamis gibi ...

Normal dogum zahmetli oluyor ama cok sukur insan kendini cok cabuk topluyor
insallah sende sagsalim dogum yaparsin alirsin oglusunu kucagina gidersin hemencecik evine  :amin:

masalım

amin canım benim inş.suni sancıda zor oluyor dimi canım ya :sad1:
bizim oğlandan yerleşmiş rahime canım perşembe günü aşağıdan muayene edecek canım
inş.senin gibi kolay olur senin kolay oldu ki kendini toplamışın....
allahım o yolda eğlendirmesin canım karnım çok gergin eda benim normal mı canım seninde ölemidi

Balböceği

Sorma oyle zorki suni sanci dogumum zor oldu
ama cok sukur topladim kendimi ..Sabah 9 da doguma girdik aksama dogru 5:30 da dogum yaptim
bak iste benim karnimda gergindi 3 hafta sadece kasilma vardi bende birden bi kasiliyor
karnim cocuk icerde tas gibi oluyordu.. sadece bu kasilma yuzunden dogurttular beni  :-\ :-\

masalım

ciddimiisin eda ya  :-ooo
bende o kasılmalar 2gündr başladı doktru arasam belki gel der ama aramıcam ya geçer belki....
ben dikişten korkuom eda ya kaç dikişin var canım kendi kendine açılma oldumu

Balböceği

dikisim cok ama icerde dista yok sanirim

gecen gun doktora gittim iyi duzeliyor dedi .. acilma derken dikisleri diyorsan yok canim

agir bisi yapmadim zorlamadim kendimi yalniz bi hapsurdum 2 3 gun agrisindan duramadim  :-\

masalım

canım nasılsın bakalım paşan nasıl canım emiyor mu seni yoksa mama mı verion öp benim içn

pırıl

edacım nasılsın
bende normal doğum istiyorum ama canım benim doktorum sezeryan yanlısı bir doktorki ben rahimde açılma yüzünden hastanede yattım,ebeler bana doğumun kolay olur demelerine rağmen doktorum sezeryan taraftarı gibi konuştu :icon_scratch: bende çok normal istiyorum,28 haftamız bitiyor bizimde,açıkcası benim doktoruma gidipte normal doğuranı duymadım ben,ısrarla dicem bir sorun yoksa normal istiyorum diye bakalım ne dicek.inşallah sağlıklı kazasız belasız normal doğum olur :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

GÖZÜN AYDIN HEMSOM RABBIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN INSALLAH HAKAN BEYIMIZDE COK TATLI MASALLAH RABBIM NAZARLARDAN SAKLASIN INSALLAH IKINIZIDE KOCMAAN ÖPTÜMMMM     :opucuk: :opucuk: :-* :-*

:nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: masalım - 02 Ocak , 2011, 22:49:29
canım nasılsın bakalım paşan nasıl canım emiyor mu seni yoksa mama mı verion öp benim içn
Selam canim pasam iyide iki gundur huzursuz emziriyorum

sanirim sutum azaldi doymuyormu nedir  :-\

Alıntı yapılan: pırıl - 03 Ocak , 2011, 10:27:35
edacım nasılsın
bende normal doğum istiyorum ama canım benim doktorum sezeryan yanlısı bir doktorki ben rahimde açılma yüzünden hastanede yattım,ebeler bana doğumun kolay olur demelerine rağmen doktorum sezeryan taraftarı gibi konuştu :icon_scratch: bende çok normal istiyorum,28 haftamız bitiyor bizimde,açıkcası benim doktoruma gidipte normal doğuranı duymadım ben,ısrarla dicem bir sorun yoksa normal istiyorum  diye bakalım ne dicek.inşallah sağlıklı kazasız belasız normal doğum olur :amin:
Canim hic korkma Rabbim ne dilerse o olur sen hangisini istiyorsan
senin icin hayirli olur inSALLAH hayirli dogumlarin olsun  :amin:

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 03 Ocak , 2011, 23:01:53
GÖZÜN AYDIN HEMSOM RABBIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN INSALLAH HAKAN BEYIMIZDE COK TATLI MASALLAH RABBIM NAZARLARDAN SAKLASIN INSALLAH IKINIZIDE KOCMAAN ÖPTÜMMMM     :opucuk: :opucuk: :-* :-*

:nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9:
Cok cok tesekkur ederiz hemsom allah razi olsun hepinizden  :amin:
Bizde seni ve findigi opuyoruz  :love7:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aman Eda'cım sakın sütüm azalıyor filan deme asla öyle bir durum olmuyor sakın merak etme..
Ara ara bebeklerin huysuzlukları yüzünden ( ilk ay için geçerli ) dünyaya adapte olma çabalarından bu gibi durumlar olabilir.Ama emin ol ki sütünden yana bir eksik yoktur.2-3 saatte bir emzir bol bol..Benim doktorum emzirme süresini 20 dk olarak belirlemişti.10'ar dakika her iki göğüs içinde.Zaten bebek ilk 5.dakikada doyuyor mideleri bilye kadar.Bazen 1 saat emzirdiğimi bilirim huysuzluğu yüzünden.Ara ara olabilir yani aman sıkma canını sen yeter ve emzirmeye devam her daim..Bak Rüzgar 6 aylık olduğunda bıraktı memeyi geçen gün huysuzlaştı bir vereyim dedim başladı emmeye  :k06: Sütüm gitmemiş ki gelsin ben gitmişti sanmıştım  :k06: Çok normal durumlar tatlişkom...

flowers

HayırLı uğurLu olSun edacım Rabbim acılarını göstermeSin inş delikanLı olduğu günleride görürSünnn inşaLLahhhh bnm yerime de bacaklarından totoşundan öp olurmuu :D

Balböceği

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 04 Ocak , 2011, 01:21:16
Aman Eda'cım sakın sütüm azalıyor filan deme asla öyle bir durum olmuyor sakın merak etme..
Ara ara bebeklerin huysuzlukları yüzünden ( ilk ay için geçerli ) dünyaya adapte olma çabalarından bu gibi durumlar olabilir.Ama emin ol ki sütünden yana bir eksik yoktur.2-3 saatte bir emzir bol bol..Benim doktorum emzirme süresini 20 dk olarak belirlemişti.10'ar dakika her iki göğüs içinde.Zaten bebek ilk 5.dakikada doyuyor mideleri bilye kadar.Bazen 1 saat emzirdiğimi bilirim huysuzluğu yüzünden.Ara ara olabilir yani aman sıkma canını sen yeter ve emzirmeye devam her daim..Bak Rüzgar 6 aylık olduğunda bıraktı memeyi geçen gün huysuzlaştı bir vereyim dedim başladı emmeye  :k06: Sütüm gitmemiş ki gelsin ben gitmişti sanmıştım  :k06: Çok normal durumlar tatlişkom...

Burdaki doktorlar cok strese sokuyor insani bende 2-3 saatee 15 20 dk emziriyordum neymis efendim 2-3 saatte azmis SIK SIK emzirecekmisim anam benim sut pompasimiyim
sutum yetmiyormus 50 gram almasi lazimken 70 gram vermis ek sutle beraber kendi sutumu verecekmisim bende oyle yapiyorum simdi cok sukur geceden beri sutum var 6 ay emsinde
onemi yok fazlasinin hastaneye git git gel canimi SIKIYOR gozdecim bak ne yapiyorlar
emzirmeden once tartiyorlar sonra alip emziriyorum bide emzirdigim zaman tartiyorlar
eksik gelmisse sut bu sefer ek sut veriyorlar her zaman ayni seyi yapiyorlar insanda kafada kalmiyor.  :y25:

Balböceği

Alıntı yapılan: flowers - 04 Ocak , 2011, 21:33:12
HayırLı uğurLu olSun edacım Rabbim acılarını göstermeSin inş delikanLı olduğu günleride görürSünnn inşaLLahhhh bnm yerime de bacaklarından totoşundan öp olurmuu :D
Amin amin canim cok cok saol bizde seni optuk oglusumla  :opucuk: :opucuk:

Rabis

Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 28 Aralık , 2010, 12:39:07
Alıntı yapılan: Rabis - 28 Aralık , 2010, 12:36:04
ya ben kimse icin aglamadim dogum yaptigini okuyunca tutamadim kendimi!cok mutlu oldum!hatirliyorumda daha dun gibi hamile oldugumuzu ayni gunlerde oyrendik,simdi sen yolun sonuna bile geldin ne kadar hizli gecti zaman!tebrik ederim,anali babali buyusun insallah!bizimde tam 2 haftamiz kaldi!2 hafta sonra bebeyim tam bu gun kucagimda olacak insallah!oglunun resmini gorunce cok duygulandim bu yuzden
Saol rabisim hayirli dogumlarin olsun insALLAh..

insan hakkaten anlamiyor 9 ay nasil geldi gecti birdende cocugu kucagimiza alinca daha farkli geliyor  :k06:

bende anlamadim nasil gecti:)simdi tam 4 gunumuz kaldi:)
:)