28 Mart , 2024, 16:28:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Balböcegi Eda 'nın Bebeği Doğdu

Başlatan derbeder, 27 Aralık , 2010, 17:56:16

« önceki - sonraki »

Balböceği

Saol bebegimay  :opucuk: allah yardim etsin valla bu uzun zahmetli yolda  :amin:

hümeyra_t_e

ayyy canım çok sevindim sağlıklı sıhatli dünyaya gelmesine allah nazarlardan saklasın çok tatlı...

hüzünden_gelme

ohh ne güzel bır yay burcu daha geldı :hieyt: :hieyt:
bende yay burcuyum hakan :k06: :love9: :love9:

****SeRaP-27****

canım benim çok sevindim uzun ömürlü olsun inş bebeğin allah analı babalı büyütsün  :flowers:  :love9:  :love9:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

HASRET!M S@N@

) SaMiRa (

GÖZÜN AYDIN CANIM HAYIRLI OLSUN BEBEĞİN MAŞALAHH :nazar:

Balböceği

βαlκιz

eda çok özledim kız seni
tosuncuk maşallah adı çok güzel çok severim hakan ismini :hello2: :hello2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 28 Aralık , 2010, 17:18:45
eda çok özledim kız seni
tosuncuk maşallah adı çok güzel çok severim hakan ismini :hello2: :hello2:

Bende sizi ozledim valla aklimdan cikmadiniz  :y25: :y25:

simdi oturup bayagi bi sohbet etmek istiyorum ama dikislerden oturmadan ayakta yaziyorum

gulomm hayirlisi ile bide duzelirse tamamdir  :k06: :k06:

Shadowqueen

Canım benim valla çok merak ediyordum seni kızlar diyordu doğuma gitti herhalde diye cidden de öyle olmuş. Canım paşan çok tatlı maşallah, Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inş.Seni ve Hakan bebeği kocaman öpüyorum canım  :flowers:

✿sweet_sweet✿

anamm edoss dogurdumuuuuuuu............... :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

cokk cokk gozun aydin canimm. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

rabbim hayirli evlat olmayi nasip etsinn..  :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

avatarindakii, guzel oglunmu yoksaa.. oyyy ben yerim seni tosuncukkk masallahh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sanada cokk gecmis olsun atlattinn.. iyilesmene bak, firsat buldukca dinlennn saglikla kalinn canim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers:

Balböceği

Alıntı yapılan: ✿Bonibon Oğluşum✿ - 28 Aralık , 2010, 22:10:39
anamm edoss dogurdumuuuuuuu............... :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

cokk cokk gozun aydin canimm. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

rabbim hayirli evlat olmayi nasip etsinn..  :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

avatarindakii, guzel oglunmu yoksaa.. oyyy ben yerim seni tosuncukkk masallahh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sanada cokk gecmis olsun atlattinn.. iyilesmene bak, firsat buldukca dinlennn saglikla kalinn canim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers:
Dogurdum ya duygucum ben bile hala saskinim  :k06: :k06:

amin insallah  :amin: :amin: cok saol allah razi olsun  :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Aralık , 2010, 17:40:34
Canım benim valla çok merak ediyordum seni kızlar diyordu doğuma gitti herhalde diye cidden de öyle olmuş. Canım paşan çok tatlı maşallah, Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inş.Seni ve Hakan bebeği kocaman öpüyorum canım  :flowers:
Saol canim valla oyle bi hastaneye gidelim dedik dogurduk geldik  :k06:

darisi sana olsun insallah hayirli dogumlarin olsun  :amin: :opucuk:

___kıymık___

canım arkadasım demek sende annne oldun  :y25: :y25: :y25:
rabbım güzel bebegıne hayırlı yazılar yazsın ınsallah :amin: :nazar: :amin:
minik Hakanı sıze bagışlasın,
hep mutlu olun ınşallahh :amin: :nazar: :amin:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

pırıl

allah bebeğine ve sana sağlık ve uzun ömür versin,tebrik ederim.maşallah hakan bebeğe :nazar: