Balböcegi Eda 'nın Bebeği Doğdu

Başlatan derbeder, 27 Aralık , 2010, 17:56:16

« önceki - sonraki »

Angel

edacim oglun cok tatli vede cok yakislikli masallah ayni emrenin bebekligine benzettim kanim fokur fokur kaynadi masallah berakallah   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

masalım

canım gözün aydın çok sevindim oğluşunda çok tatlı canım benim benim oğlumda çıkacak galiba buara sancı gelio çok ama çok tatlı paşan allahım sağlık sıhat versin allaha emanet olun canım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Selcanim, angelim, masalim cok saolun deyzeleri optuk hepinizi  :opucuk:

Hayrünisa

edaaa maşalaah tosununaa. hayırlıı evlat olsunn inş.tebriklerr... bayadır nete girememiştim gördüm şaaşırdımm.ayy bidee ben doğursam hayırlıylaa :)

Balböceği

Alıntı yapılan: Hayrünisa - 30 Aralık , 2010, 19:43:15
edaaa maşalaah tosununaa. hayırlıı evlat olsunn inş.tebriklerr... bayadır nete girememiştim gördüm şaaşırdımm.ayy bidee ben doğursam hayırlıylaa :)
Tesekkurler canim, dogurursun merak etme  :k06:

Rabbim yardimcin olsun  :amin:

ırmak184

hayırlı olsun canım yeni gördüm..allah analı babalı büyütsün  :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: ırmak184 - 31 Aralık , 2010, 00:01:40
hayırlı olsun canım yeni gördüm..allah analı babalı büyütsün  :opucuk:
amin irmakcim cok saol  :opucuk:

KONYALI

ay edacım yenı gordum oğlusunu...masallah allah nazarlardan saklasın..kız tam tosun paşa olmus...oy paşam benım..hemde benım kocamın adını koymussunuz..hakanlar ıyı olur,hayırlı olur...allah sıze bağışlasın canım...gözunaydın..taze anne :flowers:

Balböceği

Alıntı yapılan: KONYALI - 31 Aralık , 2010, 21:23:52
ay edacım yenı gordum oğlusunu...masallah allah nazarlardan saklasın..kız tam tosun paşa olmus...oy paşam benım..hemde benım kocamın adını koymussunuz..hakanlar ıyı olur,hayırlı olur...allah sıze bağışlasın canım...gözunaydın..taze anne :flowers:
Tsekkurler konyalim allah razi olsun darisi sana insALLAH  :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

simass

Edacım Allah bağışlasın  yavrunu..Allah analı babalı hayırlı bir ömür nasip etsin inşaAllah..

Balböceği

Alıntı yapılan: simass - 31 Aralık , 2010, 21:42:16
Edacım Allah bağışlasın  yavrunu..Allah analı babalı hayırlı bir ömür nasip etsin inşaAllah..
Amin simascim  :flowers: Rabbim sanada tez vakitte hayirli evlatlar versin

insALLAH  :amin: :amin:

gülay t.

Canım hayırlı olsun yavrun, Rabbim güzel ve hayırlı bir ömür  nasib eder inşallah. En güzel yeni yıl hediyesi senin için güle güle büyüt inşallah. :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: gülay t. - 01 Ocak , 2011, 14:43:13
Canım hayırlı olsun yavrun, Rabbim güzel ve hayırlı bir ömür  nasib eder inşallah. En güzel yeni yıl hediyesi senin için güle güle büyüt inşallah. :amin:
AMin insALLAH.. cok tesekkur ederiz  :opucuk:

masalım

edoşşş nasılsın bitanem bakalım paşan nasıl benim paşada çıkacak artık dua edin teyzeleri bize bende normal doğum istiyom eda inş.öle olur duanıza ihtiyacım var :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: masalım - 01 Ocak , 2011, 22:25:26
edoşşş nasılsın bitanem bakalım paşan nasıl benim paşada çıkacak artık dua edin teyzeleri bize bende normal doğum istiyom eda inş.öle olur duanıza ihtiyacım var :amin: :amin: :amin:
iyim canim cok sukur pasamda yatiyor misil misil  :binkybaby:

Seninde az kaldi inSALLAH BIR AVAZDA KURTULURSUN canim
dualarim seninle ve butun dogum yapacak arkadaslarla  :amin:
Dogum bir anlik bisey  sonunda yavrunu kucagina alacagini unutma  :binkybaby:
Ha bide o sancilari cekerken bol bol dua et ben ne dediysem cikti  :k06: